Nasi klienci mogą sami dokonywać wpłat na konto Adwords i rozliczać się samodzielnie na podstawie faktur wystawianych dla nich przez firmę Google. Z naszej strony wystawiana jest jedynie faktura VAT na kwotę wynikającą z prowizji za prowadzenie i zarządzanie kontem.

Istnieje również opcja, żeby to Strategiczni.pl było jedynym wystawcą faktury. Opcja ta obejmie wszystkie koszty związane z prowadzeniem kampanii. Rozliczenie odbywa się na podstawie uzgodnionego budżetu, dla którego naliczony jest podatek VAT oraz prowizja. W takim wypadku klient dokonuje przedpłaty (na podstawie faktury pro-forma) w wielkości ustalonego budżetu na kampanię, po czym na koniec danego miesiąca otrzymuje już pełną fakturę VAT obejmującą wszystkie koszta.

 

Kampania Adwords

Pobieramy jednorazową opłatę za zaprojektowanie oraz stworzenie kampanii w koncie Adwords. Koszt jest wyceniany indywidualnie w zależności od złożoności usług i ilości reklamowanych produktów.

 

"Nie" dla długoterminowych zobowiązań

Nie chcemy, żeby tylko przymusowy kontrakt wydłużał naszą współpracę; wolimy, żeby było to efektywne zarządzanie kampanią SEM oraz dobre relacje.

 

Jak wybrać budżet

Budżet zależny jest od wielkości kampanii, na którą składają się: branża (konkurencja), ilość reklamowanych produktów/usług, zasięg terytorialny ...

 

Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce internetowej Google, tutaj: