Google-Stadia

Polscy gracze doczekali się otwarcia dla nich nowej platformy Google. Stadia oferuje kolekcję bezpłatnych gier, z których można korzystać pod warunkiem wykupienia subskrypcji. Oprócz tego dostępne do kupienia są liczne, mniej i bardziej znane gry.

Stadia pojawiła się w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, jednak do reszty krajów Europy dotarła dopiero w ostatnich miesiącach. W kwietniu, kiedy wiele osób przymusowo zostało zamkniętych w czterech ścianach, korzystanie z portalu było darmowe, pod warunkiem posiadania konta Google. Obecnie w zależności od lokalizacji, wymagane są różne opłaty. W Polsce wynosi ona 39,99 PLN miesięcznie. Należy opłacać ją po zakończeniu okresu próbnego.

Konto można łączyć z dowolnymi urządzeniami, jedyne czego potrzebujemy to kontrolery. Najważniejsze jest sprawne połączenie z internetem. Nie może być on wolniejszy niż 10 megabitów na sekundę.

Stadia oferuje szeroki wybór bezpłatnych gier, a w sklepie można nabyć dodatkowo płatne egzemplarze, które nas interesują. Ceny gier są podobne jak w innych sklepach streamingowych. Z każdym miesiącem subskrypcji, pojawia się coraz więcej darmowych pozycji.

W Stadia można obecnie zakupić między innymi grę Cyberpunk 2077, na którą gracze czekają już od wielu lat, a jej premiera przewidziana jest na 10 grudnia 2020 roku.

 

Źródło informacji: https://stadia.google.com/

Źródło fotografii: https://unsplash.com/@glenncarstenspeters

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do nas

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Uzupełnij wszystkie wymagane pola.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Dawid Kasprzyk
CEO

Skontaktuj się