Baza wiedzy Social Media

Gdzie na Instagramie znajdują się wiadomości przychodzące?

Jesteś tutaj:

Instagram umożliwia nie tylko wrzucanie zdjęć i filmów, ale także kontaktowanie się z innymi za pomocą wiadomości. Bardzo ułatwia to komunikację i sprawia, że szybciej możesz porozumieć się z drugim użytkownikiem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o skrzynce odbiorczej na Instagramie, tzw. Direct, przeczytaj ten tekst!

Jak przejść do wiadomości?

Jest to niezwykle proste – wystarczy zalogować się na Instagramie i kliknąć białą strzałkę umieszczoną w prawym górnym rogu. Jeśli dostaniesz nową wiadomość, na pewno jej nie przeoczysz, ponieważ pojawi się na niej czerwona jedynka.

Wiadomości Główne i Ogólne

W skrzynce odbiorczej konta firmowego znajdują się dwa katalogi: wiadomości Główne i Ogólne. W wiadomościach głównych znajdują się wszystkie wiadomości, natomiast do ogólnych możemy przenieść wybrane konwersacje, aby np. wyłączyć ich powiadomienia.

instagram - widok wiadomosci

W skrzynce możesz skorzystać także z zaawansowanego szukania wiadomości, wybierając np. te nieprzeczytane czy oflagowane. Jeśli chcemy napisać zwykłą wiadomość, wystarczy zrobić to z poziomu profilu innego użytkownika lub kliknąć ikonkę ołówka, znajdującą się w górnym prawym rogu skrzynki odbiorczej. Dodatkową opcją obok utworzenia nowej wiadomości, będzie ikonka kamery, która umożliwia bezpośrednie zaproszenie innego użytkownika do czatu wideo.

Czy ten artykuł był pomocny?
1.4 na 5 gwiazdek

18 ratings

5 Stars 6%
4 Stars 6%
3 Stars 6%
2 Stars 17%
1 Stars 67%
5
How can we improve this article?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.
Spis treści