okładka wpisu blogowego clutch

W dzisiejszym scyfryzowanym świecie content marketing jest elementem niezbędnym w rozwijaniu biznesu – zwiększa świadomość marki, buduje autorytet i generuje ruch organiczny. Dzięki wysokiej jakości materiałom klienci zyskują dostęp do merytorycznych informacji, angażują się poprzez czytanie i udostępnianie treści, a ich zaufanie wzrasta, co korzystnie wpływa również na proces sprzedaży. W Strategiczni.pl jesteśmy świadomi tego, że content marketing ma długoterminową wartość, a nasze działania zostały docenione przez Clutch.co – trafiliśmy do zestawienia Game Changing Content Marketing Companies in Poland. Poznaj opinię zadowolonych klientów i dowiedz się, dlaczego warto z nami współpracować!

Clutch.co – platforma wspierająca rozwój biznesu

Dla tych z Was, którzy nie wiedzą – Clutch to uznana platforma, działająca w samym sercu Waszyngtonu, która jest zaangażowana w pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom. Portal stanowi cenne źródło informacji dla osób poszukujących dostawców usług, takich jak agencje marketingowe czy konsultingowe. Clutch.co tworzy zestawienia najlepszych firm na podstawie rekomendacji i ocen wystawianych przez klientów w różnych kategoriach.

Game Changing Content Marketing Companies in Poland

Startegiczni.pl zrealizowali z sukcesem projekty dla różnych branż, w tym IT i e-commerce. Dziś z przyjemnością dzielimy się wyjątkowym wyróżnieniem – zostaliśmy uznani przez Clutch.co za jedną z firm, która zmienia zasady gry w content marketingu w Polsce. Nasza agencja działa na rynku już od ponad 5 lat, a dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie pomóc również Twojej firmie w zaspokojeniu wszystkich potrzeb związanych z content marketingiem! 

Strategiczni.pl na Clutch.co – poznaj opinie naszych klientów!

Nie ma lepszego sposobu na uczczenie tego wyróżnienia niż podzielenie się wartościowymi opiniami na temat współpracy ze Strategiczni.pl. Oto kilka najlepszych rekomendacji, które wystawili nam klienci na Clutch!

Alicja Karen Eckert, Operations Manager, Joy in me:

Strategiczni.pl w pełni odpowiadają na nasze potrzeby, rozumieją specyfikę branży i realizują kompleksową strategię obejmującą skoordynowane działania SEO, SEM i content marketingowe. Każdy etap prac nad budowaniem widoczności jest przeprowadzany starannie, a zespół dba o to, aby wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania. Kreatywna atmosfera, świeże pomysły i swobodna wymiana myśli sprawiają, że współpraca ze Strategiczni.pl jest nie tylko efektywnym, ale i rozwijającym doświadczeniem. Zespół czuwa nad projektem z różnych perspektyw, dzięki czemu udało się nam m.in. szybko rozwiązać problemy ze stroną internetową.

Michał Nikolajuk, CEO w Rite NRG:

Wszyscy specjaliści, z którymi współpracowaliśmy, byli profesjonalni, ale przy tym mieli swobodne podejście. Czuliśmy, że udało nam się nawiązać partnerską relację. Każdy spośród członków zespołu był otwarty i pomocny. Regularnie prowadziliśmy rozmowy o stanie projektu, pracowaliśmy nad backlogiem i wiedzieliśmy z kim się skontaktować się w razie problemów. Jeśli chodzi o terminowość, odpowiedzi na zapytania były zazwyczaj udzielane w ciągu godziny lub dwóch, nigdy nie trwało to dłużej niż jeden dzień.

Nie tylko content marketing – sprawdź pełną ofertę Strategiczni.pl!

Jako agencja marketingowa działamy zgodnie z podejściem Scrum i przestrzegamy zasad Agile. Jesteśmy ekspertami również w dziedzinie content marketingu, mediów społecznościowych, SEM i SEO. Dla firm z branży IT, e-commerce, a także przedsiębiorców świadczących usługi profesjonalne (specjalizujemy się przede wszystkim w rynku prawniczym i medycznym) oferujemy kompleksowe działania, dzięki którym więcej potencjalnych klientów odwiedzi ich strony internetowe. 

Wzbogać swoją strategię o działania z zakresu content marketingu, dzięki współpracy z  naszymi specjalistami. Dołącz do grona zadowolonych klientów i rozwijaj swój biznes ze Strategiczni.pl! 

Porozmawiajmy!

Marta Tychowska

Junior Content Marketing Specialist

Absolwentka kulturoznawstwa i komunikacji wizerunkowej. Obecnie Junior Content Marketing Specialist. W czasie studiów zdobywała doświadczenie z zakresu public relations w jednej z wrocławskich agencji. Prywatnie – kinofilka, wegetarianka i stała bywalczyni festiwali wszelakich. Regularnie uprawia hate watching. W wolnych chwilach pisze o kinie współczesnym i nieśmiało stara się wychodzić z szuflady. Współpracowała z portalem Rynek i Sztuka oraz czasopismem Ekrany. Ma słabość do animacji, hyperpopu i Damona Albarna.

Autor

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do nas

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Uzupełnij wszystkie wymagane pola.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Dawid Kasprzyk
CEO

Skontaktuj się