Prowadzenie profilu firmowego na Facebooku

Wesprzemy Cię w budowaniu widoczności Twojego biznesu w sieci za pomocą profesjonalnie prowadzonego Facebooka

pracownik podczas pracy w Strategiczni.pl

Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem Facebooka dla firm. Planujemy kompleksowe strategie social media, kierując się zasadą, że biznesowe wykorzystanie kanałów społecznościowych to coś więcej niż tylko publikowanie postów. Dlatego na każdy projekt patrzymy w dłuższym horyzoncie czasowym i działamy według przemyślanego planu skupionego na sukcesywnym budowaniu zaangażowanej społeczności wokół marki.

Umiejętnie prowadzone konto firmowe na Facebooku w ramach social media marketingu to świetny sposób na skuteczne budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi klientami. Nasi specjaliści pomogą Ci nie tylko zbudować aktywną i lojalną Twojej marce społeczność, ale również z sukcesem przekują ją w większą sprzedaż.

Co otrzymasz w ramach usługi prowadzenia Facebooka?

 1. Stały kontakt z dedykowanym specjalistą odpowiedzialnym za Twój projekt

  Stawiamy na efektywny partnership i wysoko cenimy sobie dobrą komunikację zorientowaną na wspólne osiąganie wyznaczonych celów.

 2. Rzetelna analiza kluczowej dla Ciebie konkurencji

  Sprawdzimy, co robi Twoja konkurencja i wypracujemy rozwiązania, które skutecznie wyróżnią Twoją markę na jej tle.

 3. Indywidualna, dopasowana do potrzeb strategia działań na Facebooku

  Nie działamy według gotowych szablonów, nie używamy automatycznych narzędzi – do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny i jesteśmy zorientowani na specyficzne potrzeby naszych Klientów.

 4. Regularne, miesięczne raporty wykonanych działań oraz cykliczne spotkania z omówieniem wypracowanych wyników

  Transparentnie informujemy o wdrażanych rozwiązaniach i każdego miesiąca udostępniamy kompletne, czytelne raporty z przeprowadzonych działań.

 5. Kompleksowa usługa obejmująca przygotowanie graficznej warstwy postów i obróbkę zdjęć

  Dbamy zarówno o angażujące treści, jak i przyciągające uwagę grafiki.

 6. Atrakcyjne treści oraz hashtagi dostosowane do obranej grupy docelowej

  Tworzymy profile firmowe, które skutecznie docierają do właściwych odbiorców i są przez nich chętnie odwiedzane.

Korzyści z prowadzenia profilu firmowego na Facebooku

Dotrzesz do większej grupy odbiorców

Zwiększysz rozpoznawalność i świadomość Twojej marki

Zbudujesz zaangażowaną społeczność

Zyskasz zaufanie i wiarygodność wśród klientów

Dlaczego Strategiczni.pl?

Proaktywność

Jesteśmy zwinnym zespołem specjalistów, naszym priorytetem jest ciągłe doskonalenie i usprawnianie, a to, co z pewnością nas wyróżnia, to podejście do współpracy z Klientem. Stale iterujemy na wdrażanych rozwiązaniach, a kiedy widzimy potencjał do rozwoju – nie boimy się wychodzić z inicjatywą i nowymi pomysłami, ale pracujemy nad stworzeniem najskuteczniejszej strategii.

Strategiczne podejście

Tworzymy i efektywnie realizujemy strategie social media, unikając utartych schematów w prowadzeniu Facebooka. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny: analizujemy potrzeby oraz specyfikę działalności Klienta i dopiero na tej podstawie dostosowujemy najlepsze rozwiązania. 

Transparentność

Efektywny partnership i przejrzystość działań to dla nas priorytet. Dlatego nasi Klienci otrzymują comiesięczne raporty z prowadzonych działań wraz z omówieniem prezentowanych wyników, dzięki czemu dokładnie wiedzą, co robimy oraz – co najważniejsze – czemu to służy. 

Eksperckość

Nasze dedykowane usługi marketingowe, w tym prowadzenie Facebooka, to najlepsze pomysły oparte na sprawdzonych strategiach. W naszych działaniach nie ma miejsca na przypadek – opieramy się na rzetelnych analizach w profesjonalnych narzędziach oraz wiedzy i doświadczeniu specjalistów.  

