search engine optimization

Odpowiedz sobie na poniższe pytania:

 • Czy chcę mieć więcej odwiedzających na stronie?
 • Czy chcę, aby moja strona była zgodna z najnowszymi standardami?
 • Czy chcę zwiększyć sprzedaż w serwisie?
 • Czy jestem zadowolony(a) z ilości zapytań w serwisie?
 • Czy jestem zadowolony(a) z mojej pozycji względem konkurencji?
 • Czy mój serwis osiągnął już wszystko?
Jeżeli, na któreś z pytań odpowiedziałeś tak. Napisz do nas

Pokażemy Ci jak SEO może pomóc Tobie w rozwoju biznesu.

Co to dokładnie jest Marketing Internetowy SEO?

​SEO (z ang. search engine optimization) to proces, dzięki któremu zwiększamy pozycję strony internetowej w wyszukiwarce, generując tym samym większy ruch na stronie oraz Twoje zyski.

Na przykład, firma, która sprzedaje za pomocą swojej strony internetowej włoskie ciuchy. Chce pojawić się jako pierwsza w wynikach wyszukiwarki, kiedy potencjalny klient szuka w Google frazy "włoskie ciuchy sklep".  

SEO odpowiada za zwiększenie ruch w serwisie internetowym poprzez większą ilość z wyszukiwarki. Wydaje się to dość proste, jednak wokół działań SEO wykształciła się jedna z najbardziej dynamicznych gałęzi branży reklamowej. Więcej o SEO przeczytasz tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych SEO stało się na tyle istotnym elementem marketingu, że powstają na jego temat prace naukowe. Autorzy tych prac badają tak egzotyczne niegdyś tematy jak porównanie wpływu tworzenia odnośników i dzielenia się treścią w sieciach społecznościowych - Zhang, Sonya, and Neal Cabage. "Search Engine Optimization: Comparison of Link Building and Social Sharing." Journal of Computer Information Systems 57.2 (2017): 148-159.

Pozycjonowanie stron to wszechstronne pojęcie, które obejmuje wiele różnych strategii. Istnieje wiele dróg, które mogą poprawić pozycje strony w Google i wrocławska agencja SEO Strategiczni.pl sp. z o.o. wie jak wybrać najlepszą dla Twojego biznesu. Zaczynamy od optymalizacji samej strony, budujemy wartościowy profil linków i tworzymy odpowiednią strategię działań, żeby zwiększyć Twój zysk.

W porównaniu do standardowych taktyk wrocławskich firm SEO, Strategiczni.pl to agencja nastawiona na innowacyjność, gdzie niejednokrotnie definiujemy  najlepsze branżowe praktyki. Ciągle badamy i rozwijamy najlepsze możliwości optymalizacji Twojej strony.

SEO

Pozycjonowanie stron

Wyższe pozycje

W wyszukiwarce Google

Większy ruch

Na Twojej stronie

Większy ROI

Zwrot z inwestycji

SEO - zastąpienie tradycyjnej formy reklamy we Wrocławiu

Dni, kiedy trzeba polegać na bilbordach i reklamach w TV to przeszłość. SEO to nie tylko opcja, ale konieczność. Każdego dnia startuje coraz więcej nowych biznesów. Coś co kiedyś było produktem niszowym, teraz jest przepełnionym rynkiem, gdzie klienci mają tyle opcji do wyboru, że sami nie wiedzą co z tym zrobić. Internet z rewolucjonizował sposób, w jaki społeczeństwo prowadzi biznes. Kiedykolwiek nowy pomysł się pojawi, natychmiast setki firm próbuje zarobić na tym. SEO wprowadza porządek w tym chaotycznym świecie. SEO pokazuje, jak firmy wyróżniają się na tle konkurencji, w jaki sposób zbierają wszystkie zyski, mimo całego mnóstwa takich samych ofert dla klientów. Wspaniałe firmy padają każdego dnia, ponieważ nikt o nich nie wie. Słabe firmy zbijają nagrody najbogatszych, tylko dlatego, że wiedzą, jak się promować. Nie powielaj błędów tych pierwszych, tylko, żeby być pokonanym przez tych drugich. Nie trać pieniędzy na plakaty, które zobaczy 1000 osób dziennie, osób, które nie potrzebują nawet Twojego produktu/usługi. Wykorzystaj strategię pozycjonowania stron do dotarcia do 1000 osób, które aktywnie szukają Twoich usług i są gotowi do zakupu od Ciebie. To jest właśnie potęga SEO i właśnie dlatego nie stać Cię na to, żeby to z lekceważyć.

Powiedz nam o swoich potrzebach związanych z widocznością Twojej strony w Internecie.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

SEO to nie tylko nauka. To sztuka. Łącząc ekspertyzę algorytmów, wybuchowe treści i skuteczne linki, pozycjonujemy marki tam, gdzie ich miejsce w naturalnych wynikach wyszukiwarki. Jednocześnie stawiają na ich utrzymanie tam.

Strategiczni.pl to agencja, która mieści się w centrum Wrocławia. Jeżeli trafiłeś tutaj szukając "pozycjonowanie Wrocław", to wiesz już, że dobrze znamy się na naszym zawodzie. Dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej historii pozycjonowania stron, konsulting z naszą firmą w zakresie SEO daje Twojej stronie silną przewagę konkurencyjną w wynikach wyszukiwarki. Bierzemy pod lupę optymalizację na Twojej stronie, strategię pozyskiwania linków i badamy Twoją konkurencję, żeby stworzyć dopasowany pakiet SEO do Twojego budżetu i potrzeb.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, podchodzimy do tego kompleksowo. Pracujemy razem, żeby stworzyć zdroworozsądkową strategię, pomagamy Ci zrozumieć konkurencję i pokażemy, które słowa kluczowe są najbardziej istotne do osiągnięcia sukcesu.

