Baza wiedzy Social Media

Co to jest Tinder U?

Jesteś tutaj:

Tinder to popularny mobilny portal randkowy o charakterze globalnym (dostępny jest w niemal 200 krajach!), który został wydany we wrześniu 2012 roku. Platforma ta korzysta z technologii lokalizacji, na podstawie której wyszukiwani są potencjalny partnerzy znajdujący się w określonej odległości od danego użytkownika. Jest dostępna jako aplikacja na systemy operacyjne iOS oraz Android. W niektórych państwach z Tindera można korzystać również z poziomu przeglądarki internetowej, logując się za pomocą strony Tinder.com. 

Natomiast Tinder U to jedna z najnowszych funkcji tego portalu, która dedykowana jest dla studentów. Została dodana do wersji podstawowej aplikacji i dostępna jest na urządzeniach z systemem iOS w USA oraz w Wielkiej Brytanii (Tinder U jest tam wdrażany w akredytowanych szkołach o charakterze niezarobkowym). Twórcy Tindera udostępnili ją po to, by umożliwić użytkownikom portalu poznawanie innych studentów znajdujących się w ich okolicy. Nowa funkcja, w którą została niedawno wzbogacona wersja podstawowa aplikacji, działa w taki sposób, że profile studentów wyświetlają się im w pierwszej kolejności.

Rejestrując się do Tinder U, użytkownicy mogą oznaczać w swoim profilu szkołę, do której aktualnie uczęszczają, i w łatwy sposób wyszukiwać osoby ze swojego środowiska akademickiego, łącząc się w pary. Tak jak w przypadku standardowej wersji aplikacji Tinder, chcąc zaakceptować profil innego użytkownika, należy przesunąć w prawo, natomiast jeśli chcemy ów profil odrzucić – wystarczy przesunąć w lewo. Jeśli obie strony zdecydują się na pierwszą opcję i nawzajem zaakceptują swoje profile, otrzymują tym samym możliwość bezpośredniego kontaktu poprzez czat. Za pomocą nowej funkcji Tinder U można też z łatwością wyświetlać profile osób, które kształcą się na innych, okolicznych uczeSlniach. Aby zalogować się do Tinder U, wystarczy podać swój adres e-mail w domenie .edu.

Czy ten artykuł był pomocny?
0 na 5 gwiazdek
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
5
How can we improve this article?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.
Spis treści