e-zakupy

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy zajmują się reklamą i promocją marek. Google daje klientom Display&Video 360 na całym świecie możliwość tworzenia wciągających reklam w formacie 3D. Swirl 3D to mobilny interaktywny format reklam displayowych, który Google zaczął testować w zeszłym roku. Korzystały z niego już takie światowe marki jak Purina, Nissan, Adidas czy Belvedere Vodka. 

Dlaczego warto zainteresować się Swirl i tworzeniem reklam 3D? Tego rodzaju przekaz reklamowy jest bardziej wciągający i pozwala konsumentom na interakcję z produktem. To dobry sposób na zaprezentowanie unikatowości produktu lub marki. Odbiorcy mogą skorzystać m.in. z takich funkcjonalności jak obracanie, powiększanie i rozwijanie poszczególnych elementów reklamy. 

Google podpowiada, jak rozpocząć tworzenie reklam Swirl. Jeżeli posiadasz gotowe zasoby 3D, możesz przesłać je do narzędzia Google Web Designer i skorzystać z dostępnych szablonów Swirl. Istnieje też możliwość stworzenia kreacji od początku. Google zachęca również do korzystania ze swojej platformy projektowej 3D o nazwie Poly, w której to skonfigurujesz modele 3d pod kątem reklam Swirl.    

Źródło: https://blog.google/products/marketingplatform/360/create-3d-immersive-ad-experiences-display-video-360/

Źródło fotografii: https://www.pexels.com/pl-pl/@shvetsa

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do nas

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Uzupełnij wszystkie wymagane pola.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Dawid Kasprzyk
CEO

Skontaktuj się