Uczciwość 

Nie sprzedajemy niepotrzebnych usług, nie działamy według uniwersalnego schematu, a do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania Klienta. Nie składamy obietnic bez pokrycia – pracujemy na sukces naszych Klientów, wspierając się i ucząc od siebie nawzajem w drodze do celu. 

 

Nasze doświadczenie

Mieliśmy przyjemność współpracować z…

Cennik usług

Pakiet

Basic

 • 8 postów w miesiącu
 • założenie lub audyt konta
 • stworzenie strategii
 • dedykowany specjalista
 • panel klienta w Kontentino – narzędziu do planowania i publikacji postów
 • aktualizacja informacji o firmie zgodnie z wytycznymi SEO
 • przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta
 • tworzenie grafik do postów
 • miesięczny raport

Standard

 • 12 postów w miesiącu 
 • założenie lub audyt konta
 • stworzenie strategii
 • dedykowany specjalista
 • panel klienta w Kontentino – narzędziu do planowania i publikacji postów
 • aktualizacja informacji o firmie zgodnie z wytycznymi SEO
 • przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta
 • tworzenie grafik do postów
 • miesięczny raport
 • analiza konkurencji (2 przykłady)
 • moderacja komentarzy w godzinach pracy specjalisty
 • wyszukiwanie i publikacja ciekawostek branżowych

Premium

 • 16 postów w miesiącu 
 • założenie lub audyt konta
 • stworzenie strategii
 • dedykowany specjalista
 • panel klienta w Kontentino – narzędziu do planowania i publikacji postów
 • aktualizacja informacji o firmie zgodnie z wytycznymi SEO
 • przygotowanie i publikacja postów zgodnie z wytycznymi klienta
 • tworzenie grafik do postów
 • miesięczny raport
 • moderacja komentarzy w godzinach pracy specjalisty
 • wyszukiwanie i publikacja ciekawostek branżowych
 • obsługa wydarzeń i konkursów (maksymalnie po 2 w miesiącu
 • analiza konkurencji (4 przykłady)

Individual

Potrzebujesz innej ilości postów, grupy na Facebooku, a może współpracy z influencerami? Napisz do nas! Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Cena

1000 zł netto miesięcznie

1400 zł netto miesięcznie

1700 zł netto miesięcznie

do ustalenia indywidualnie

Kompleksowa obsługa Facebooka dla firm przez Strategiczni.pl

Dla nas największą wartością jest zwinność i szybka adaptacja do zmian. Nasze podejście przekłada się bezpośrednio na sposób, w jaki prowadzimy działania w mediach społecznościowych. Obsługa Facebooka przez naszych specjalistów obejmuje więc nie tylko publikację i moderację postów, ale oferujemy Klientom kompleksowe wsparcie w zakresie prowadzenia social mediów. Skupiamy się na sprawnej realizacji wyznaczonych celów biznesowych firmy na wszystkich istotnych płaszczyznach. 

W tym celu odpowiadając za prowadzenie Facebooka firmowego, dostosowujemy komunikację do wymagań i specyfiki konkretnej branży. Unikamy przy tym szablonowego myślenia i rutyniarskich schematów, a wdrażane rozwiązania każdorazowo opieramy na indywidualnych potrzebach Klientów. Generujemy nowe pomysły i zwinnie dostosowujemy się do zmieniających się okoliczności. W przejrzysty sposób informujemy o wszystkim, co robimy, bo zależy nam na zaufaniu i maksymalnej transparentności działań. Dobra komunikacja to dla nas istotny klucz do sukcesu, również w zakresie prowadzenia Facebooka firmowego.

Buduj świadomość marki za pomocą prowadzenia strony na FB

Media społecznościowe to jeden z najczęstszych i najłatwiej dostępnych punktów styku klienta z marką. Z tego powodu prowadzenie Facebooka firmowego to dziś niemal konieczność dla wszystkich biznesów, które chcą skutecznie zwiększyć świadomość marki i zaistnieć w sieci, docierając do większej liczby odbiorców. Efektywna obsługa Facebooka, skoncentrowana na publikowaniu dopasowanych, atrakcyjnych dla grupy docelowej treści, przywiąże odbiorców do marki i zwiększy ich zaufanie. To z kolei przełoży się na skuteczne pozyskanie lojalnych klientów, ich regularne odwiedziny oraz większą aktywność pod publikowanymi postami na FB.

Co oferujemy w ramach usługi prowadzenia Facebooka?