Pole wyszukiwania Google i ikonka SEO - pozycjonowanie Wrocław Strategiczni.pl

Nasz pakiet usług SEO zawiera:

 • Rozwój strategii SEO: Nie jesteś pewien co potrzebujesz, ale masz budżet na pozycjonowanie? Pomożemy zdefiniować indywidualną ocenę potrzeb oraz długoterminową strategię sukcesu marketingu wyszukiwania.
 • Wytyczne implementacji: Masz w głowie wyraźny kierunek pozycjonowania strony, ale potrzebujesz pomocy we wprowadzaniu Twoich pomysłów w życie, tak, żeby nie stracić w rankingach Google? Nakierujemy co możesz poprawić na swojej stronie i jak wspólnie możemy wdrożyć Twoje pomysły.
 • Audyt SEO: W każdym audycie opracowujemy dogłębną analizę optymalizacji Twojej strony i lokalizujemy bezpośrednie obszary ulepszeń. Rozumiemy, że żadna strona ani branża nie są jednakowe, dlatego audyt może być tak dokładny lub ogólny jak potrzeba. Tak czy owak, Twój zespół będzie miał mnóstwo podstaw do działania.
 • Badanie i analiza słów kluczowych: Może się wydawać, że analiza słów kluczowych to najnudniejsza i wzbudzająca postrach dziedzina Search Marketingu, która przytłacza wielu pozycjonerów. My robimy całą brudną robotę tak, żebyś Ty mógł skoncentrować się na szerszej perspektywie. Analiza mocno wykracza poza Planer Słów Kluczowych Google, po przez analizę wielu czynników, w tym korzyści i trudność fraz, bierzemy pod uwagę również intencję wyszukiwania. Priorytetem zawsze są frazy najbardziej konwertujące i konkurencyjne, takie, które odczujesz w ilości wyświetleń oraz realizacji celów.
 • Analiza konkurencji: Czy Twoja strona walczy o pozycję łeb w łeb z konkurencją i potrzebujesz wiedzieć, co dokładnie robią i jak? Rozbijemy na czynniki pierwsze i działania na stronie oraz poza nią, ustalimy skąd czerpią ruch i z jakich potencjalnych usług korzystają.
 • Audyt profilu linków: Nie jesteś pewien czy agencja, z którą aktualnie współpracujesz działa na Twoją korzyść? Sprawdzimy niezależnie jakie działania zostały podjęte i czy nie grozi Twojej stronie filtr Google.
 • Pozyskiwanie linków: Potrzebujesz naturalne i wartościowe linki? Nie ustawiamy budowania linków na autopilocie. Wręcz przeciwnie, starannie dobieramy „chwyty marketingowe”, kontent i źródła z Twoją marką oraz długoterminowym sukcesie w myślach. Jeśli nie posiadasz odpowiednich treści do linkowania lub optymalizacji na stronie, będziemy pracować z Tobą, żeby wydobyć jakość Twojej strony zgodną z naszymi standardami budowy linków.
 • Wytyczne przeprojektowania strony: Czy Twoja strona działa w konkurencyjnej branży, potrzebujesz przebudować stronę, ale boisz się, że będzie miało to negatywny rezultat w pozycjach Google? Doradzimy co można zmienić na stronie i na co zwracać uwagę.

Czy potrzebujesz SEO?

Zastanawiasz się, czy SEO jest dla Ciebie odpowiednie? Nie wiesz jak wybrać odpowiednie wsparcie w zakresie optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych? Z pomocą przyjdzie Ci samo Google, warto zapoznać się z treścią tego artykułu: https://support.google.com/webmasters/answer/35291?hl=pl

Dlaczego SEO?

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (search engine optimization) to jeden z największych faktorów decydujących o pozycjonowaniu strony. Jeśli Twoja strona nie jest widoczna w Google, Twoja firma traci dużo pieniędzy. Bez widoczności w sieci praktycznie oddajesz pieniądze konkurencji. Żaden biznes nie może sobie na to pozwolić.

Strona musi być dobrze zoptymalizowana, żeby osiągnąć wyższe pozycje w wyszukiwarkach jak Google czy Bing. Dobrze zoptymalizowane strony prowadzą bezpośrednio do popularności contentu i produktów, innymi słowy do przychodów w Twojej firmie. Optymalizacja wymaga profesjonalisty lub konsultanta, który rozumie jak działa cały proces. Współpraca z MZ ad world - wrocławska firma SEO, to gwarancja dostępu do specjalisty, który nie tylko zoptymalizuje, ale powiększy obecność Twojej firmy w sieci.

Agencja SEO zaoszczędzi Ci wiele czasu. Trudno jest zrozumieć wszystkie algorytmy, które odpowiadają za organiczne pozycje w wyszukiwarce Google. Ekspert od pozycjonowania potrzebuje tylko spojrzeć na zawartość Twojej strony, konkurencję i podjęte wcześniej działania, żeby zaproponować rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Coraz więcej ludzi wykorzystuje Google, żeby znaleźć odpowiedzi na pytania lub rozwiązania swoich problemów. Jeśli potrzebują malarza, mechanika czy odpowiedzi na życiowe pytania, wyszukiwarka internetowa staje się kopalnią wiedzy.

Ekspert SEO musi umieć rozpoznać słowa kluczowe, jakie wykorzystują potencjalni klienci do znalezienia konkretnych produktów czy usług. Każdy jednak wyszukuje inaczej, wykorzystując różne frazy i słowa. Pomijając kluczowe frazy, oddajesz klientów swojej konkurencji.

Mamy dostęp do wielu narzędzi analitycznych, które pomagają nam zrozumieć intencje, określić ilość wyszukiwań i podpatrzeć skąd konkurencja czerpie ruch.

Posiadając taką wiedzę, przedstawiamy twarde dane ile potencjalnych klientów, SEO może przynieść firmie, która podejmie z nami współpracę.

