Prowadzenie profilu na LinkedIn

Ułatwimy osiągnięcie Twoich celów biznesowych z pomocą konta firmowego na LinkedIn

Pracownicy Strategiczni.pl zajmujący się prowadzeniem konta na LinkedIn - prowadzenie Linkedin

Jak wygląda skutecznie prowadzony profil firmowy na LinkedIn?

Prowadzenie profilu na LinkedIn przynosi wiele korzyści. Pozwala ono budować profesjonalny wizerunek swojej firmy – informować o ważnych wydarzeniach z życia organizacji, promować sukcesy pracujących w niej osób, a także tworzyć edukacyjne treści dla swoich odbiorców. Należy jednak pamiętać, że profil firmowy na LinkedIn będzie skuteczny tylko przy pełnym zaangażowaniu w jego prowadzenie. Częste aktualizacje to absolutna konieczność dla efektywnego zarządzania stroną firmową w LinkedIn.

Co otrzymasz w ramach usługi prowadzenie LinkedIn?

 1. Strategię działań na profilu firmowym LinkedIn

  Dla każdego z naszych Klientów opracowujemy indywidualną strategię działań, dzięki której osiągniesz zaplanowane cele biznesowe.

 2. Analizę działań konkurencji

  Dzięki analizie obecności i działań konkurencji w LinkedIn jesteśmy w stanie zaplanować unikatową strategię, która wyróżni Twoją firmą na tle pozostałych.

 3. Aktualizację informacji dotyczących Twojej firmy na profilu

  Prowadzenie skutecznych działań w social mediach wymaga stałej aktualizacji danych znajdujących się w profilu, dzięki czemu Twoja społeczność będzie na bieżąco z najważniejszymi informacjami o Twojej firmie.

 4. Specjalistę prowadzącego całościowo Twoją stronę firmową

  Osoba odpowiedzialna po naszej stronie za prowadzenie profilu Twojej firmy to gwarancja działań zgodnych z najnowszą wiedzą w dziedzinie social mediów.

 5. Graficzną obróbkę materiałów wizualnych

  Media społecznościowe to przede wszystkim spójna komunikacja wizerunkowa. Przygotujemy dla Twojej firmy materiały w oparciu o gotowy Key Visual lub wypracujemy go od nowa.

 6. Regularną publikację wpisów

  Na czym polega obecność w mediach społecznościowych? Przede wszystkim na regularnym kontakcie z odbiorcami. Dlatego oferujemy regularną i stałą publikację treści na profilu Twojej firmy.

 7. Aktywne uczestnictwo w dyskusjach

  Branie udziału w dyskusjach zaangażuje Twoją społeczność oraz zwiększy widoczność Twojego proflu.

 8. Miesięczny raport oraz spotkanie z omówieniem wyników strony firmowej

  Komunikacja i transparentność to core naszych działań. Dlatego co miesiąc otrzymasz raport z wynikami profilu Twojej firmy, a dedykowany specjalista omówi z Tobą szczegóły.

Co da Twojej organizacji profil firmy na LinkedIn?

Zwiększysz rozpoznawalność marki

Nawiążesz więcej relacji biznesowych

Rozbudujesz działania z zakresu employer brandingu

Łatwiej pozyskasz nowych pracowników, poszukujących zleceń przez LinkedIn

Zyskasz dodatkowy kanał sprzedażowy docierający do potencjalnych klientów

Dlaczego Strategiczni.pl?

Masz już na LinkedIn konto firmowe – czy warto przekazać opiekę nad nim w doświadczone ręce specjalistów od strategii działania w social media? LinkedIn oferuje możliwość zarówno budowania wizerunku firmy, jak i kreowania marki osobistej osób w nią zaangażowanych. Jeśli zależy Ci na widocznej obecności Twojej marki w LinkedIn, przekaż w zaufane ręce zarządzenia stroną firmową. W naszym zespole kierujemy się wartościami, które sukces naszych Klientów stawiają na pierwszym miejscu.

Proaktywność

Jesteśmy zespołem zwinnych, kreatywnych, analitycznych osób, które dążą do ciągłego rozwoju. Wspieramy się nawzajem i motywujemy do osiągania najlepszych wyników. Z naszym wsparciem Klient może liczyć na stale aktualizowaną wiedzę i umiejętności, które zaowocują zwiększeniem ruchu na profilu firmy na LinkedIn.

Wiedza ekspercka

Nasze dedykowane marketingowe usługi łączą najlepsze pomysły ze sprawdzonymi strategiami działania, które zwiększą zasięgi strony firmowej na LinkedIn, podniosą pozycję w rankingu wyszukiwarki i przyniosą wysoką konwersję odwiedzających.

