Aktualizacja: 30.10.2019
search engine optimization

Pozycjonowanie to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli:

  • Chcesz mieć więcej odwiedzających na stronie.
  • Chcesz, żeby Twoja strona była zgodna z najnowszymi standardami.
  • Chcesz zwiększyć sprzedaż w serwisie.
  • Nie jesteś zadowolony(a) ze swojej pozycji względem konkurencji.
  • Masz wrażenie, że Twój serwis nie osiągnął jeszcze wszystkiego.
Na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco?

Pokażemy Ci, jak SEO może pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

Co to jest pozycjonowanie?

SEO (z ang. Search Engine Optimization)


Optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek to proces, dzięki któremu zwiększamy pozycję strony internetowej w wynikach wyszukiwania. SEO odpowiada za zwiększenie ruchu w serwisie internetowym poprzez większą ilość wejść z pozycji wyszukiwarki. W ten sposób generuje się ruch, który ma niebagatelny wpływ na zainteresowanie Twoimi usługami. Celem SEO jest dotarcie na pozycję TOP1 w organicznych (nieopłaconych) wynikach wyszukiwania na określone frazy (słowa kluczowe).


Przykład:


Firma, która sprzedaje za pomocą swojej strony internetowej włoskie ubrania. Chce pojawić się jako pierwsza w wynikach wyszukiwarki, kiedy potencjalny klient szuka w Google frazy "włoskie ubrania sklep". Będzie to możliwe dzięki SEO, czyli optymalizowaniu struktury, działania i zawartości strony do wymogów, jakie stawia wyszukiwarka. W grę wchodzi szeroki wachlarz działań, w tym dobór słów kluczowych oraz wartościowy content. 

Wydaje się to dość proste, jednak wokół działań SEO wykształciła się jedna z najbardziej dynamicznych gałęzi branży reklamowej, która nieustannie ewoluuje. Dostosowywanie się do wymogów wyszukiwarki obejmuje wiele różnych strategii. Dobrze o tym wiemy, dlatego wybieramy tylko najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Jako eksperci SEO w firmie Strategiczni.pl sp. z o.o. stawiamy na innowacyjne i długofalowe rozwiązania, a także transparentność działań. Zaczynamy od optymalizacji samej strony, budujemy wartościowy profil linków i tworzymy odpowiednią strategię działań. Wszystko po to, żeby maksymalnie zwiększyć Twój zysk.

W porównaniu do standardowych taktyk wrocławskich firm SEO, nieustannie badamy i rozwijamy najlepsze możliwości optymalizacji Twojej strony.

Ciekawostka:

SEO stało się na tyle istotnym elementem marketingu, że powstają na jego temat prace naukowe. Autorzy tych prac badają tak egzotyczne niegdyś tematy, jak porównanie wpływu tworzenia odnośników i dzielenia się treścią w sieciach społecznościowych - Zhang, Sonya, and Neal Cabage. "Search Engine Optimization: Comparison of Link Building and Social Sharing.Journal of Computer Information Systems 57.2 (2017): 148-159.

SEO

Optymalizacja stron

Wyższe pozycje

W wyszukiwarce Google

Większy ruch

Na Twojej stronie

Większy ROI

Zwrot z inwestycji

Pozycjonowanie – zastąpienie tradycyjnej formy reklamy

Dni, kiedy trzeba polegać na bilbordach i reklamach w TV to przeszłość. Pozycjonowanie to nie tylko opcja, ale konieczność. Każdego dnia startuje coraz więcej nowych biznesów. Coś, co kiedyś było produktem niszowym, teraz przepełnia rynek, gdzie klienci mają tyle opcji do wyboru, że sami nie wiedzą, którą wybrać. Internet zrewolucjonizował sposób, w jaki społeczeństwo prowadzi biznes. Kiedy jakikolwiek nowy pomysł pojawi się na rynku, setki firm natychmiast próbują na nim zarobić.

SEO wprowadza porządek w tym chaotycznym świecie. Pokazuje, jak firmy wyróżniają się na tle konkurencji, w jaki sposób zbierają wszystkie zyski, mimo dużej ilości takich samych ofert dla klientów. Wspaniałe firmy padają każdego dnia, ponieważ nikt o nich nie wie. Słabe firmy zbijają nagrody najbogatszych, tylko dlatego, że wiedzą, jak się promować. Nie powielaj błędów tych pierwszych, tylko, żeby być pokonanym przez tych drugich. Nie trać pieniędzy na plakaty, które zobaczy 1000 osób dziennie, gdzie większość z nich nie będzie potrzebowała nawet Twojego produktu/usługi. Wykorzystaj strategię pozycjonowania stron na dotarcie do 1000 osób, które aktywnie szukają Twoich usług i są gotowi na zakup Twojego produktu lu usług. To jest właśnie potęga SEO i właśnie dlatego nie stać Cię na to, żeby to zlekceważyć.

Powiedz nam o swoich potrzebach związanych z widocznością Twojej strony w Internecie.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.