Strategia social media

Efektywna obsługa Facebooka wymaga przygotowania przemyślanej strategii social media. Zaplanujemy ją na podstawie znajomości działalności i oferty Klienta oraz dogłębnej analizy konkurencji. Przed rozpoczęciem publikowania postów na FB wyznaczymy konkretne założenia i cele, jakie mają spełnić wdrażane działania. Może to być zarówno zwiększenie świadomości marki i zaangażowania odbiorców, jak i zbudowanie wizerunku firmy jako eksperta z branży, wzrost leadów i sprzedaży czy wsparcie firmowych procesów rekrutacyjnych poprzez działania employer brandingowe.

Profesjonalna obsługa Facebooka

Wiemy, jak prowadzić Facebooka firmy i robimy to skutecznie. Obsługa Facebooka przez naszych specjalistów obejmuje zaplanowanie strategii i harmonogramu działań, regularne publikacje postów FB, a także bieżące mierzenie wyników i analizowanie skuteczności wdrażanych rozwiązań. Z dużą uwagą podchodzimy do komunikacji z Klientem, prezentujemy comiesięczne raporty działań i dążymy do ich ciągłego usprawniania.

Kreatywna oprawa graficzna postów na FB

Profesjonalne prowadzenie Facebooka to zarówno regularne publikowanie dopasowanych, interesujących treści, jak i troska o estetyczny wygląd profilu firmowego. Zadbamy więc o spójny wizerunek firmy w social mediach, ujednolicając warstwę graficzną postów FB i czyniąc ją bardziej atrakcyjną dla odbiorców. 

Zróżnicowane formaty treści w mediach społecznościowych

Obserwujemy najnowsze trendy i generujemy nowe pomysły, a przy tym nie boimy się nowości – wciąż testujemy różne formaty postów FB i sprawdzamy, co przynosi najlepsze rezultaty w danej branży. W ramach prowadzenia Facebooka firmowego tworzymy m.in. posty produktowe, posty z rekomendacjami od zadowolonych klientów, posty employer brandingowe skupione na przedstawieniu pracowników firmy i kultury organizacyjnej czy treści edukacyjne pozycjonujące markę jako eksperta z branży.

Reklama na Facebooku/Facebook Ads

Do prowadzenia Facebooka firmowego podchodzimy kompleksowo, a kluczem do sukcesu jest dla nas odpowiednio dobrana treść połączona z poprawnie targetowaną reklamą opartą na wnikliwej analizie grup docelowych. Regularne publikowanie postów na firmowym fanpage na Facebooku wraz z prawidłowo zoptymalizowaną kampanią reklamową FB przekłada się na wysoką skuteczność działań marketingowych w sieci.

Prowadzenie fanpage na Facebook – cennik

Zastanawiasz się, ile kosztuje prowadzenie Facebooka? Umieszczony wyżej cennik przedstawia aktualne ceny prowadzenia profilu firmowego na Facebooku. W Strategiczni.pl oferujemy cztery rodzaje pakietów związanych z obsługą Facebooka: basic, standard, premium oraz individual. Koszt prowadzenia social mediów jest ściśle uzależniony od liczby postów oraz dodatkowych usług. Potrzebujesz innych działań, a może chcesz poszerzyć swoją strategię marketingową o współpracę z influencerami? Napisz do nas, a my przygotujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu!

Chcesz z sukcesem wypromować swoje konto firmowe w social mediach takich jak Facebook? Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania

To, ile kosztuje prowadzenie Facebooka, zależy od wielu czynników, w tym przede wszystkim od zakresu działań, branży, w której działa Klient, oraz obranych celów biznesowych. W zależności od Twoich potrzeb i celów możesz skorzystać z pakietu podstawowego lub wybrać pakiet standard, premium bądź individual – wówczas przygotujemy dla Ciebie ofertę maksymalnie dostosowaną do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Profesjonalne prowadzenie Facebooka dla firm to sposób na zwiększenie widoczności i świadomości marki w sieci oraz dotarcie do szerszej grupy docelowej. Wszystko to w rezultacie przełoży się na większe zaangażowanie odbiorców i lepszą sprzedaż, a Ty zyskasz dodatkowy kanał dotarcia do swoich klientów.

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego profilu firmowego, kluczem do sukcesu okazuje się profesjonalna obsługa Facebooka i regularne publikacje angażujących, tematycznie dostosowanych do grupy docelowej treści wzbogaconych o przyciągającą szatę graficzną i ciekawe materiały wizualne.