Transparentność

Dążymy do przejrzystości. Nasi Klienci wiedzą, co robimy oraz jak zarządzamy ich budżetem przeznaczonym na kampanie reklamowe LinkedIn Ads. Wyjaśniamy również, dlaczego wdrażamy konkretne rozwiązania oraz prognozujemy ich skuteczność.

 

Przekaż nam prowadzenie strony firmy na LinkedIn i rozszerz sieć kontaktów w środowisku branżowym!

Prowadzenie profilu na LinkedIn – Nasze doświadczenie

Mieliśmy przyjemność współpracować z…

Prowadzenie LinkedIn – Cennik

Pakiet

Basic

 • 4 posty w miesiącu – opis do 1000 zzs
 • założenie lub audyt konta
 • stworzenie strategii
 • dedykowany specjalista
 • panel klienta w Kontentino – narzędziu do planowania i publikacji postów
 • aktualizacja informacji o firmie
 • przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta
 • tworzenie grafik do postów
 • miesięczny raport

Standard

 • 6 postów w miesiącu – opis do 1500 zzs
 • założenie lub audyt konta
 • stworzenie strategii
 • dedykowany specjalista
 • panel klienta w Kontentino – narzędziu do planowania i publikacji postów
 • aktualizacja informacji o firmie
 • przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta
 • tworzenie grafik do postów
 • miesięczny raport
 • 1 post „ciekawostki z branży”
 • wypowiadanie się w wątkach (5 komentarzy w miesiącu)

Premium

 • 10 postów w miesiącu – opis do 1500 zzs
 • założenie lub audyt konta
 • stworzenie strategii
 • dedykowany specjalista
 • panel klienta w Kontentino – narzędziu do planowania i publikacji postów
 • aktualizacja informacji o firmie
 • przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta
 • tworzenie grafik do postów
 • miesięczny raport
 • 1 post „ciekawostki z branży”
 • 1 post z infografiką lub post ekspercki
 • wypowiadanie się w wątkach (10 komentarzy w miesiącu)

Individual

Potrzebujesz innej liczby postów lub grupy na LinkedIn? Napisz do nas! Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Cena

800 zł netto miesięcznie

1100 zł netto miesięcznie

1800 zł netto miesięcznie

do ustalenia indywidualnie

Prowadzenie konta firmowego na LinkedIn – wpływ na sukces w biznesie

Wśród wielu strategii działania podejmowanych za pośrednictwem kanałów social media, obsługa profilu firmowego na LinkedIn jest najściślej związana z projektami z zakresu employer brandingu, pozyskiwaniem nowych Talentów w swoich organizacjach oraz docieraniem do potencjalnych klientów. Opracowanie planu działania oraz podtrzymywanie zaangażowania obserwatorów w serwisie LinkedIn wymaga czasu, którym nie każdy dysponuje. Dużą rolę w skutecznym prowadzenia na LinkedIn konta firmowego odgrywa też ujednolicona komunikacja wizualna  Dlatego w naszej ofercie obsługi mediów społecznościowych umieściliśmy również prowadzenie LinkedIn dla firm.

Założenie konta firmowego na LinkedIn przynosi wiele korzyści. Pozwala ono budować profesjonalny wizerunek organizacji – informować o ważnych wydarzeniach z życia firmy, promować sukcesy pracujących w niej osób, a także tworzyć edukacyjne treści dla swoich odbiorców. Należy jednak pamiętać, że profil firmowy na LinkedIn będzie skuteczny tylko przy pełnym zaangażowaniu w jego prowadzenie. Częste aktualizacje to absolutna konieczność dla widoczności profilu w LinkedIn.

Skuteczne prowadzenie LinkedIn przez Strategiczni.pl

Przekazując w nasze ręce prowadzenie konta na LinkedIn, możesz liczyć na strategię działania dedykowaną Twojej organizacji. Uwzględnimy obecność w pozostałych kanałach społecznościowych, uspójnimy komunikację wizualną i dostosujemy reklamę na LinkedIn do grupy odbiorców, która przyniesie Ci największe korzyści. Profesjonalny profil na LinkedIn oddany pod naszą opiekę ułatwi Twojej firmie pozyskanie Talentów, które przyspieszą rozwój firmy i wesprą w obsłudze najbardziej wymagających Klientów.

Indywidualna strategia działania w LinkedIn

Jak stworzyć dobre konto na LinkedIn? Najważniejsze zadanie to efektywna strategia działania. Nie istnieje jeden skuteczny przepis na prowadzenie LinkedIn. Doskonale rozumiemy, że cele poszczególnych Klientów będą różne, dlatego też podejmując współpracę, każdą strategię opracowujemy indywidualnie, bazując na doświadczeniu naszych specjalistów.