Twoja strona jest marketingową wizytówka Twojej firmy w Internecie. Potrzebujesz specjalisty Search Engine Optymization, żeby prowadził klientów prosto na Twoją stronę. Możesz mieć najlepiej wyglądającą stronę, ale nic nie znaczy, jeśli ludzie nie mogą jej znaleźć.

Opłacalność

Podejmując się współpracy z ekspertem SEO we Wrocławiu, otrzymujesz większy zwrot z inwestycji. Wiele firm wyrzuca tysiące złotych miesięcznie na reklamę w Internecie, licząc na to, że ktoś kliknie w reklamę graficzną. Dzięki SEO, sięgasz z targetowanej grupy docelowej, która aktywnie szuka Twojego biznesu. Nie musisz krzyżować palców, licząc na to, czy ktoś zobaczy Twoją reklamę. Specjalista ds. pozycjonowania zna najlepsze rozwiązania optymalizacyjne i poprawi ranking w wyszukiwarce w stosunkowo niedługim okresie. Możesz liczyć również na dodatkowe wsparcie marketingowe, które pomoże spieniężyć Twoją stronę. Doświadczenie zaoszczędzi Ci czas i pieniądze.

Jeśli budżet jest ograniczany, możesz rozważyć współprace z agencją SEO na zasadzie kontraktu. Małymi krokami, będziemy optymalizować strona, po stronie. Pozwoli to zminimalizować koszty marketingu Twojej firmy. Posiadając stronę profesjonalnie z optymalizowaną wyróżnisz się na tle internetowej konkurencji. Nie ma znaczenia czy jesteś małym, czy średnim przedsiębiorcą.

Cennik pozycjonowania?

Wycena usług SEO zależna jest od wielu czynników, dlatego za każdym razem przygotowywana jest indywidualnie pod kątem konkretnych oczekiwań klienta. Nie istnieje uniwersalny cennik pozycjonowania, ponieważ nie da się stworzyć jednej oferty dla wszystkich. Jeżeli chcesz poznać kompleksową wycenę – wypełnij formularz.

Jak znaleźć dobrą agencję SEO?

Jest wiele sposób na znalezienie pozycjonera. Najczęściej korzysta się z polecenia przyjaciół lub internetowych platform opiniotwórczych. Często jednak można się „nadziać” i nie jesteśmy w stanie sprawdzić historii i doświadczenia agencji. Wiele agencji, nawet te największe w Polsce, nie mają pojęcia jak prawidłowo zająć się SEO lub celowo tego nie robi. W rzeczywistości, wiele firm wyrządza więcej krzywdy niż pożytku. Stosując praktyki, niezgodne z kodem profesjonalistów, mogą doprowadzić do tego, że Twoja strona napotka się filtrem lub karą Google, co doprowadzi do zniknięcia z wyników organicznych i tym samym Twoja firma będzie nie do znalezienia w Internecie.

Dlatego postaw na pewną firmę SEO we Wrocławiu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz na własnej skórze ile Twoja firma może zyskać!

Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie firmie Strategiczni.pl?

 • Posiadamy 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań SEO.
 • Oferujemy uczciwe i zrozumiałe warunki współpracy.
 • Przedstawiamy realne możliwości działania pod kątem każdego klienta.
 • Nie stosujemy długoterminowych kontraktów.
 • Nasza rzetelna praca jest najlepszą gwarancją długoterminowej współpracy.
 • Działamy w oparciu o najlepsze narzędzia.
 • Rzetelnie raportujemy prowadzone działania.

Pozycjonowanie Wrocław - Strategiczni.pl - Lokalizacja

Strategiczni.pl sp. z o.o.

Plac Solny 15

50-062 Wrocław

REGON: 36679319

NIP: 8971837029

Wybór odpowiedniej firmy oferującej pozycjonowanie nie należy do łatwych. Skuteczne pozycjonowanie wymaga dużej wiedzy oraz dostępu do odpowiednich narzędzi. Wybierając agencję SEO warto zapytać o to od ilu lat oferuje ona swoje usługi, z jakich narzędzi korzysta oraz poprosić o referencje lub case study.

Nowoczesne pozycjonowanie Wrocław to usługa przeznaczona dla właścicieli serwisów internetowych, którym zależy na powiększeniu ruchu w serwisie, dotarciu do nowych klientów oraz zwiększeniu sprzedaży lub zapytań ofertowych. Poprzez właściwe pozycjonowanie Wrocław serwis osiągnie lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, co przełoży się na większą ilość osób odwiedzających. Pozycjonowanie Wrocław to przede wszystkim usługa dla firm, które świadome są potencjału jaki tkwi w kanale organic, ponieważ proces pozycjonowania nie rzadko potrzebuje czasu oraz dużych nakładów pracy. Jednak odpowiednio prowadzone pozycjonowanie Wrocław pozwoli na osiągnięcie zakładanych rezultatów.
Skuteczne pozycjonowanie Wrocław jest możliwe, wystarczy odpowiedni partner SEO. Wybór właściwego partnera SEO w procesie pozycjonowana stron Wrocław są jednym z najważniejszych elementów przekładających się na powodzenie całego przedsięwzięcia.
W jaki sposób można osiągnąć wysokie pozycje dzięki SEO?
Osiągnięcie wysokich pozycji możliwe jest dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu stron. Na całą usługę składają się wszystkie te elementy, które wymieniliśmy na początku tekstu. Należy pamiętać, że odpowiednia synergia wszystkich tych elementów jest niezbędna w celu skutecznego pozycjonowania.
Czy pozycjonowanie Wrocław jest usługą dla mnie?
Jeżeli nie wiesz czy nasze usługi SEO będą odpowiednie dla Twojej firmy, odpowiedz sobie na następujące pytania:
• Czy chcę mieć więcej odwiedzających na stronie?
• Czy chcę aby moja strona była zgodna z najnowszymi standardami?
• Czy chcę zwiększyć sprzedać w serwisie?
• Czy jestem zadolony(a) z ilości zapytań w serwisie?
• Czy jestem zadowolony(a) z mojej pozycji względem konkurencji?
• Czy mój serwis osiągnął już wszystko?
Kompleksowe usługi SEO Wrocław – znajdziesz je wszystkie w ofercie Strategiczni.pl

Pozycjonowanie Wrocław

Postaw na skuteczne pozycjonowanie stron Wrocław - wybierz Strategicznych!

