Reklamy Pay-Per Click (PPC), zarządzane dla Ciebie
Search Engine Marketing (SEM) – czasami nazywany PPC – to po prostu płatne reklamowanie się w wyszukiwarkach – szczególnie w Google, najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce i na świecie. Oznacza to, że Twoja reklama jest wyświetlana w „sekcji reklamowej” Google – tuż nad „organicznymi” wyszukiwaniami oraz po ich prawej stronie. W momencie, kiedy ktoś wyszuka odpowiednich wyrażeń, znajdzie on Twoją reklamę – i jeśli kliknie w nią, przejdzie bezpośrednio na Twoją stronę www. I tutaj generowany jest twój koszt, czyli gdy ktoś kliknie na Twoją reklamę (stąd „Per Per Click” – płać za kliknięcia).

Co to jest Search Engine Marketing?

W Strategiczni.pl zadbamy o to, żeby cały proces był dla Ciebie łatwy i efektywny. Wystarczy, że powiesz nam, co i gdzie chcesz reklamować, a my zajmiemy się resztą. Zarządzamy całą kampanią, wykorzystując w optymalny sposób budżet w stosunku do Twoich celów oraz dostarczając regularnych raportów dotyczących ruchu i korzyści jakie Twoja kampania generuje.

Piękno SEM i cyfrowego marketingu polega na tym, że jest mierzalne. Dokładnie wiesz jaką wartość otrzymujesz ze swojej inwestycji.

Szczegółowa mechanika Google Adwords zmienia się co jakiś czas, dlatego ustawienie kampanii i zarządzenie nią, może być skomplikowane i czasochłonne. Warto więc skontaktować się z nami, zadbamy o wszystko a Ty będziesz miał więcej czasu na prowadzanie swojego biznesu.

SEM to prosty i opłacalny marketing dla Twojej firmy.

W Strategiczni.pl stworzymy Twoją kampanię reklamową i będziemy nią efektywni zarządzać.

Stworzone przez nas raporty, w łatwy sposób pozwalają mierzyć Ci skuteczność.

Dlaczego potrzebuję Google Adwords?

Spraw by Twoja widoczność w Internecie działała dla Ciebie

W dzisiejszych czasach, większość biznesów posiada stronę internetową lub swego rodzaju wizytówkę online. Ale jak bardzo efektywna jest Twoja w generowaniu potencjalnych klientów i sprzedaży? Search Engine Marketing to jedna z najprostszych dróg, żeby zacząć generować ruch zainteresowanych klientów, bezpośrednio do Twojej strony. Większość firm rozpoznaje potencjał wartości jaki daje reklama w Google – ale często nie wie gdzie zacząć i jak wykorzystać to najlepiej. W końcu, jest w tym trochę nauki i gdyby każdy mógł robić to udanie, każda firma wspaniale by prosperowała.

Chodzi przede wszystkim o dotarcie do potencjalnych klientów i ostatecznie umożliwienie im zakupu. Dzięki SEM możesz dotrzeć do takiej grupy docelowej, która szuka konkretnie Twojego produktu. Możesz być pewny, że Twoja reklama jest wyświetlana tylko podczas wyszukiwań związanych z Twoją działalnością. Search Engine Marketing jest dokładny, kontrolowany i natychmiastowy – w przeciągu kilku dni od startu kampanii, będziesz miał więcej wejść na stronę oraz telefonów. Przez cały miesiąc ostrożnie “mierzymy” wydatki Twojego budżetu – by zapewnić stały i ciągły dopływ klientów zainteresowanych Twoją ofertą.

Dlatego chcielibyśmy pomóc Twojej firmie, w końcu posiadanie strony internetowej jest świetne, ale jeśli nikt jej nie odwiedza, to nie działa to wcale na Twoją korzyść.

Dlaczego Strategiczni.pl?

Pozwól profesjonalistom zrobić to dla Ciebie

Tworzenie i konfigurowanie kampanii Google Ads to kompleksowy i czasochłonny proces. Selekcja słów kluczowych (w tym wykluczające), struktura kampanii, kierowanie na lokalizacje geograficzne, analiza wyników, strategia aukcji i optymizacja tempa budżetu … lista może iść dalej. Bez odpowiedniego doświadczenia (i dużej ilości czasu), SEM może być zniechęcającą perspektywą dla wielu firm.

Więc dlaczego nie zostawić tego ekspertom. Strategiczni.pl zarządza kampanią w możliwie najbardziej efektywny sposób. My zajmiemy się maksymalizacją wartości Twojego budżetu Adwords, podczas gdy Ty będziesz miał czas na swoją pracę.

 

Skonfigurujemy Twoją kampanię Google Adwords, żeby dotrzeć do pożądanej przez Ciebie grupy klientów.

Zoptymalizujemy Twój miesięczny budżet i „nadamy mu odpowiednie tempo”.

Zajmiemy przygotowaniem Twojej reklamy oraz jej optymalizacją.

Pozycjonowanie – strategicznie i kompleksowo

Oferujemy pozycjonowanie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego dla każdego przypadku obieramy inną strategię i dopasowujemy odpowiedni zestaw działań. Pozycjonowanie strony czy sklepu internetowego? SEO czy SEM? SEO Copywriting, a może kompleksowy Content Marketing? Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

Sprawdź ofertę

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do nas

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Uzupełnij wszystkie wymagane pola.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Dawid Kasprzyk
CEO

Skontaktuj się