Atrakcyjna komunikacja wizualna profilu na LinkedIn

Jakie znaczenie dla jakościowego profilu firmowego na LinkedIn ma spójna komunikacja wizualna? Nie boimy się powiedzieć tego wprost – olbrzymie. Przemyślany wizerunek wskazuje na profesjonalne podejście, ale także sprawia, że konto łatwiej wyróżni się wśród treści pozbawionych przewodniej idei i ujednoliconego przekazu. Nie oznacza to jednak, że spójny wizualnie LinkedIn powinien być utrzymany w monotonnej szacie graficznej! Zadaniem naszych specjalistów, prowadzących Twój profesjonalny profil na LinkedIn, będzie m.in. dopasowanie komunikacji wizualnej do profilu działalności firmy.

Reklama na LinkedIn

Do powszechnie wykorzystywanych w content marketingu narzędzi biznesowych należy reklama w social mediach. LinkedIn w niczym nie odbiega od pozostałych mediów społecznościowych pod tym względem. Reklama na LinkedIn to doskonały sposób prowadzenia kampanii B2B, który nie przeszkadza jednocześnie w kierowaniu reklam do indywidualnego klienta. Serwis umożliwia analizę efektów reklam prowadzonych na LinkedIn na zaawansowanym poziomie, co pozwoli naszym specjalistom przygotować skuteczne kampanie, dostosowane zarówno do Twojej grupy docelowej, jak i osób podejmujących podobne aktywności.

Prowadzenie LinkedIn — cena

Ile kosztuje prowadzenie konta firmy na LinkedIn? Zdajemy sobie sprawę, że jest to jedno z pierwszych pytań, jakie przychodzą do głowy przedsiębiorcy, rozważającemu posiadanie strony firmowej w tym serwisie. Profesjonalna obsługa kont firmowych przez Strategiczni.pl na LinkedIn to zróżnicowane stawki, uzależnione od potrzeb każdego Klienta i oczekiwanej liczby działań na koncie firmowym. Podstawowa kwota rośnie z większą liczbą postów oraz dodatkowymi usługami, do których zalicza się także aktywny udział w dyskusjach pod postami branżowymi na LinkedIn.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i popraw widoczność strony firmowej na LinkedIn z naszym wsparciem.

Każda osoba może samodzielnie założyć konto w portalu LinkedIn. Prowadzenie strony firmowej oraz profilu osobistego w wersji podstawowej jest darmowe. Administratorzy strony w bezpłatnym formacie mają możliwość dodania posta, aktualizacji informacji i wysyłania prywatnej wiadomości. Bardziej rozbudowane opcje są dostępne w pakiecie Premium.

Poza bezpłatnym kontem LinkedIn oferuje możliwość prowadzenia profilu firmowego oraz konta osobistego w standardzie Premium. Każdy przypadek można rozpatrzyć indywidualnie z uwagi na zróżnicowane warianty konta Premium.

LinkedIn daje duże możliwości w zakresie działań employer brandingowych. Do materiałów, jakie warto publikować na profilu firmy na LinkedIn, należą przede wszystkim treści promujące sukcesy Twojej firmy i pracowników. Ponadto LinkedIn jest dobrym miejscem na informowanie o zmianach w organizacji. Konto firmowe można na LinkedIn także wykorzystać jako medium zwiększające widoczność umieszczanych na firmowym blogu case study, raportów i poradników branżowych.

Na samym początku niezbędne okaże się założenie profilu na LinkedIn. Jeśli pragniesz zyskać korzyści biznesowe, zastanów się, co chcesz faktycznie osiągnąć – rozpoznawalność w branży, większą liczbę obserwujących a może ekspercki wizerunek? Zacznij od postawienia konkretnych celów, do których będziesz dążyć. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy na temat specyfiki platformy, warto poprosić o pomoc specjalistę, który zaproponuje skuteczną strategię, uwzględniając potrzeby Twojej firmy.

Tylko osoby, które posiadają profil na LinkedIn, mogą założyć konto biznesowe. W celu rozpoczęcia procedury należy kliknąć Praca (prawy górny róg), a następnie Utwórz stronę firmową (opcja na dole strony). Na początku trzeba wypełnić jedynie podstawowe dane, a informacje takie jak slogan czy hashtagi – dopiero po kliknięciu przycisku Stwórz stronę. Jeśli nie posiadasz profilu na LinkedIn, to nic straconego! Strategiczni.pl zajmują się nie tylko przeprowadzaniem audytów istniejących kont, ale i tworzeniem nowych na potrzeby klienta.

Ze względu na biznesową specyfikę platformy na profilu firmowym powinny znaleźć się informacje dotyczące branży, w której działasz. Warto zadbać o ekspercki charakter publikowanych treści, a także ich regularną częstotliwość. Posty mogą dotyczyć np. odniesionych sukcesów zawodowych. Ważne jest to, aby jednocześnie budować sieć kontaktów i spójny wizerunek – zarówno osobisty, jak i firmy/marki.