Budowanie odnośników - wyszukamy oraz zdobędziemy dla Ciebie odnośniki, które pomogą Twojemu serwisowi w osiągnięciu lepszych pozycji  w Google. Pomożemy Ci również zdobyć linki z najlepszych serwisów internetowych w Polsce. Co więcej przez cały czas trwania naszej współpracy będziemy dbać o kondycję profilu linków prowadzących do Twojej strony.

Treść - dokładnie analizujemy jakie treści potrzebne są w serwisie. Sprawdzamy czego szukają Twoi klienci, wskazujemy Ci dokładne rozwiązania, które należy wdrożyć. Wspólne tworzymy treści, które są angażujące, ciekawe, dostarczają informacji oraz są odpowiednie pod względem SEO.

Optymaliza​cja - prowadzimy bardzo dokładną optymalizację serwisu, sprawdzamy ponad 100 różnych czynników mających wpływ na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Przekazujemy szczegółowe informacje o tym, co należy zmienić w serwisie aby zmaksymalizować potencjał SEO. Zwracamy uwagę zarówno na czynniki związane z samym serwisem, serwerem, domeną, profilem linków prowadzących do serwisu, treścią, zdjęciami oraz wieloma innymi elementami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że skuteczna optymalizaja serwisu to podstawa skutecznego pozycjonowania. 

Dlaczego nasza oferta jest odpowiednia dla Twojej firmy?

Pozycjonowanie stron Wrocław - to nasza oferta skierowana do firm, którym zależy na poprawie swoich wyników w SEO.

Połączenie tych trzech elementów optymalizacji, budowy treści oraz budowaniu odnośników stanowi podstawę skutecznego pozycjonowania. Właściwie wykonana optymalizacja sprawi, że roboty wyszukiwarki nie będą miały problemu z dostępem do serwisu, będą rozumieć jego strukturę oraz będą mogły analizować jego zawartość. Świetna treść przyciągnie użytkowników oraz sprawi, że wyszukiwarka lepiej oceni wartość naszego serwisu. Ciekawa, oryginalna treść jest tutaj podstawą. Ostatni element, czyli bogaty, zróżnicowany profil odnośników to przepustka do najlepszych pozycji.

Odpowiednio prowadzony link building wymaga przede wszystkim przyjęcia odpowiedniej strategii pozyskiwania odnośników. W idealnym układzie dodatkowe odnośniki będą jedynie uzupełnieniem linków dodawanych przez użytkowników. 

Posiadając odpowiednio zoptymalizowany serwis uzupełniony o wartościową, interesującą treść można rozpocząć trzeci etap działań SEO, budowanie odnośników. Odnośniki są kluczowym elementem dla wyszukiwarek. To właśnie dzięki odnośnikom wyszukiwarki są w stanie przypisać swego rodzaju ocenę poszczególnym serwisom oraz podstronom w tych serwisach. Oczywiście jak każdy etap działań SEO tak również budowanie odnośników jest procesem złożonym, wymagającym odpowiedniej wiedzy oraz wypracowanych skutecznych praktyk. Niezwykle często zdarza się, że firmy lub osoby, którym zależy na szybkim wypozycjonowaniu serwisu, zamiast doprowadzić do poprawy pozycji najzwyczajniej w świecie szkodzą.

Skuteczne pozycjonowanie Wrocław składa się z kilku podstawowych elementów. Jest to przede wszystkim właściwa optymalizacja serwisu, która sprawi, że będzie on odpowiednio przygotowany do dalszego pozycjonowania. Następnym etapem procesu pozycjonowania jest przygotowanie odpowiednich treści. Czym są odpowiednie treści? To treść, która jest przede wszystkim ciekawa dla użytkownika, dostarcza odpowiedzi na zadawane przez niego pytania i jednocześnie pozwala robotom wyszukiwarek na lepsze zrozumienie Państwa serwisu. Od dłuższego czasu mówi się, że "Content is the King" jest to w dużym stopniu prawda. Jednak nie ilość a jakość treści ma znaczenie. Bezwartościowa treść, pisana jako swoisty wypełniacz nie spełni swojego zadania. Dlatego odpowiedni dobór treści jest kluczowy dla skutecznego pozycjonowania Państwa serwisu. 

Stawiamy na transparentność świadczonych usług. Uważamy, że klient, który rozumie zasady pozycjonowania oraz wszelkie prace z tym związane jest najlepszym klientem. Nie ukrywamy naszych działań, prowadzone prace dokładnie raportujemy i wyjaśniamy w jaki sposób wykonane działania przełożą się na poprawę pozycji danego serwisu.

Postaw na skuteczne pozycjonowanie razem ze Strategiczni.pl posiadamy niemal 10 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów internetowych. Doskonale rozumiemy specyfikę promocji serwisów w wyszukiwarce. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwala nam na dobranie skutecznych technik pozycjonowania w zależności od potrzeb danego serwisu.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne - pozycjonowanie stron internetowych Wrocław, skuteczne SEO Wrocław, szczegółowy audyt SEO sklepu internetowego, analiza profili linków i wiele innych usług związanych bezpośrednio z pozycjonowaniem.

