Audyt konta i kampanii AdWords

Wykonamy dla Państwa szczegółową analizę konta AdWors. 

W naszej analizie skupimy się na ogólnej skuteczności konta, zastosowanych dobrych praktykach. Wskażemy również obszary wymagające poprawy.

Nasza usługa skierowana jest do wszystkich, które prowadzą kampanie AdWords i chcą sprawdzić czy w pełni wykorzystują potencjał jaki drzemie w kampaniach Google AdWords.

Kiedy warto wykonać audyt konta AdWords?

  • Czy Twoje konto Google AdWords działa w 100% wydajnie?
  • Czy Twoje kampanie zostały poprawnie skonfigurowane
  • Czy wiesz, które kampanie są najskuteczniejsze?
  • Czy korzystasz ze wszystkich najnowszych rozwiązań oferowanych przez Google AdWords
  • Czy wiesz, że błędy w konfiguracji wpływają na skuteczność oraz koszt Twoich reklam?

Audyt kampanii AdWords

Czy wiesz, że dzięki właściwej konfiguracji konta oraz kampanii reklamowych Google AdWords możesz osiągnąć lepszą skuteczność reklamową a także obniżyć koszty? Właściwa konfiguracja oraz prowadzenie kampanii są kluczem do sukcesu.Strategiczni.pl – oferujemy drobiazgowy audyt kont Google AdWords.W trakcie audytu sprawdzamy ogólną konfigurację konta oraz jego strukturę jak również poszczególne kampanie.

Nasz audyt wykonywany jest przez certyfikowanych specjalistów Google AdWords (jesteśmy Partnerem Google). Dodatkowo, każdy z naszych specjalistów posiada co najmniej 10 letnie doświadczenie w Google AdWords. Mimo, to nieustanie się szkolimy i rozwijamy swoją wiedzę, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.