Pozycjonowanie Żory – agencja SEO

Wyobraź sobie, że szukasz nowej restauracji, do której chcesz udać się na pyszną kolację lub potrzebujesz nowych butów na zbliżający się sezon zimowy. Od czego rozpoczynasz poszukiwania? Zapewne od wpisania interesującego Cię hasła w okno w wyszukiwarce Google!

Według raportu przeprowadzonego przez Gemius (międzynarodową firmę badawczo-technologiczną) aż 77% internautów deklaruje, że robi zakupy przez internet. Jeśli czujesz, że dochody Twojego przedsiębiorstwa nie są na satysfakcjonującym poziomie, marketing internetowy może skutecznie zwiększyć sprzedaż Twoich usług, produktów lub asortymentu! Pozycjonowanie stron internetowych w Żorach to jedna z naszych specjalności – sprawdź, w jaki sposób pomagamy klientom.

Lokalne pozycjonowanie stron Żory – jaki ma cel?

Jeśli Twoja firma działa lokalnie z pewnością zależy Ci na tym, aby jej oferta przyciągała jak najwięcej klientów z okolicy. Tego rodzaju promocja przedsiębiorstwa to najważniejszy cel pozycjonowania lokalnego, inaczej określane jako lokalne SEO. Jednak, aby rozpocząć działania z zakresu pozycjonowania, należy skupić się na dopracowaniu strony internetowej. To ona jest wizytówką Twojej marki i najważniejszym punktem styku z potencjalnym klientem. Działania SEO mają bowiem na celu wypozycjonowanie konkretnej witryny jak najwyżej na liście wyszukiwań w wyszukiwarce.

Co to oznacza w praktyce? Jeśli przykładowo asortyment sklepu internetowego to artykuły papiernicze, dzięki pracy specjalistów SEO poszczególne podstrony z produktami lub kategorie będą wyświetlały się potencjalnym klientom po wpisaniu przez nich określonych haseł w wyszukiwarce (np. „zeszyt szkolny sklep Żory”). Brzmi zachęcająco? Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać dzięki pozycjonowaniu stron internetowych w Żorach!

Pozycjonowanie Żory – jakie korzyści może osiągnąć Twoja firma?

Najważniejszą zaletą pozycjonowania lokalnego jest zwiększenie widoczności witryny internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania (czyli tej części wyników, które nie są oznaczone jako “sponsorowane”). Dzięki temu użytkownicy mogą szybciej znaleźć stronę www i następnie zapoznać się z jej zawartością. Jeśli oferta spełni ich oczekiwania, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zdecydują się na skorzystanie z usług lub zakup produktów na odwiedzanej witrynie.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych Żory – kluczowe elementy i nasze usługi

Specjaliści ze Strategiczni.pl mają ogromne doświadczenie w tworzeniu strategii pozycjonowania lokalnego. Jakie działania podejmujemy, aby dostarczać najlepsze wyniki naszym klientom?

Audyt SEO

Cały proces tworzenia strategii pozycjonowania lokalnego rozpoczyna się od audytu SEO, czyli szczegółowej analizy aktualnej kondycji Twojej witryny internetowej. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zweryfikujemy, jakie obszary na stronie wymagają usprawnienia, a które działają poprawnie. To punkt startowy do jakichkolwiek dalszych działań, ponieważ strona internetowa, która będzie w przyszłości przyciągać ruch musi być dopracowana i stworzona z myślą o użytkownikach. Pozycjonowanie sklepów internetowych zawsze powinno rozpocząć się od analizy witryny.

Dobór i analiza słów kluczowych

Jedną z najważniejszych czynności, szczególnie w przypadku pozycjonowania lokalnego, jest dobranie odpowiednich słów kluczowych, po których użytkownicy trafią na Twoją stronę internetową. W celu ustalenia konkretnej listy fraz nasi specjaliści spotykają się z Tobą, aby dokładnie poznać markę oraz branżę, w której działasz. Następnie, wykorzystując zdobyte informacje, dokładnie analizują zapytania użytkowników, ponieważ wybrane słowa kluczowe muszą być spójne z ich potrzebami.

Kolejnym istotnym czynnikiem doboru odpowiednich fraz jest oczywiście lokalizacja. Dzięki dodaniu do słów kluczowych konkretnego regionu stronę internetową zaczną odwiedzać osoby z okolicy, co przełoży się na realne zwiększenie zainteresowania ofertą danej firmy.

Analiza konkurencji

Jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję, musisz wiedzieć, co ona robi. Dlatego kolejnym punktem w strategii działań pozycjonowania lokalnego jest pogłębiona analiza konkurencji. Dzięki weryfikacji działań innych firm lokalnych działających w tej samej branży, przygotujemy dla Ciebie kompleksowy plan, którego celem będzie wyróżnienie Twojego przedsiębiorstwa na tle innych.

Stałe pozycjonowanie strony internetowej Twojego biznesu

Na pozycjonowanie lokalne składa się wiele czynności, które trzeba wykonywać regularnie. Nasi specjaliści SEO są przydzielani do konkretnych projektów już na samym początku współpracy, dlatego konkretny ekspert będzie czuwać na optymalizacją Twojej strony internetowej przez cały czas trwania umowy. Na bieżąco wprowadzi niezbędne modyfikacje, tak aby witryna stopniowo uzyskiwała coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja wizytówki Google – zwiększenie widoczności na mapach Google

Nie można zapomnieć o bardzo ważnym elemencie pozycjonowania lokalnego, jakim jest wizytówka Google. Zajmiemy się jej prawidłowym wypełnieniem oraz późniejszą moderacją, tak aby za jej pomocą dotrzeć do potencjalnych klientów z okolicy. Dzięki profesjonalnie prowadzonej wizytówce Google Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna wśród lokalnej społeczności i zyska jej zaufanie.

Pozycjonowanie lokalne i SEO w Żorach – pomożemy Ci wypromować Twoją stronę!

Zadbaj o to, aby to Twoja firma była pierwszym wyborem użytkowników! Nasza agencja ma doświadczenie w tworzeniu oraz wdrażaniu skutecznych strategii pozycjonowania lokalnego. Działania z zakresu SEO przekładają się na wyższy ruch na Twojej stronie internetowej, co bezpośrednio wpływa na większą sprzedaż produktów lub usług.

Nasi klienci doceniają proaktywne podejście specjalistów, którzy nowy projekt rozpoczynają od zapoznania się z ich potrzebami oraz specyfiką branży. Do realizacji  stworzonej strategii wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, ogromną wiedzę oraz zaawansowane narzędzia analityczne. Ten ostatni składnik pozwala nam na ciągłą weryfikację wyników, na podstawie których wprowadzamy kluczowe zmiany na stronie.

Wiemy, jak zwiększyć widoczność Twojej strony! Zaufaj naszemu doświadczeniu i zdecyduj się na przeprowadzenie pozycjonowanie stron Żory przez ekspertów SEO!

Skuteczne SEO dla firm z Żory