Baza wiedzy Social Media

Jak założyć konto na Facebooku?

Jesteś tutaj:

Facebook to prekursor, który przecierał szlaki innym social mediom. Wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników, mimo iż ma już całkiem sporą konkurencję socialową. Rejestracja konta na tym portalu nie jest skomplikowana. Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do facebookowej społeczności, podpowiemy Ci jak założyć konto na tym portalu. Warunek, jaki stawia regulamin Facebooka, jest taki, że jego użytkownikami mogą zostać osoby, które ukończyły 13 lat.

Jak utworzyć konto na Facebooku w 3 prostych krokach?

Krok 1. Wejdź na główną stronę Facebooka (www.facebook.com). Pojawi się przycisk Utwórz nowe konto.

facebook - utworz nowe konto

Krok 2. Kliknij i wypełnij dane, podając imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego lub e-mail, nowe hasło, datę urodzenia oraz płeć. Możesz także skorzystać z ustawień niestandardowych, które proponują wybór zaimka.

facebook - zarejestruj sie

Krok 3. Następnie kliknij przycisk Zarejestruj się. Jak widać to proste i intuicyjne.

Rejestrując się, oświadczasz, że akceptujesz regulamin oraz zasady dotyczące danych oraz informujące o tym, w jaki sposób Facebook gromadzi i udostępnia dane użytkowników, a także korzysta z plików cookie. Pojawia się także informacja o tym, że możesz otrzymywać powiadomienia w formie SMS, z których zawsze możesz zrezygnować.

Co, gdy nie możesz się zarejestrować?

Jeśli masz problem z założeniem konta na Facebooku, możesz skorzystać z Centrum pomocy i wypełnić formularz, w którym opiszesz swoje trudności.

Czy ten artykuł był pomocny?
5 na 5 gwiazdek

1 rating

5 Stars 100%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
5
How can we improve this article?
Please submit the reason for your vote so that we can improve the article.
Spis treści