Nowoczesne pozycjonowanie Wrocław to usługa przeznaczona dla właścicieli serwisów internetowych, którym zależy na powiększeniu ruchu w serwisie, dotarciu do nowych klientów oraz zwiększeniu sprzedaży lub zapytań ofertowych. Poprzez właściwe pozycjonowanie Wrocław serwis osiągnie lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, co przełoży się na większą ilość osób odwiedzających. Pozycjonowanie Wrocław to przede wszystkim usługa dla firm, które świadome są potencjału jaki tkwi w kanale organic, ponieważ proces pozycjonowania nie rzadko potrzebuje czasu oraz dużych nakładów pracy. Jednak odpowiednio prowadzone pozycjonowanie Wrocław pozwoli na osiągnięcie zakładanych rezultatów.

Skuteczne pozycjonowanie Wrocław jest możliwe, wystarczy odpowiedni partner SEO. Wybór właściwego partnera SEO w procesie pozycjonowana stron Wrocław są jednym z najważniejszych elementów przekładających się na powodzenie całego przedsięwzięcia.

W jaki sposób można osiągnąć wysokie pozycje dzięki SEO?

Osiągnięcie wysokich pozycji możliwe jest dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu stron. Na całą usługę składają się wszystkie te elementy, które wymieniliśmy na początku tekstu. Należy pamiętać, że odpowiednia synergia wszystkich tych elementów jest niezbędna w celu skutecznego pozycjonowania.
Czy pozycjonowanie Wrocław jest usługą dla mnie?

Jeżeli nie wiesz czy nasze usługi SEO będą odpowiednie dla Twojej firmy, odpowiedz sobie na następujące pytania:

 • Czy chcę mieć więcej odwiedzających na stronie?
 • Czy chcę aby moja strona była zgodna z najnowszymi standardami?
 • Czy chcę zwiększyć sprzedać w serwisie?
 • Czy jestem zadowolony(a) z ilości zapytań w serwisie?
 • Czy jestem zadowolony(a) z mojej pozycji względem konkurencji?
 • Czy mój serwis osiągnął już wszystko?

Kompleksowe usługi SEO Wrocław – znajdziesz je wszystkie w ofercie Strategiczni.pl

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne - pozycjonowanie stron Wrocław, skuteczne SEO Wrocław, szczegółowy audyt SEO sklepu internetowego, analiza profili linków i wiele innych usług związanych bezpośrednio z pozycjonowaniem.

Nowoczesne pozycjonowanie Wrocław to usługa przeznaczona dla właścicieli serwisów internetowych, którym zależy na powiększeniu ruchu w serwisie, dotarciu do nowych klientów oraz zwiększeniu sprzedaży lub zapytań ofertowych. Poprzez właściwe pozycjonowanie Wrocław serwis osiągnie lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, co przełoży się na większą ilość osób odwiedzających. Pozycjonowanie Wrocław to przede wszystkim usługa dla firm, które świadome są potencjału jaki tkwi w kanale organic, ponieważ proces pozycjonowania nie rzadko potrzebuje czasu oraz dużych nakładów pracy. Jednak odpowiednio prowadzone pozycjonowanie Wrocław pozwoli na osiągnięcie zakładanych rezultatów.

Skuteczne pozycjonowanie Wrocław jest możliwe, wystarczy odpowiedni partner SEO. Wybór właściwego partnera SEO w procesie pozycjonowana stron Wrocław są jednym z najważniejszych elementów przekładających się na powodzenie całego przedsięwzięcia.

W jaki sposób można osiągnąć wysokie pozycje dzięki SEO?

Osiągnięcie wysokich pozycji możliwe jest dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu stron. Na całą usługę składają się wszystkie te elementy, które wymieniliśmy na początku tekstu. Należy pamiętać, że odpowiednia synergia wszystkich tych elementów jest niezbędna w celu skutecznego pozycjonowania.
Czy pozycjonowanie Wrocław jest usługą dla mnie?

Jeżeli nie wiesz czy nasze usługi SEO będą odpowiednie dla Twojej firmy, odpowiedz sobie na następujące pytania:

 • Czy chcę mieć więcej odwiedzających na stronie?
 • Czy chcę aby moja strona była zgodna z najnowszymi standardami?
 • Czy chcę zwiększyć sprzedać w serwisie?
 • Czy jestem zadowolony(a) z ilości zapytań w serwisie?
 • Czy jestem zadowolony(a) z mojej pozycji względem konkurencji?
 • Czy mój serwis osiągnął już wszystko?

Kompleksowe usługi SEO Wrocław – znajdziesz je wszystkie w ofercie Strategiczni.pl

Pozycjonowanie Wrocław

100%
Skuteczności
100%
Zaangażowania
100%
Dopasowania
100%
Transparentności

Pozycjonowanie w 2017

Nasza oferta pozycjonowania zakłada całościowe podejście do domeny w odróżnieniu od wielu innych agencji nie skupiamy się wyłącznie na niewielkim wycinku fraz. Uważamy, że pozycjonowanie na kilka fraz już dawno przeszło do lamusa. To co jest istotne w pozycjonowaniu, co stanowi istotę tych działań to ruch. Ruch organiczny czyli ilość osób odwiedzających dany serwis za pośrednictwem wyników wyszukiwania. To cały sens pozycjonowania. Jeżeli dzięki pozycjonowaniu Twój serwis odwiedza większa ilość osób, składa więcej zamówień lub wysyła więcej zapytań oznacza to, że usługa jest skuteczna.

Dużym minusem dawnego pozycjonowania na frazy, jest fakt, że bardzo często podczas dobierania fraz dochodziło do sytuacji w której agencje proponowały klientowi frazy, które nie do końca mogły przyczynić się do zwiększenia ruchu w serwisie klienta. Ustalano przykładowo listę dziesięciu fraz, 3 z nich były skrajnie trudne i jednocześnie atrakcyjne – te frazy nigdy nie były pozycjonowane. Reszta fraz to zazwyczaj dość specyficzne złożenia. Były to proste frazy, które nie wymagały dużych nakładów pracy – najczęściej wystarczała sama optymalizacja serwisu. Niestety, tego typu frazy nie były na tyle popularne aby ściągnąć wielu użytkowników.
Nasze podejście jest zupełnie inne. Uważamy, że szerokie pozycjonowanie – bez ograniczenia w ilości pozycjonowanych fraz jest odpowiedzią na potrzeby klientów w 2017 roku. Nasze podejście do pozycjonowania zakłada szerokie podejście do całej domeny – pozycjonujemy tak, aby uzyskać szeroki efekt w postaci poprawy pozycji jak największej ilości słów kluczowych.

