Baza wiedzy Social Media

Jak usunąć konto na Facebooku?

Jesteś tutaj:

Niekiedy czujemy się przytłoczeni social mediami lub orientujemy się, że zabierają nam one zbyt dużo czasu. Niezależnie od powodów, rozwiązaniem może okazać się przerwa, polegająca na trwałym lub czasowym usunięciu konta na Facebooku. Poniższa krótka instrukcja przeprowadzi Cię krok po kroku przez ten proces. 

Krok 1. Wejdź na swoje konto facebookowe. W pasku znajdującym się na górze po prawej stronie znajdziesz niewielki trójkąt. Po najechaniu na niego rozwinie się lista dostępnych opcji. Wybierz z niej Ustawienia i kliknij. 

Krok 2. Po przejściu na stronę ustawień z menu znajdującego się po lewej stronie wybierz zakładkę Twoje informacje na Facebooku.

Krok 3. Na dole strony znajdziesz informację Dezaktywacja lub usuwanie konta na Facebooku. Kliknij Wyświetl.

Krok 4. Wybierz czy chcesz dezaktywować swoje konto na jakiś czas, czy trwale je usunąć. W przypadku dezaktywacji będziesz mógł nadal korzystać z Messengera i swoich wiadomości. Gdy dezaktywujesz konto, wystarczy podać hasło. W przypadku usunięcia pojawia się szereg dostępnych opcji:

usuwanie konta na facebooku

Krok 5. Po zapoznaniu się ze wszystkimi informacjami możesz kliknąć Usuń konto, wpisać hasło i na stałe pożegnasz się ze swoim facebookowym profilem.

Czy ten artykuł był pomocny?
0 na 5 gwiazdek
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
5
How can we improve this article?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.
Spis treści