clutch - ranking

Zawsze stawiamy na dobre relacje z naszymi klientami, dlatego to, co robimy w zakresie SEO i SEM jest doceniane. Opinie naszych klientów można znaleźć m.in. na platformie biznesowej Clutch.co, która zbiera recenzje klientów i tworzy rankingi doświadczonych firm skupionych na dostarczaniu wysokiej jakości usług związanych z B2B. 

W ostatnim zestawieniu w gronie 43 najlepszych agencji w Polsce zaproponowanych przez Clutch.co znalazła się również nasza agencja Strategiczni.pl. Portal w swoim rankingu skupia firmy reprezentujące branże związane m.in. z reklamą, projektowaniem graficznym, marketingiem treści, PPC i projektowaniem stron internetowych.

Nasza agencja Strategiczni.pl w swojej branży zajmuje czołowe pozycje.

clutch

 

TOP AGENCJI SEO W POLSCE – 5 MIEJSCE

Clutch.co umieścił nas na 5 miejscu wśród najlepszych agencji SEO w Polsce. We Wrocławiu, gdzie na co dzień pracujemy, również jesteśmy na wysokim 2 miejscu.

clutch - seo

TOP AGENCJI ZAJMUJĄCYCH SIĘ DIGITAL MARKETINGIEM – 8 MIEJSCE 

W przypadku agencji zajmujących się digital marketingiem zajmujemy 8 miejsce.

clutch marketing internetowy

Amerykańska platforma wybiera do swojego rankingu firmy na podstawie różnych kryteriów. Pod uwagę brana jest m.in. obecność w mediach społecznościowych, recenzje klientów i reputacja firmy. Cieszymy się, że zostaliśmy zauważeni i docenieni za wysoką jakość usług związanych z marketingiem internetowym.

Czy Strategiczni.pl to najlepsza agencja SEO?

Na co dzień skupiamy się na działaniach dla naszych klientów. Zależy nam na tym, aby osiągać dla nich najlepsze wyniki w pozycjonowaniu. Wkładamy w to zaangażowanie i doświadczenie. Dla naszych klientów chcemy i jesteśmy najlepsi. 

Najlepsza agencja SEO to taka, której zależy na poznaniu biznesu klienta, aby zaproponować mu dopasowane rozwiązania. Indywidualne podejście zwiększa widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Gdy do tego dodamy wiedzę, doświadczenie i umiejętność skutecznej analizy członków zespołu, pozycjonowanie strony spełni swoje zadanie, którym jest zwiększenie ruchu na stronie. 

Chcesz przekonać się, jak działamy? Zajrzyj do zakładki KONTAKT i daj nam znać, w czym możemy Ci pomóc!

Źródło: https://clutch.co/press-releases/celebrates-best-agencies-designers-poland

Źródło fotografii: https://www.pexels.com/pl-pl/@fauxels

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do nas

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Uzupełnij wszystkie wymagane pola.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Dawid Kasprzyk
CEO

Skontaktuj się