Prowadzenie profilu na Instagramie

Pomożemy zrealizować Twoje cele biznesowe za pomocą profesjonalnie prowadzonego profilu na Instagramie!

Na czym polega skuteczne prowadzenie profilu na Instagramie?

Z pozoru Instagram może wydawać się platformą, na której nie ma miejsca dla profili firmowych. W rzeczywistości to social medium jest nie tylko idealną przestrzenią do nawiązywania relacji z potencjalnymi klientami, ale również pomaga w budowaniu wizerunku firmy. Skuteczne prowadzenie profilu firmowego w ramach social media marketingu musi być przede wszystkim dobrze zaplanowane. Wiemy, jak stworzyć strategię działania na Instagramie, tak aby wspierała realizowanie Twoich celów biznesowych.

Co otrzymasz w ramach usługi prowadzenia Instagrama?

 1. Dedykowanego specjalistę odpowiedzialnego za projekt

  Specjalista odpowiedzialny za prowadzenie profilu na Instagramie to osoba, z którą będziesz się kontaktować w sprawie projektu. Pytaj, a my podpowiemy najlepsze rozwiązanie, kierując się doświadczeniem w zakresie social mediów.

 2. Analizę konkurencji

  Dobrze przeanalizowane działania konkurencji pozwolą na stworzenie unikatowej strategii, która umożliwi wyróżnienie Twojej firmy na tle innych marek.

 3. Miesięczny raport oraz spotkanie z omówieniem wyników

  Comiesięczne podsumowanie wyników pozwoli przeanalizować dotychczasowe działania i, jeśli będzie taka potrzeba, dostosować strategię do zmiennych potrzeb projektu.

 4. Indywidualnie stworzoną strategię działań na Instagramie

  Każde social medium jest inne – dlatego przed rozpoczęciem działań na Instagramie, trzeba zadbać o przemyślaną strategię. Pozwoli ona na maksymalne wykorzystanie możliwości tego medium społecznościowego dla Twoich celów biznesowych.

 5. Graficzna obróbka zdjęć Opisy do postów oraz hashtagi dostosowane do grupy docelowej

  Odpowiednio zaplanowane hashtagi zwiększają szanse dotarcia do Twojej grupy docelowej, a dobrze napisany opis pod zdjęciem skutecznie zachęca użytkownika do zapoznania się z Twoją firmą.

 6. Graficzna obróbka zdjęć

  Nie można zapomnieć, że Instagram to przede wszystkim wysokiej jakości grafiki oraz zdjęcia. Nasi specjaliści zadbają, aby Twoja firma prezentowała się w sposób profesjonalny dzięki spójnej oprawie graficznej!

Korzyści z prowadzenia profilu na Instagramie

Zwiększysz rozpoznawalność marki

Dotrzesz do grupy docelowej

Zyskasz dodatkowy kanał sprzedażowy

Nawiążesz interakcje z konsumentami

 

Dlaczego Strategiczni.pl?

 

Proaktywność

Wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy pokrywają się z naszym podejściem do prowadzenia konta firmowego na Instagramie. Dlatego obsługę social mediów traktujemy nie tylko jak zaplanowaną publikację postów, ale przede wszystkim jako kompleksową realizację celów klienta na wielu płaszczyznach.

 

Transparentność

Klarownie przedstawiamy klientom nasze plany na najbliższy czas w kontekście rozwoju profilu na Instagramie. Tłumaczymy, dlaczego podejmujemy konkretne działania i jakie korzyści przyniosą one dla marki naszego partnera. Comiesięczne raporty pozwalają na modyfikację i usprawnienia, które podniosą jakość prowadzonego projektu.

 

Uczciwość i etyka

Pracujemy Z klientem, a nie DLA niego. Dlatego słuchamy jego potrzeb i uczciwie doradzamy najlepsze rozwiązania. Nie sprzedajemy usług, które w naszej opinii nie będą korzystnie wpływać na biznes klienta.

 

Koncentracja na rozwiązania

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kont profesjonalnych. Instagram nie ma przed naszymi specjalistami tajemnic – dzięki sprawdzonym strategiom możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Nie boimy się innowacyjnych pomysłów, jeśli tylko przyczynią się one do realnych rezultatów dla klienta.

 

Odkryj potencjał Instagrama i buduj trwałe relacje z Twoją grupą docelową!

Nasze doświadczenie

Mieliśmy przyjemność współpracować z…

Cennik

Pakiet

Basic

 • 6 postów w miesiącu 
 • założenie lub audyt konta 
 • stworzenie strategii 
 • dedykowany specjalista
 • panel klienta w Kontentino – narzędziu do planowania i publikacji postów
 • aktualizacja informacji o firmie zgodnie z wytycznymi SEO
 • przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta
 • tworzenie grafik do postów
 • miesięczny raport

Standard

 • 8 postów tym max. 2 Reelsy
 • założenie lub audyt konta 
 • stworzenie strategii 
 • dedykowany specjalista
 • panel klienta w Kontentino – narzędziu do planowania i publikacji postów
 • aktualizacja informacji o firmie zgodnie z wytycznymi SEO
 • przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta
 • tworzenie grafik do postów
 • miesięczny raport
 • analiza konkurencji (2 przykłady) 
 • moderacja komentarzy w godzinach pracy specjalisty 
 • Instastory raz w tygodniu (max. 6 klatek)

Premium

 • 12 postów w tym max. 4 Reelsy
 • założenie lub audyt konta 
 • stworzenie strategii 
 • dedykowany specjalista
 • panel klienta w Kontentino – narzędziu do planowania i publikacji postów
 • aktualizacja informacji o firmie zgodnie z wytycznymi SEO
 • przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta
 • tworzenie grafik do postów
 • miesięczny raport
 • analiza konkurencji (4 przykłady) 
 • stworzenie i uzupełnianie relacji  wyróżnionych 
 • Instastory 3 razy w tygodniu (max. 8 klatek)

Individual

Interesuje Cię inna ilość postów, Reelsów, a może współpraca z influencerami? Daj nam znać! Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Cena

1000 zł netto miesięcznie

1400 zł netto miesięcznie

1700 zł netto miesięcznie

do ustalenia indywidualnie

Konto profesjonalne na Instagramie – czy wpływa na sukces w biznesie?

