Kariera

Od lat oddychamy marketingiem, analizując i szukając najlepszych rozwiązań.

Teraz złap głęboki oddech,
szukamy takich ludzi jak Ty!

Obecnie szukamy!

Nie widzisz oferty dla siebie?

… ale chciałbyś/-abyś być częścią naszego zespołu? Wypełnij formularz i daj się poznać!

Aplikuj
\

Proces

1

Analiza aplikacji i wybór kandydata

2

Pierwsza rozmowa i poznanie wzajemnych oczekiwań

3

Weryfikacja umiejętności – zadanie dla kandydata

4

Informacja zwrotna i plan na rozwój

5

Druga rozmowa – poznajmy się lepiej

6

Ustalamy warunki współpracy

7

Podpisujesz umowę

8

Witamy w zespole!

Dlaczego my?

Praca w Strategiczni.pl pozwoliła mi na sprawny rozwój i realizację ambicji zawodowych. Jako pierwszy pracownik Strategiczni.pl swoją przygodę zaczynałam od stażu w dziale SEO, przechodząc przez kolejne etapy stawania się specjalistą SEO. Dzisiaj, jako Project Manager i Team Leader działu SEO, doskonale rozumiem potrzeby swojego zespołu. Za priorytet uważam rozwijanie kompetencji każdego specjalisty, co ma bezpośredni wpływ na wydajność mojej pracy. Mój przypadek pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Najważniejsze jest zwinne podejście w organizacji, dzięki któremu każdy ma szansę na dążenie do perfekcji.

Anita Bonecka
Project Manager

Pomimo sporego doświadczenia w branży, dołączenie do Strategicznych było dla mnie skokiem na głęboką wodę. Zmiana firmowych barw wiązała się bowiem nie tylko z prowadzeniem działań na nowych dla mnie rynkach, ale przede wszystkim przejściem na pracę zgodnie z filozofią Agile, o której wiedziałem niewiele. Dzięki wsparciu ze strony świetnego zespołu i onboardingowi prowadzonemu pod okiem Project Managera już po pierwszych dwóch tygodniach całkowicie zmieniłem swoje podejście do organizacji pracy – na lepsze! Nigdy nie spodziewałem się, że tak szybko dam radę się odnaleźć w nowym miejscu, ale dzięki pomocy innych pracuję teraz wydajniej i bez stresu, rozwijając się w międzynarodowych projektach.

Marcin Zieliński
Senior SEO Specialist

Benefity

Dzień wolny z okazji urodzin

Prywatna opieka medyczna Luxmed

Lekcje angielskiego

Możliwość szybkiego rozwoju

Aplikuj

  Dane kontaktowe
  Odnośniki
  Załączniki  Aplikacja


  Strategiczni.pl Sp. z.o.o. potrzebuje danych kontaktowych oraz Twoich danych osobowych do przetwarzania na potrzeby aktualnego procesu rekrutacyjnego. Aby uzyskać informacje o tym, jak wycofać zgodę, a także o naszych praktykach dotyczących prywatności i zobowiązaniu do ochrony prywatności, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Możesz skontaktować się z naszym Specjalistą ds. Zasobów Ludzkich, wysyłając wiadomość e-mail na adres: rekrutacja@strategiczni.pl  Dziękujemy za przesłanie CV!

  Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się wkrótce.

  Powodzenia!