Nasi klienci mogą sami dokonywać wpłat na konto Adwords i rozliczać się samodzielnie na podstawie faktur wystawianych dla nich przez firmę Google. Z naszej strony wystawiana jest jedynie faktura VAT na kwotę wynikającą z prowizji za prowadzenie i zarządzanie kontem.
Istnieje również opcja, żeby to Strategiczni.pl było jedynym wystawcą faktury. Opcja ta obejmie wszystkie koszty związane z prowadzeniem kampanii. Rozliczenie odbywa się na podstawie uzgodnionego budżetu, dla którego naliczony jest podatek VAT oraz prowizja. W takim wypadku klient dokonuje przedpłaty (na podstawie faktury pro-forma) w wielkości ustalonego budżetu na kampanię, po czym na koniec danego miesiąca otrzymuje już pełną fakturę VAT obejmującą wszystkie koszta.

Kampania Adwords

Pobieramy jednorazową opłatę za zaprojektowanie oraz stworzenie kampanii Google Ads. Koszt jest wyceniany indywidualnie w zależności od złożoności usług i ilości reklamowanych produktów.

 

“Nie” dla długoterminowych zobowiązań

Nie chcemy, żeby tylko przymusowy kontrakt wydłużał naszą współpracę; wolimy, żeby było to efektywne zarządzanie kampanią SEM oraz dobre relacje.

 

Jak wybrać budżet

Budżet zależny jest od wielkości kampanii, na którą składają się: branża (konkurencja), ilość reklamowanych produktów/usług, zasięg terytorialny …

USŁUGI SEO

Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce internetowej Google, pomożemy.

Sprawdź ofertę

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do nas

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Uzupełnij wszystkie wymagane pola.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Dawid Kasprzyk
CEO

Skontaktuj się