Posiadanie profili firmowych w social mediach staje się międzynarodowym standardem. Potencjalni klienci szukają informacji o markach nie tylko w szeroko pojętym Internecie, ale przede wszystkim na portalach społecznościowych. Regularne umieszczenie contentu na koncie firmowym na Instagramie to jeden ze skutecznych sposobów na budowanie wizerunku firmy. Posty dopasowane do określonej grupy docelowej pozwolą zbudować społeczność wiernych odbiorców, którzy w przyszłości mogą stać się regularnymi klientami konkretnej marki.

 

Obsługa Instagrama na wysokim poziomie polega nie tylko na dodawaniu dobrej jakości zdjęć oraz grafik. To również tworzenie angażujących treści do opisów pod postami, planowanie klatek Instastory oraz odpowiadanie na komentarze użytkowników. Dlatego prowadzenie Instagrama warto przekazać w ręce profesjonalistów, którzy sprawią, że profil na tym medium społecznościowym przyczyni się do realizacji celów biznesowych klienta.

Obsługa Instagrama przez Strategiczni.pl

Prowadzenie konta firmowego na Instagramie

Prowadzenie Instagrama to jedna z usług wchodzących w skład obsługi social media w Strategiczni.pl. Instagram firmowy to doskonały sposób na tworzenie, a następnie utrzymywanie, pozytywnych relacji z grupą odbiorców. Dla naszych klientów tworzymy content, który następnie jest publikowany w wymienionym social medium. W każdym momencie nasi partnerzy mogą zobaczyć planowane posty, dzięki Kontentino – narzędziu usprawniającym pracę specjalistów social media.

Współpraca na Instagramie z influencerami

Dodatkową możliwością, którą oferujemy naszym klientom korzystającym z usługi prowadzenia Instagrama, jest nawiązywanie współpracy z influencerami. W przypadku niektórych strategii marketingowych, to działanie przynosi ogromne efekty. Social Media Specialists doradzą, kiedy warto skorzystać ze współpracy na Instagramie z influencerami.

Reklama na Instagramie

W ramach współpracy z naszą agencją w zakresie obsługi social media, dostępna jest również reklama na Instagramie. Dzięki dobraniu odpowiednich komponentów w ustawieniach kampanii, potrafimy dotrzeć z reklamą do grupy docelowej klienta.

Prowadzenie Instagram — cennik

Znajdujący się powyżej cennik zawiera aktualne ceny prowadzenia konta firmowego na Instagramie. W Strategiczni.pl istnieją 4 rodzaje pakietów: basic, standard, premium oraz individual. W przypadku prowadzenia Instagrama, cena jest uzależniona od kilku czynników, np. ilości postów, stopnia zaawansowania analizy konkurencji oraz ilości publikowanych klatek Instastory. Obsługa Instagrama przez profesjonalną agencję zwiększa szansę na realizację Twoich celów biznesowych oraz realnie wpływa na budowanie relacji z potencjalnymi klientami. Warto więc powierzyć konto firmowe na Instagramie w ręce doświadczonych specjalistów.

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz zwinnemu podejściu do każdego projektu i zrealizuj cele biznesowe dzięki profesjonalnie prowadzonemu Instagramowi!

 

Prowadzenie profilu na Instagramie w Strategiczni.pl jest dostępne w czterech różnych pakietach (basic, standard, premium oraz individual) , których dokładne ceny zostały wymienione w cenniku powyżej. Na koszt każdego z pakietów wpływa m.in.: ilość publikowanych postów, liczba firm branych pod uwagę podczas wykonywania analizy konkurencji oraz możliwość kręcenia Instastory. Skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy doradzą Ci pakiet spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.

Najważniejszą kwestią jest dobrze zaplanowana strategia działań. W Strategiczni.pl każdy projekt zaczynamy od dokładnej rozmowy z klientem i od poznania jego potrzeb oraz celów prowadzenia danego social medium. Na Instagramie bardzo istotne są również publikowane grafiki oraz zdjęcia – muszą być one autentyczne oraz wysokiej jakości.

Podczas tworzenia profilu na Instagramie warto zadbać o dobrze wypełniony opis bio, który znajduje się zaraz obok zdjęcia profilowego. W bio powinny znajdować się najważniejsze, z perspektywy odbiorcy, informacje o Twojej marce, przedstawione w prosty i zrozumiały sposób. Warto dodać w opisie kilka emotikon, które urozmaicą treść.

Dobrze ułożony content plan to podstawa prowadzenia profilu firmowego na Instagramie. Koniecznie należy tworzyć osobne opisy oraz różniące się grafiki na wszystkich social mediach marki. To oznacza, że post, który został opublikowany na Facebooku należy odpowiednio przeredagować i dostosować do grupy odbiorców, zanim trafi na Instagrama. Specjaliści social media w Strategiczni.pl doskonale wiedzą, jakie formaty postów należy umieszczać na poszczególnych mediach społecznościowych.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

  Jak możemy Ci pomóc?

  Dane kontaktowe  Wiadomość