Takie podejście sprawia, że serwis jest w stanie uzyskać większą ilość odwiedzin, ponieważ pojawia się na stale rosnącą ilość fraz w wynikach wyszukiwania.
Pozycjonowanie w 2017 roku to czynność wymagająca wiedzy, cierpliwości oraz doświadczenia. Konkurencja online z każdym rokiem wzrasta, coraz więcej firm wchodzi ze swoją ofertą do sieci. Istniejące firmy koncentrują się coraz lepiej na prowadzonych działaniach – budując tym samym coraz mocniejszą pozycję. Z tego powodu warto postawić na współpracę z profesjonalistami, którzy wiedzą, co trzeba zrobić aby osiągnąć sukces w Internecie.

Dla kogo odpowiednie jest pozycjonowanie?

analiza google analytics na laptopie
 • thumbs-o-up
  Dla firm z małym budżetem
 • thumbs-o-up
  Dla firm z dużym budżetem
 • thumbs-o-up
  Dla nowych firm
 • thumbs-o-up
  Dla firm które istnieją już na rynku jakiś czas
 • thumbs-o-up
  Dla sklepów
 • thumbs-o-up
  Dla firm usługowych
Nasza oferta pozycjonowania zakłada całościowe podejście do domeny w odróżnieniu od wielu innych agencji nie skupiamy się wyłącznie na niewielkim wycinku fraz. Uważamy, że pozycjonowanie na kilka fraz już dawno przeszło do lamusa. To co jest istotne w pozycjonowaniu, co stanowi istotę tych działań to ruch. Ruch organiczny czyli ilość osób odwiedzających dany serwis za pośrednictwem wyników wyszukiwania. To cały sens pozycjonowania. Jeżeli dzięki pozycjonowaniu Twój serwis odwiedza większa ilość osób, składa więcej zamówień lub wysyła więcej zapytań oznacza to, że usługa jest skuteczna.
Dużym minusem dawnego pozycjonowania na frazy, jest fakt, że bardzo często podczas dobierania fraz dochodziło do sytuacji w której agencje proponowały klientowi frazy, które nie do końca mogły przyczynić się do zwiększenia ruchu w serwisie klienta. Ustalano przykładowo listę dziesięciu fraz, 3 z nich były skrajnie trudne i jednocześnie atrakcyjne – te frazy nigdy nie były pozycjonowane. Reszta fraz to zazwyczaj dość specyficzne złożenia. Były to proste frazy, które nie wymagały dużych nakładów pracy – najczęściej wystarczała sama optymalizacja serwisu. Niestety, tego typu frazy nie były na tyle popularne aby ściągnąć wielu użytkowników.
Nasze podejście jest zupełnie inne. Uważamy, że szerokie pozycjonowanie – bez ograniczenia w ilości pozycjonowanych fraz jest odpowiedzią na potrzeby klientów w 2017 roku. Nasze podejście do pozycjonowania zakłada szerokie podejście do całej domeny – pozycjonujemy tak, aby uzyskać szeroki efekt w postaci poprawy pozycji jak największej ilości słów kluczowych.
Takie podejście sprawia, że serwis jest w stanie uzyskać większą ilość odwiedzin, ponieważ pojawia się na stale rosnącą ilość fraz w wynikach wyszukiwania.
Pozycjonowanie w 2017 roku to czynność wymagająca wiedzy, cierpliwości oraz doświadczenia. Konkurencja online z każdym rokiem wzrasta, coraz więcej firm wchodzi ze swoją ofertą do sieci. Istniejące firmy koncentrują się coraz lepiej na prowadzonych działaniach – budując tym samym coraz mocniejszą pozycję. Z tego powodu warto postawić na współpracę z profesjonalistami, którzy wiedzą, co trzeba zrobić aby osiągnąć sukces w Internecie.

Dlaczego SEO?

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (search engine optimization) to jeden z największych faktorów decydujących o pozycjonowaniu strony. Jeśli Twoja strona nie jest widoczna w Google, Twoja firma traci dużo pieniędzy. Bez widoczności w sieci praktycznie oddajesz pieniądze konkurencji. Żaden biznes nie może sobie na to pozwolić.

Strona musi być dobrze zoptymalizowana, żeby osiągnąć wyższe pozycje w wyszukiwarkach jak Google czy Bing. Dobrze zoptymalizowane strony prowadzą bezpośrednio do popularności contentu i produktów, innymi słowy do przychodów w Twojej firmie. Optymalizacja wymaga profesjonalisty lub konsultanta, który rozumie jak działa cały proces. Współpraca z MZ ad world - wrocławska firma SEO, to gwarancja dostępu do specjalisty, który nie tylko zoptymalizuje, ale powiększy obecność Twojej firmy w sieci.

Agencja SEO zaoszczędzi Ci wiele czasu. Trudno jest zrozumieć wszystkie algorytmy, które odpowiadają za organiczne pozycje w wyszukiwarce Google. Ekspert od pozycjonowania potrzebuje tylko spojrzeć na zawartość Twojej strony, konkurencję i podjęte wcześniej działania, żeby zaproponować rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Coraz więcej ludzi wykorzystuje Google, żeby znaleźć odpowiedzi na pytania lub rozwiązania swoich problemów. Jeśli potrzebują malarza, mechanika czy odpowiedzi na życiowe pytania, wyszukiwarka internetowa staje się kopalnią wiedzy.

