Przemyślana strategia marketingowa w IT

Wyznacznikiem branży IT jest dynamiczny rozwój. Wyzwania, przed jakimi stoją software house’y, to nieustanne podnoszenie swoich kompetencji technicznych i ściganie się z konkurencją. Cel to pozyskiwanie nowych klientów. Jak go osiągnąć? Postaw na marketingowego partnera, który zna specyfikę Twojej branży.

tablet z analizami
klawiatura komputera
praca przy komputerze

Poznaj nasze usługi

ikona-globus

Rynki zagraniczne

Mamy wypracowane rozwiązania dla firm IT, które chcą poszerzyć zakres swoich usług o rynki zagraniczne.

ikona komputer

E-marketing

Zależy nam na poznaniu potrzeb klientów, ale liczymy się także z analizami i danymi. Priorytetem jest rzetelna strategia, która wyznacza kierunek działań.

ikona tarcza

Precyzyjnie targetowana reklama

Wiemy, jak docierać do odbiorców zainteresowanych ofertą IT. Planujemy kampanie, które trafiają do właściwych grup docelowych.

ikona notatka

Content marketing

Wyspecjalizowane treści w branży IT dla wielu są wyzwaniem. Dbamy o to, aby content był wartościowy dla czytających i zoptymalizowany dla robotów.

Clutch.co to platforma biznesowa, która zbiera recenzje klientów i tworzy rankingi doświadczonych firm z sektora B2B. W 2020 r. znaleźliśmy się na 5 miejscu najlepszych agencji SEO w Polsce.

grafika clutch logo

Raport IT – rynki USA i UK

raport na komputerze

Przeanalizowaliśmy serwisy IT, które są najbardziej widoczne w wynikach wyszukiwania na rynku amerykańskim i brytyjskim. Do jakich wniosków doszliśmy? W raporcie prezentujemy dane i wskazujemy, jakie działania warto podjąć, aby znaleźć się na pierwszej stronie wyników Google. Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania:


Case Study

grafika-case-study

Polski Software House podbija UK & USA

Wzrost liczby sesji o 792% i liczby użytkowników o 907% w ciągu 12 miesięcy. Dobry i techniczny content zoptymalizowany pod kątem SEO może być źródłem wartościowych leadów. Dla naszego klienta zaplanowaliśmy i przeprowadziliśmy następujące działania:

 

Mieliśmy przyjemność pracować z…

Co warto przeczytać

kontakt-grafika