Wykonujemy za Ciebie ciężką pracę, żebyś mógł skupić się na swoich nowych klientach.

Pozycjonowanie Stron Internetowych

​W przeciwieństwie do Adwords, SEO nie można kupić. Może za to być wypracowane – i my wypracujemy je dla Ciebie. SEO przenika we wszystkim co robimy. Żyjemy nim, śnimy i marzymy. Myśl o słabych rankingach naszych klientów wzbudza w nas ciarki.

Dla nas, w strategiczni.pl. bogate i trwałe SEO jest holistyczne, wisi na balansie specjalistycznej wiedzy algorytmów, treści godnych każdego lajka, wysokiej widoczność marki w sieci i bogatych źródłach linków.

Pozycjonowanie to złożony proces, który wymaga współpracy wielu elementów składowych jeżeli ma dostarczyć oczekiwane rezultaty. Dostarczamy SEO kompleksowo, dbamy o każdy szczegół wpływający na pozycjonowanie serwisu. 

Reklamy Google Adwords

Google Adwords, czyli reklama w Google to szereg możliwości dotarcia do potencjalnych klientów:

  • wyświetlaj reklamę osobom, które szukają Twoich usług czy produktów
  • informuj swoich klientów o nowej promocji, nowym towarze
  • zwiększ rozpoznawalność swojej marki, wyświetlając reklame tysiącom osób

Połącz swoją wiedzę o biznesie z naszym doświadczeniem i wiedzą na temat Adwords i skutecznie zdobywaj klientów. (Z nami nie zmarnujesz żadnej złotówki)

Reklamy na Facebooku

Facebook, to nie tylko najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie oraz ciekawe zjawisko, które ideę globalnej wioski przerobiło na globalną ulicę. Facebook stworzył jedyne miejsce na świecie w którym można spotkać niemal każdego.

Czy tego chcemy czy nie, spędzamy tam coraz więcej czasu zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.

Nie dziwi więc fakt, że Facebook to doskonały serwis dla promowania swoich produktów i usług.

Doradztwo e-Commerce

Od ponad 10 lat skutecznie doradzamy właścicielom serwisów internetowych. Niezależnie od tego czy są to małe strony-wizytówki rodzinnych biznesów czy wiodące serwisy e-commerce. Jesteśmy elastyczni a nasza wiedza służy zarówno małym jak i dużym graczom.

Co możemy zrobić dla rozwoju Twojego e-commerce?​

  • Przeanalizujemy strategię e-commerce, zestawimy oczekiwania z rezultatami a następnie skonfrontujemy z rzeczywistością.
  • Pomożemy znaleźć właściwą ścieżkę działania dla Twojego biznesu
  • Zidentyfikujemy silne i mocne strony Twojego e-biznesu
  • Pomożemy Ci wdrożyć najlepsze rozwiązania