Ekspert SEO musi umieć rozpoznać słowa kluczowe, jakie wykorzystują potencjalni klienci do znalezienia konkretnych produktów czy usług. Każdy jednak wyszukuje inaczej, wykorzystując różne frazy i słowa. Pomijając kluczowe frazy, oddajesz klientów swojej konkurencji.

Mamy dostęp do wielu narzędzi analitycznych, które pomagają nam zrozumieć intencje, określić ilość wyszukiwań i podpatrzeć skąd konkurencja czerpie ruch.

Posiadając taką wiedzę, przedstawiamy twarde dane ile potencjalnych klientów, SEO może przynieść firmie, która podejmie z nami współpracę.

Twoja strona jest marketingową wizytówka Twojej firmy w Internecie. Potrzebujesz specjalisty Search Engine Optymization, żeby prowadził klientów prosto na Twoją stronę. Możesz mieć najlepiej wyglądającą stronę, ale nic nie znaczy, jeśli ludzie nie mogą jej znaleźć.

Opłacalność

Podejmując się współpracy z ekspertem SEO we Wrocławiu, otrzymujesz większy zwrot z inwestycji. Wiele firm wyrzuca tysiące złotych miesięcznie na reklamę w Internecie, licząc na to, że ktoś kliknie w reklamę graficzną. Dzięki SEO, sięgasz z targetowanej grupy docelowej, która aktywnie szuka Twojego biznesu. Nie musisz krzyżować palców, licząc na to, czy ktoś zobaczy Twoją reklamę. Specjalista ds. pozycjonowania zna najlepsze rozwiązania optymalizacyjne i poprawi ranking w wyszukiwarce w stosunkowo niedługim okresie. Możesz liczyć również na dodatkowe wsparcie marketingowe, które pomoże spieniężyć Twoją stronę. Doświadczenie zaoszczędzi Ci czas i pieniądze.

Jeśli budżet jest ograniczany, możesz rozważyć współprace z agencją SEO na zasadzie kontraktu. Małymi krokami, będziemy optymalizować strona, po stronie. Pozwoli to zminimalizować koszty marketingu Twojej firmy. Posiadając stronę profesjonalnie z optymalizowaną wyróżnisz się na tle internetowej konkurencji. Nie ma znaczenia czy jesteś małym, czy średnim przedsiębiorcą.

Cennik pozycjonowania?

Wycena usług SEO zależna jest od wielu czynników, dlatego za każdym razem przygotowywana jest indywidualnie pod kątem konkretnych oczekiwań klienta. Nie istnieje uniwersalny cennik pozycjonowania, ponieważ nie da się stworzyć jednej oferty dla wszystkich. Jeżeli chcesz poznać kompleksową wycenę – wypełnij formularz.

Jak znaleźć dobrą agencję SEO?

Jest wiele sposób na znalezienie pozycjonera. Najczęściej korzysta się z polecenia przyjaciół lub internetowych platform opiniotwórczych. Często jednak można się „nadziać” i nie jesteśmy w stanie sprawdzić historii i doświadczenia agencji. Wiele agencji, nawet te największe w Polsce, nie mają pojęcia jak prawidłowo zająć się SEO lub celowo tego nie robi. W rzeczywistości, wiele firm wyrządza więcej krzywdy niż pożytku. Stosując praktyki, niezgodne z kodem profesjonalistów, mogą doprowadzić do tego, że Twoja strona napotka się filtrem lub karą Google, co doprowadzi do zniknięcia z wyników organicznych i tym samym Twoja firma będzie nie do znalezienia w Internecie.

Dlatego postaw na pewną firmę SEO we Wrocławiu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz na własnej skórze ile Twoja firma może zyskać!

Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie firmie Strategiczni.pl?

Czy pozycjonowanie jest skuteczne?

Odpowiedź może być tylko jedna: to zależy. Pozycjonowanie oparte o techniki, które już dawno przestały być skuteczne jest nieskuteczne, co więcej może nawet przysporzyć problemów domenie. Masowe dodawanie niskiej jakości odnośników, budowanie linków w oparciu o SPAM. Nieodpowiednia treść oraz ogólne niedbalstwo w działaniach nie przełoży się na poprawę pozycji niezależnie od tego jaki budżet zostanie przeznaczany.  Jeżeli jednak prowadzimy działania w oparciu o nowoczesne podejście do SEO to można osiągnąć świetne rezultaty.

Odpowiedź może być tylko jedna: to zależy. Pozycjonowanie oparte o techniki, które już dawno przestały być skuteczne jest nieskuteczne, co więcej może nawet przysporzyć problemów domenie. Masowe dodawanie niskiej jakości odnośników, budowanie linków w oparciu o SPAM. Nieodpowiednia treść oraz ogólne niedbalstwo w działaniach nie przełoży się na poprawę pozycji niezależnie od tego jaki budżet zostanie przeznaczany.  Jeżeli jednak prowadzimy działania w oparciu o nowoczesne podejście do SEO to można osiągnąć świetne rezultaty.
 • Posiadamy 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań SEO.
 • Oferujemy uczciwe i zrozumiałe warunki współpracy.
 • Przedstawiamy realne możliwości działania pod kątem każdego klienta.
 • Nie stosujemy długoterminowych kontraktów.
 • Nasza rzetelna praca jest najlepszą gwarancją długoterminowej współpracy.
 • Działamy w oparciu o najlepsze narzędzia.
 • Rzetelnie raportujemy prowadzone działania.
 • wykres widoczność i ruch semstorm

  Powyższy screen pokazuje pierwsze miesiące współpracy z domeną. Na domenie znajduje się działające sklep internetowy, który pomimo wieloletniej obecności na rynku pozostawiał wiele do życzenia pod kątem widoczności w wynikach wyszukiwania. Nasze działania rozpoczęliśmy od optymalizacji sklepu, polegała ona na:

  • check
   odpowiednim dopasowaniu tytułów
   odpowiednim dopasowaniu tytułów
  • check
   ustawieniu właściwych nagłówków
   ustawieniu właściwych nagłówków
  • check
   przepisaniu adresów URL na nowe, przyjazne dla użytkowników oraz wyszukiwarek
   przepisaniu adresów URL na nowe, przyjazne dla użytkowników oraz wyszukiwarek
  • check
   dodaniu treści na kluczowych podstronach
   dodaniu treści na kluczowych podstronach
  • check
   poprawieniu zepsutych odnośników
   poprawieniu zepsutych odnośników
  • check
   przemodelowaniu niektórych kategorii
   przemodelowaniu niektórych kategorii

  Bardzo szybko okazało się, że serwis padł również ofiarą negatywnego link buildingu. Ktoś prowadził spamerskie linki do domeny. Namierzyliśmy te linki oraz zrzekliśmy się ich za pomocą narzędzia Disavow.

