Podstawą wszystkiego, co robimy, są ludzie.

To oni tworzą skuteczną organizację.

Narada zespołu projektowego
Prezentacja strategii marketingowej

Zespół Strategiczni.pl stale się rozwija, aby zapewnić Ci jak najwyższy poziom oferowanych przez nas usług. Kierujemy się zasadami Agile i Scrum, dzięki czemu każde doświadczenie potrafimy przekuć w wartościową lekcję. Nie ma dla nas projektów niemożliwych, a nowe wyzwania napędzają naszą kreatywność i motywację.

Chcesz poznać zespół naszych Talentów?

Oto oni.

SEO

Polegamy na naszym doświadczeniu i rzetelnych danych. Ahrefs, Senuto i Google Search Console to nasi najlepsi przyjaciele. Pokaż nam stronę www swojego biznesu, a my zajmiemy się jej pozycją w Google.

PPC

Dobrze zoptymalizowana reklama na Facebooku lub Google, która przyniesie szybkie efekty? Specjaliści PPC chętnie pomogą w realizacji celów biznesowych Twojej firmy!

Web Dev

Projekt nowej strony a może poprawa poszczególnych elementów na już istniejącej? Poradzimy sobie z każdym wyzwaniem związanym z web developmentem!

Content i Social Media

Artykuł blogowy, opis kategorii a może infografika? Napiszemy lub zredagujemy dla Ciebie każdy tekst. Przy okazji sprawimy, że staniesz się nowym hitem w social mediach. Jesteś gotowy na swój moment sławy?

Office Management

Dbam o komfort pracy wszystkich Talentów w Strategiczni.pl i niestraszna mi żadna papierologia. Jestem prawą ręką Core’u — spełnię nawet najbardziej zawiłe prośby.

Core

Dla nas najważniejsi są ludzie. Codziennie dbamy o to, aby nasze Talenty realizowały swoje cele i pogłębiały kompetencje. To dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój biznes jest w dobrych rękach.

Warto o nas wiedzieć

Analityczność

Podejmujemy decyzje w oparciu o dane, dokładne analizy i ocenę sytuacji.

Transparentność

Ważny jest dla nas jasno określony zakres współpracy i odpowiedzialności oraz precyzyjnie ustalony harmonogram działań.

Doświadczenie

Nasze różnorodne doświadczenie pomaga reagować i podejmować trudne decyzje w dynamicznych sytuacjach biznesowych.