How Can We Help?

Gdzie na Instagramie znajdują się wiadomości przychodzące?

You are here:
< All Topics

Instagram umożliwia nie tylko wrzucanie zdjęć i filmów, ale także kontaktowanie się z innymi za pomocą wiadomości. Bardzo ułatwia to komunikację i sprawia, że szybciej możesz porozumieć się z drugim użytkownikiem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o skrzynce odbiorczej na Instagramie, tzw. Direct, przeczytaj ten tekst!

Jak przejść do wiadomości?

Jest to niezwykle proste – wystarczy zalogować się na Instagramie i kliknąć białą strzałkę umieszczoną w prawym górnym rogu. Jeśli dostaniesz nową wiadomość, na pewno jej nie przeoczysz, ponieważ pojawi się na niej czerwona jedynka.

Wiadomości Główne i Ogólne

W skrzynce odbiorczej konta firmowego znajdują się dwa katalogi: wiadomości Główne i Ogólne. W wiadomościach głównych znajdują się wszystkie wiadomości, natomiast do ogólnych możemy przenieść wybrane konwersacje, aby np. wyłączyć ich powiadomienia.

instagram - widok wiadomosci

W skrzynce możesz skorzystać także z zaawansowanego szukania wiadomości, wybierając np. te nieprzeczytane czy oflagowane. Jeśli chcemy napisać zwykłą wiadomość, wystarczy zrobić to z poziomu profilu innego użytkownika lub kliknąć ikonkę ołówka, znajdującą się w górnym prawym rogu skrzynki odbiorczej. Dodatkową opcją obok utworzenia nowej wiadomości, będzie ikonka kamery, która umożliwia bezpośrednie zaproszenie innego użytkownika do czatu wideo.

Was this article helpful?
0.8 out Of 5 Stars
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 17%
1 Stars 83%
How can we improve this article?
Previous Gdzie na Instagramie znajdują się polubione i zapisane zdjęcia?
Next Instagram – jak zacząć?
Table of Contents