  Rezultaty po zaledwie kilku miesiącach są jak najbardziej pozytywne i świetnie rokują na przyszłość.

  Czy Twoja strona potrzebuje więcej klientów?

  Nasza sprawdzona strategia pomoże Ci zdominować konkurencję w Google.

  Kiedy przychodzi czas na wybór odpowiedniej agencji SEO do pozycjonowania strony, musisz być bardzo ostrożny, którą firmę ostatecznie wybierzesz. Twoja firma stąpa po cienkiej linii i jeśli chodzi o widoczność w wyszukiwarkach internetowych, czas zawsze będzie działał na Twoją niekorzyść. Z każdym dniem konkurencja przejmuje Twoich potencjalnych klientów i zabiera cenny dochód.

  Powiększ Bazę Klientów

  Nasze działania pomogą sprowadzić więcej klientów na Twoją stronę, nieporównywalnie skuteczniej niż każda inna strategia marketingowa.

  Zwiększ Swoje Zyski

  Obserwuj jak Twoja firma stale rośnie z napływem nowych zapytań ofertowych lub klientów zainteresowanych zakupem Twoich produktów i usług.

  Większa widoczność

  Twoja firma zasługuje na widoczność w sieci, daj się znaleźć i zdominuj rankingi w Google. Sprawiamy, że każda cyfrowa droga prowadzi do Ciebie.

  Twój Partner

  Jesteśmy tutaj by pomóc Twojej firmie, dlatego jeśli masz pytania lub problem do rozwiązania, chętnie wysłuchamy Cię. Nie jesteśmy firmą bez twarzy. Dobrze poznasz nasze podejście do współpracy.

  Raporty

  Wysyłamy miesięczne raporty z aktualnymi pozycjami i godnymi uwagi aktualnościami, żeby klient był świadomy zmian na rynku. Nie raz wychodzimy poza zakres usług, doradzając w szerszym spektrum marketingu.

  Pomysłowość

  Należymy do grupy zrzeszającej najlepszych pozycjonerów na świecie. Dyskutujemy na temat strategii, co teraz działa i czego się wystrzegać. Zawsze jesteśmy na topie w branży, byś Ty mógł czerpać korzyści.

  Dominacja Google

  Nie satysfakcjonuje nas pierwsza strona. Celem jest zawsze bycie jak najwyżej w pozycjach i zawsze staramy się go możliwie najlepiej zrealizować

  Zaufanie to podstawa

  Żadnego outsourcingu, czarnych taktyk czy drogi na skróty. SEO to nasze hobby, dlatego jesteśmy w tym dobrzy. Uczciwość zawsze na pierwszym miejscu.

  Kontrakt bez zmartwień

  Sukces klienta jest naszym sukcesem, dlatego wierzymy w długeterminowe relacje i współpracę, z której jednak zawsze można zrezygnować.

  Jesteśmy wrocławską agencją Strategiczni.pl i z przyjemnością pomożemy wypozycjonować Twoją firmę w wyszukiwarce Google, tak żebyś mógł generować ruch oraz zyski.

  Jako klient, który szuka SEO Wrocław, natrafiłeś na tę stronę dzięki mocy optymalizacji w wyszukiwarce internetowej (SEO). Wrocław jest czwartym co do wielkości miastem w Polsce. Ekspert SEO Wrocław, to jedna z najbardziej poszukiwanych fraz na dolnym śląsku związanych z pozycjonowaniem. Jeśli trafiłeś do nas przez te frazy, pomyśl co możemy zrobić dla Twojego biznesu.

  Jesteśmy Agencją SEO mieszczącą się we Wrocławiu. Jesteśmy dumni z siebie, ponieważ jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą od pozycjonowania. Jesteśmy firmą od marketingu internetowego w wyszukiwarkach.

  Pozwól nam wykorzystać sprawdzoną strategię, dzięki której pomogliśmy wielu firmom osiągnąć miarodajne wyniki online. #1 Agencja SEO Wrocław, stawiamy na bycie najlepszym, nie największym.

  Zacznij od wypełnienia naszego zgłoszenia poznawczego i uzyskaj darmową konsultację, która średnio trwa 45 do 60 minut. Podczas rozmowy telefonicznej, będziemy mogli nakreślić czego możesz się spodziewać i jak zabezpieczyć pozycję online Twojej strony na długie lata. Opowiemy jak działamy i jak to przekuwa się na sukcesy naszych klientów. Co masz do stracenia? Skontaktuj się z nami już dzisiaj i dowiedz się jak możemy pomóc rozwinąć Twój biznes. Zapraszamy do współpracy.

  Pozycjonowanie stron (search engine optimization) wpływa na to czy Twoja strona strona jest widoczna w wyszukiwarce Google. Jeśli Twoja firma nie wyświetla się w wynikach wyszukiwania Google, tracisz w ten sposób dużo pieniędzy. Można powiedzieć, że oddajesz pieniądze konkurencji.

  Strategiczni.pl | SEO Wrocław


  Przestań tracić klientów na rzecz konkurencji

  Zacznij od kontaktu