Z nami to możliwe!

Jako spółka Strategiczni.pl chcemy pomagać fundacjom w docieraniu do Swoich odbiorców. Wiemy jak ważne jest pokazywanie swoich działań. Bo żadne nawet najlepsze działania bez ich odbiorców nie mają sensu. Mamy doświadczenie w obsłudze fundacji oraz w obsłudze programu Google Grants. Dzięki temu programowi możesz otrzymać na reklamę, aż 10000 dolarów miesięcznie!

Nie czekaj. Skorzystaj z programu.

Czym jest Google Grants:

Jest unikatowym programem charytatywnym umożliwiającym bezpłatny dostęp do reklam AdWords dla wybranych organizacji non profit na całym świecie.

Program umożliwia organizacjom non profit wykorzystanie systemu AdWords w celu dotarcia do użytkowników wyszukujących w Google.pl informacje związane z profilem danej organizacji. Reklamy tekstowe kierowane na słowa kluczowe – oznaczone jako linki sponsorowane – pojawiają się obok wyników wyszukiwania Google lub nad nimi. Kliknięcie reklamy przenosi użytkownika do witryny organizacji.

Jak działa ten program:

Reklamy Google Grants są wyświetlane za pośrednictwem programu AdWords – samoobsługowego programu internetowego używanego przez reklamodawców Google korzystających z usług płatnych. Uczestnicy programu zakładają konto, tworzą własne kampanie reklamowe i są odpowiedzialni za bieżące zarządzanie nimi.

Wymagania:

Google wymaga, aby organizacje uczestniczące w programie Google Grants aktywnie zarządzały kontem AdWords. Dopóki Twoja organizacja aktywnie zarządza kontem AdWords, stosuje się do wytycznych dotyczących programu i możliwie najlepiej wykorzystuje program Google Grants, będzie dalej w nim uczestniczyć.

Pamiętaj, że Google zastrzega sobie prawo do zakończenia uczestnictwa Twojej firmy w programie Google Grants w dowolnym momencie i z dowolnego powodu bez uprzedniego powiadomienia. Jeśli organizacja zostanie usunięta z programu Google Grants, nie będzie się kwalifikować i nie powinna się ponownie zgłaszać.

Dlatego postaw na sprawdzonego partnera w Twoich działaniach.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie?
Napisz koniecznie do nas już teraz!

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.