Nie tylko „robimy” marketing internetowy, wręcz żyjemy i oddychamy nim. Jest w naszym DNA. Od doradztwa e-commerce, przez reklamy Google, kampanii reklamowej na Facebooku, po SEO. Nasze podejście jest głęboko holistyczne, używamy każdego źródła i każdej chwili do wykreowania optymalnego efektu.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy strategiczni.pl, wrocławska agencja interaktywna SEO&SEM nastawiona na Twój zwrot z inwestycji. Wielkie marki oczekują odpowiednich rezultatów, dlatego zawsze do nich dążymy. Dzień w dzień. Podchodzimy do pracy nieco inaczej, świeżo i pewnie, wręcz przewracamy marketing internetowy do góry nogami, póki nie postawimy na swoim.

Poprzez dogłębne analizy i nietuzinkowe myślenie, skupiamy się na przekazaniu wiadomości w odpowiednim momencie/na dotarciu do konwertujących klientów. Dotrzeć, wzbudzić zainteresowanie i finalnie przekształcić w Twojego klienta. W sieci/Internecie pełnych chwil, transakcje klientów to nie tylko wydarzenie, ale podróż.

Podróż, podczas której umożliwiamy firmom/markom (takich jak Twoja) dostarczenie wartościowej wiadomości wprost „pod nogi” do swoich (Twoich) klientów, w odpowiednim miejscu i czasie. Niezależnie od kanału/medium czy urządzenia. Dołącz do podróży swoich klientów już dziś. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Twoim potencjalnym klientom znaleźć właśnie Twoją markę.

Wierzymy w przekraczanie granic i napędzenie silnych wzrostów naszych klientów. Wydajność jest w rdzeniu wszystkiego co robimy. Bez dwóch zdań, jesteśmy zespołem pełnym pasji, co zaowocowało reputacją dostarczania odpowiednich rezultatów. Jakby tego było mało, po prostu czarująco się z nami pracuje.