Koszt prowadzenia profilu firmowego na LinkedIn różni się w zależności od czynników takich jak: liczba publikacji, tworzenie dodatkowych treści wizualnych czy publikowania eksperckich komentarzy. Oferujemy trzy podstawowe pakiety: basic (800 zł netto miesięcznie), standard (1100 netto zł miesięczne) oraz premium (1800 zł netto miesięcznie). Jeśli potrzebujesz większej liczby postów, skontaktuj się z nami, aby indywidualnie ustalić szczegóły współpracy!

Efekty działań marketingowych na LinkedIn można mierzyć na kilka sposobów. Jednym z nich jest regularne porównywanie poszczególnych wyników, np. liczby nowo przybyłych obserwatorów czy wyświetleń publikacji. Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze Strategiczni.pl, nasz Social Media Specialist z końcem miesiąca dostarczy Ci raport, a także dostosuje działania pod kątem odpowiedniej grupy docelowej.

Dzięki posiadaniu konta na LinkedIn biznes zyska rozpoznawalność i widoczność. Za pośrednictwem platformy łatwiej nawiązywać relacje biznesowe, a algorytm skutecznie rekomenduje nowe kontakty z branży – w tym specjalistów, którzy mogą zasilić szeregi Twojej firmy. Co więcej, LinkedIn to również doskonała platforma do rozwijania marki osobistej i budowania eksperckiego wizerunku. Warto śledzić przede wszystkim liderów opinii, którzy udostępniają merytoryczne treści dotyczące najnowszych trendów na rynku.

LinkedIn Premium to płatne plany subskrypcji dla użytkowników platformy. Celem Premium Career jest pomoc w znalezieniu nowej pracy. Sales Navigator daje firmom narzędzia do pozyskiwania nowych klientów. Recruiter Lite stworzono z myślą o rekruterach, aby usprawnić proces poszukiwania kandydatów. Premium Business stanowi rozszerzenie konta kariery i pozwala na rozwijanie biznesu/marki, a LinkedIn Learning oferuje specjalistyczne kursy branżowe. Rodzaj planu możesz dobrać w zależności od potrzeb Twojej firmy, nie musisz decydować się na wszystkie funkcje. W niektórych przypadkach istnieje opcja obniżenia poziomu subskrypcji.

Koszt LinkedIn Premium wynika przede wszystkim z wybranej usługi. Przy funkcjach Premium Business, Sales Navigator Core lub Sales Navigator Advanced możesz obniżyć plan subskrypcji – a co za tym idzie – i wydatki. LinkedIn oferuje również darmowy miesiąc próbny konta Premium. Warto podkreślić, że na wysokość ceny danego pakietu ma wpływ aktualna promocja (lub jej brak).

Sales Navigator to jedna z funkcji subskrypcji LinkedIn Premium, która jest dedykowana przede wszystkim dla osób zajmujących się sprzedażą. Do wyboru są trzy opcje pakietu: Professional (dla klientów indywidualnych), Team (dla kilkuosobowych zespołów) oraz Enterprise (dla dużych firm). Głównym celem Sales Navigator jest budowanie i rozszerzanie bazy klientów. Za pomocą zaawansowanych filtrów sprzedawcy są w stanie bezpośrednio dotrzeć do osób na stanowiskach zarządczych, a także nawiązywać cenne relacje biznesowe.

LinkedIn Learning to platforma oferująca ponad 20 000 specjalistycznych kursów. Większość szkoleń ma formę wideo i prowadzone są przez ekspertów z danej dziedziny. Trzy główne obszary tematyczne to technologia, biznes oraz kreatywność. Na podstawie danych z profilu otrzymasz rekomendacje dopasowane do Twoich potrzeb i branży, a po ukończeniu kursu – certyfikat. Platforma umożliwia rozwijanie umiejętności m.in. z Google Ads czy programów Adobe. Na ten moment nie ma dostępnej polskiej wersji językowej LinkedIn Learning.

Pierwszy miesiąc próbny LinkedIn Learning jest darmowy. Każdy użytkownik otrzymuje powiadomienie na 7 dni przed końcem bezpłatnego okresu. Opłata może być pobierana na dwa sposoby – miesięcznie (149 zł/miesiąc) lub rocznie (69 zł/miesiąc). Aktualnie decydując się na rozliczenie roczne, zaoszczędzisz 54%. Warto pamiętać, że ceny mogą ulec zmianie. Poszczególne stawki różnią się w zależności od kraju rozliczeniowego podanego w profilu, a także obowiązującej w danym momencie promocji.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

  Jak możemy Ci pomóc?

  Dane kontaktowe  Wiadomość