Facebook Ads

wykorzystanie potencjału reklamowego Facebooka

Ludzie pracujący przy komputerze.

Działania w mediach społecznościowych przyciągają klientów, ale prawdziwy sukces odnoszą ci, którzy potrafią budować zaangażowanie użytkowników. Sprawdź, jakie korzyści dla Twojego biznesu może przynieść skuteczna reklama Facebook Ads!

Benefity

 1. Opcje targetowania na grupę odbiorców

  Dostęp do zaawansowanych opcji targetowania/kierowania kampanią, aby dotarła do odpowiedniej grupy docelowej. Zawężenie obszaru wyświetlania reklamy ma duży wpływ na skuteczność kampanii reklamowej. Możliwość targetowania potencjalnych odbiorców – ze względu na kryteria takie jak płeć, lokalizacja czy zainteresowania – pozwoli na wyodrębnienie grupy osób skłonnej do podjęcia działania, a co za tym idzie również dokonania zakupu.

 2. Wzrost ruchu na stronie internetowej

  Wsparcie dla działań, których celem jest zwiększenie ruchu w witrynie, a także liczby zapytań oraz kliknięć. Głównym powodem przekierowania użytkowników (np. aplikacji mobilnej Facebooka) na stronę www Twojej firmy może być poprawienie wyników sprzedaży w sklepie internetowym.

 3. Szybkie efekty

  Efekty tworzenia kampanii, a później prowadzenia jej, są widoczne po krótkim czasie. Dzięki odpowiednio zoptymalizowanym materiałom promocyjnym szansa na szybki zwrot inwestycji jest naprawdę wysoka. Menadżer reklam umożliwia monitorowanie na bieżąco postępów kampanii Facebook Ads, a w razie potrzeby – edycję i wdrożenie zmian.

  Strategiczni optymalizacja PLA
 4. Rozpoznawalność marki

  Doskonałe możliwości do promowania i kreowania świadomości marki. Facebook Ads pozwolą Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencji, a skuteczna kampania reklamowa przyciągnie grono nowych odbiorców. To prosty sposób na zwiększenie rozpoznawalności wśród klientów i pozyskanie ich uwagi.

  Strategiczni zespół SEO
 5. Różnorodność kreacji reklamowych

  Wiele atrakcyjnych formatów reklam do wyboru dostosowanych pod cele (np. sprzedażowe, wizerunkowe) oraz potrzeby Twojej firmy. Skuteczne kreacje reklamowe to odpowiednio dobrane treści promocyjne. Tworząc kampanię na Facebooku, użytkownik ma do dyspozycji kilka formatów w tym obraz, film, karuzelę, materiał błyskawiczny oraz kolekcję.

Zakres działań

budowa zasięgu – dotarcie do największej liczby osób

budowanie świadomości marki

zwiększenie zaangażowania na Fanpage

like, share, komentarze

zdobywanie ruchu na Fanpage, stronę www

zdobywanie leadów

reklama filmów wideo

reklama aplikacji

reklama katalogu produktów

zarządzanie budżetem reklamowym

budowa list niestandardowych odbiorców

instalacja pixel Facebook

ustawienie remarketingu

targetowanie odbiorców

raportowanie

Sposób rozliczania

Obsługa prowadzenia kampanii reklamowych Facebook Ads jest rozliczana w modelu prowizyjnym, zależnym od wysokości budżetu reklamowego. Wysokość prowizji jest ustalana indywidualnie.

Dlaczego warto reklamować się na Facebooku?

 • Dotarcie do potencjalnych klientów – reklamy Facebook Ads pozwalają na dotarcie do osób, które najbardziej będą zainteresowane Twoimi produktami lub usługami. Fb Ads to niezwykle efektywne narzędzie marketingowe do pozyskiwania nowych odbiorców w internecie. Facebook dysponuje ogromną ilością danych oraz opcją targetowania, która umożliwia wybór właściwej grupy docelowej.
 • Duży zasięg i szereg dodatkowych opcji – Facebook to aktualnie największy serwis społecznościowy wraz z całą siecią powiązanych usług. Z poziomu menadżera reklam można zarządzać reklamami na Instagramie, Audience Network czy Messengerze.
 • Skuteczne i angażujące kreacje reklamowe – korzystanie z menedżera reklam Facebooka daje Twojej firmie możliwość głębszej analizy treści i dostosowania materiałów promocyjnych pod konkretną grupę odbiorców.
 • Budowanie świadomości marki – odpowiednio przeprowadzona kampania reklamowa pozytywnie wpływa na rozpoznawalność Twojej firmy wśród grupy docelowej. Korzyści wizerunkowe przekładają się na wyniki finansowe, gdyż osoby zainteresowane produktem/usługami są skłonne zaufać marce, która zapadła im w pamięć i przykuła uwagę.
 • Zwiększenie wyników sprzedaży – użytkownicy Facebooka (lub innych platform wchodzących w skład Meta) mogą zostać przekierowani bezpośrednio na stronę internetową Twojej firmy, co wpłynie na zwiększenie ruchu w witrynie i generowanie leadów.

Jak prawidłowo targetować odbiorców?

Agencja reklamowa Facebook – skorzystaj z pomocy agencji marketingowej, tworząc kampanie reklamowe Facebook Ads!

Twój firma chce zwiększyć zasięg reklamy i dotrzeć bezpośrednio do właściwej grupy odbiorców? Skuteczna optymalizacja kampanii reklamowej często poprzedzona jest latami praktyki i zbieraniem cennego doświadczenia w pracy z różnorodnymi projektami. Reklamowanie się na Facebooku wymaga testowania, monitorowania i optymalizacji kampanii w celu osiągnięcia najkorzystniejszych efektów, czyli jak największych zysków przy niskim koszcie. I tym właśnie zajmujemy się w Strategiczni.pl – agencji PPC.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

  Jak możemy Ci pomóc?

  Dane kontaktowe  Wiadomość