Szukasz najlepszych rozwiązań w marketingu online? Skorzystaj z pomocy Strategiczni.pl!

Z dumą ogłaszamy, że Strategiczni.pl zostali wyróżnieni prestiżowymi nagrodami na platformie Clutch – Spring Global Award 2024 oraz Top Company Multilingual SEO 2024! To wyjątkowe uznanie potwierdza naszą pozycję jako jednej z najlepszych firm B2B na świecie!

To nie pierwszy raz, kiedy zostajemy wyróżnieni przez Clutch. Od 4 lat systematycznie otrzymywaliśmy różne odznaki – na grafice znajdziesz kilka przykładów.

Dwie najnowsze odznaki są więc ukoronowaniem naszej wieloletniej i intensywnej pracy w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań marketingowych.

Otrzymanie tych wyróżnień nie byłoby możliwe bez intensywnej pracy całego naszego zespołu, który z zaangażowaniem stawia interesy klientów na pierwszym miejscu. Odznaki od Clutch są dla nas ogromnym zaszczytem i potwierdzeniem naszej wieloletniej pracy, dzięki której dostarczamy najwyższej jakości usługi marketingowe.

Odznaczenia są cyklicznie przyznawane przez firmę Clutch, która zajmuje się ocenianiem agencji usługowych oraz firm technologicznych na całym świecie. Otrzymują je wyłącznie przedsiębiorstwa wyróżniające się doskonałym podejściem do klienta, usługami wysokiej jakości oraz innowacyjnością w swojej dziedzinie. Nagrody Clutch przyznawane są na podstawie analizy konkretnej branży oraz opinii klientów zebranych z tysięcy recenzji opublikowanych na platformie. 

To właśnie dzięki Wam, drodzy Klienci, mogliśmy odebrać to wyjątkowe wyróżnienie!

W Strategiczni.pl do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością, proaktywnie angażując się w każdą współpracę. Stawiamy na bliski kontakt z klientem, aby lepiej zrozumieć potrzeby biznesowe i dostarczać efektywne strategie marketingowe, które pozwolą osiągnąć sukces. Naszym celem jest nie tylko realizacja zadań, ale także przewidywanie i reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe, tak aby zapewnić przewagę konkurencyjną realizowanym projektom.

Dziękujemy Wam za zaufanie i wspólną podróż w stronę sukcesu!

 

Chcesz osiągać najlepsze wyniki z globalnym leaderem w marketingu?

Umów się na strategiczną rozmowę!

Anna Jarocka

Content Marketing Specialist/Project Manager

Swoją karierę w Strategiczni.pl zaczynała jako copywriterka, a obecnie zajmuje stanowisko Project Manager w dziale Contentu. Bierze aktywny udział w rozwoju firmy m.in. dzięki takim projektom jak Employer Branding. Najwięcej radości dają jej zadania, w których może wykazać się swoją kreatywnością. Prywatnie ogromna fanka filmów Wesa Andersona, książek Stephena Kinga i indyjskiej kuchni.

Autor

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do nas

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Uzupełnij wszystkie wymagane pola.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Dawid Kasprzyk
CEO

Skontaktuj się