Case study

Tak rośliśmy przez ostatnie lata! Historia naszych sukcesów z Clutch

Ciągłe doskonalenie procesów oraz nabywanie nowych kompetencji to niezwykle istotne priorytety dla naszej agencji. Clutch to platforma do wystawiania ocen oraz opinii różnego rodzaju firmom, które intensywnie pracują nad swoim rozwojem. Przez wszystkie lata istnienia Strategiczni.pl cyklicznie byliśmy i nadal jesteśmy wyróżniani przez tę znaną na całym świecie platformę istotnymi odznakami. 

Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami naszą historią osiągnięć!

Kilka słów o Clutch

Clutch to potężne narzędzie znane na całym świecie, dzięki któremu można skutecznie wybierać partnerów biznesowych na podstawie zweryfikowanych umiejętności. Znajdziesz tam bardzo dużo recenzji o przedsiębiorstwach z sektora IT, ale również sporo opinii dotyczących agencji marketingowych, a także firmach świadczących usługi konsultingowe. 

Od kilku lat z ogromnym zaangażowaniem prowadzimy nasz profil na Clutchu, ponieważ to jedno z najlepszych i najbardziej rzetelnych przestrzeni dla naszych klientów na dzielenie się przemyśleniami na temat współpracy.

Portal jest wyjątkowy ze względu na to, że gromadzi nie tylko opinie bezpośrednio od klientów, ale również zbiera rzetelne i twarde dane o projektach, które były realizowane przez firmy posiadające u nich konto.

Jeśli szukasz partnera biznesowego, zapoznanie się z opiniami na jego temat na Clutch.co to punkt obowiązkowy, gdy zależy Ci na zaufanym źródle.

O czym świadczą odznaki od Clutch?

W związku z ogromną ilością danych, jakie analizuje Clutch na temat przedsiębiorstw z sektora B2B, cyklicznie wystawiają oni odznaki, aby wyróżnić firmy zasługujące na uznanie w konkretnej kategorii.

Odznaki wystawiane przez Clutch są niczym wisienki na torcie dla naszej intensywnej pracy. A przez lata uzbieraliśmy sporo wisienek – w dalszej części znajdziesz każdą z nich!

Poznaj historię sukcesów Strategiczni.pl!

2024

Ten rok jest dla nas przełomowy – z top agencji w Polsce przeskoczyliśmy na ranking top agencji na świecie! 2024 rok to ważny czas w Strategiczni.pl. Wyróżniona została nie tylko nasza współpraca z klientami, ale również zostaliśmy docenieni jako agencja wielojęzyczna. 

To jednak nie wszystkie odznaki, jakie dostaliśmy w tym roku od Clutch – jest ich dużo więcej!

W tym roku intensywnie rozwijamy się również jako organizacja. W ostatnim czasie przeprowadziliśmy bardzo ciekawy i owocny warsztat o wartościach naszej agencji, a także intensywnie pracujemy nad rozwojem zarówno miękkich, jak i twardych kompetencji naszych Talentów.

2023

W 2023 roku zostaliśmy wyróżnieni kolejnymi odznakami od Clutch, które plasują nas w czołówce najlepszych agencji marketingowych w Polsce. Ciągły rozwój oraz nastawienie na partnerską współpracę z klientami przyniosły rezultaty w postaci wielu pozytywnych opinii od naszych partnerów biznesowych.

W tamtym roku rozszerzyliśmy również nasze portfolio o kilka znanych brandów (np. Kokosek, Joy in Me) – nowe współprace zawsze są dla nas ekscytujące i sprawiają, że nabieramy wiatru w żagle. 

Wewnątrz organizacji skupiliśmy się bardzo mocno na rozwoju naszego wewnętrznego employer brandingu (w 2023 roku miała miejsce pierwsza, całkowicie zdalna integracja naszego zespołu) oraz na rozwoju kompetencji Talentów poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

2022

2022 rok to był dla nas ważny okres pod względem biznesowym – do naszego portfolio wpadły naprawdę duże i znane brandy i nieustannie pracowaliśmy nad rozwojem naszych usług oraz procesu współpracy z klientami, tak aby ciągle dostarczać im najwyższej jakości obsługę. Wtedy również zostaliśmy uhonorowani odznakami od Clutch jako topowa agencja w Polsce w zakresie usług Contentowych, Social Media, SEO, Reklam na Facebooku, SEM oraz SEO.

W 2022 roku wprowadziliśmy ogromną zmianę, która bardzo pozytywnie wpłynęła na cały zespół – zaczęliśmy pracować hybrydowo! W pierwszej kolejności przygotowaliśmy wszystkie nasze procesy w taki sposób, aby każdy z nich był dostosowany do specyfiki pracy zdalnej (ponieważ niektóre nasze Talenty pracują całkowicie zdalnie). To był bardzo ważny etap, bez którego nie wyobrażamy sobie przejścia w tryb pracy hybrydowej.

W tym czasie do naszego zespołu dołączyło kilku doświadczonych specjalistów, dzięki czemu rozwinęliśmy seniority w naszej organizacji. Dodatkowo poszerzyliśmy nasze kompetencje o Web Development oraz UX, dzięki czemu wprowadziliśmy do naszej oferty nowe usługi, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów.

2021

W 2021 roku kontynuowaliśmy rozwój naszego profilu na Clutchu i otrzymywaliśmy nowe opinie od naszych klientów, którzy byli zadowoleni ze współpracy. Poszerzyliśmy nasze portfolio o duże marki i nowych partnerów z branży IT, a także dodaliśmy do naszych usług social media. To zaowocowało kolejnymi odznakami od Clutch – nie tylko w zakresie świetnych usług B2B, ale również Social Media, Content, SEO oraz PPC.

Był to rok nastawiony na rozwój employer brandingu – stworzyliśmy naszego Culture Booka i mocno rozwinęliśmy procesy związane z rekrutacją, onboardingiem oraz offboardingiem. 

W 2021 roku obchodziliśmy również pierwszą rocznicę pracy zwinnej w naszej organizacji! To bardzo ważny moment, ponieważ działanie zgodnie z duchem Agile znacząco usprawniło to, jak pracujemy na co dzień. Polubiliśmy się również ze zmianą – w końcu to  jedyna stała rzecz, która czeka nas w życiu.

2020

W 2020 roku ledwo co założyliśmy nasz profil na Clutch.co i uzyskaliśmy pierwsze opinie od zadowolonych klientów, a już otrzymaliśmy pierwszą odznakę! Zostaliśmy uhonorowani tytułem Top B2B Companies Poland – to był początek ekscytującej podróży, która trwa do dzisiaj.

2020 rok był dla nas wszystkich okresem niezwykle wymagającym i zmieniającym nasze podejście do różnych kwestii. W Strategiczni.pl ten rok przyniósł jednak sporo dobrych zmian – nie tylko zarobiliśmy nasz pierwszy milion, ale również nawiązaliśmy współpracę z pierwszym, zagranicznym klientem!

W 2020 roku wprowadziliśmy również filozofię Agile do naszej codziennej pracy i zaczęliśmy pracować w Scrumie. To umożliwiło nam jeszcze bardziej efektywną współpracę z naszymi klientami IT, dla których zwinność i Scrum to drugie oraz trzecie imię!

Chcesz wprowadzić swoją firmę na zupełnie nowy poziom dzięki współpracy z globabalnym leaderem digital marketingu?

Umów się na spotkanie!