SEO i SEM DLA IT

Rozwiązania dla firm informatycznych, które chcą realizować ekspansję na rynki zagraniczne

Szachy
Ludzie rozmawiający przy biurku

Jeśli dynamika sprzedaży Twojej firmy spada i dostajesz coraz mniej zapytań ze strony www,
to znak, że czegoś brakuje lub coś nie działa, jak powinno w Twojej strategii marketingowej.

Strategia

Na podstawie naszego doświadczenia wiemy, że warto skupić się na solidnym poznaniu rynku docelowego. Kolejny krok to zadbanie o techniczne SEO oraz zwrócenie uwagi na edukację i content marketing. Szczegółowy opis strategii znajdziesz w naszej zakładce „Case study”.

Case study

Mieliśmy przyjemność pracować z…

Wskazówki na start

Zobacz więcej wpisów

Znamy Twój biznes

Wiemy jakie wyzwania stoją przed Twoim biznesem, jesteśmy częścią wrocławskiego klastra firm IT

Logo IT CORNER

Najczęstsze pytania

Jak najbardziej! Oczywiście działania takie wymagają odpowiedniej strategii oraz wdrożonej optymalizacji. Posiadamy jednak doświadczenie, które pozwala budować widoczność oraz ruch organiczny na zagranicznych rynkach.

Przede wszystkim zaczniemy od dokładnej analizy oferty firmy, następnie sprawdzimy, czego szukają użytkownicy w danym kraju. Na bazie tego przygotujemy szczegółowe wytyczne, które pozwolą na stworzenie dobrze zoptymalizowanego serwisu. Na koniec będziemy pracować nad zbudowaniem odpowiedniej popularności serwisu dzięki tworzeniu atrakcyjnych treści.

Nie, każdy rynek to dla nas osobny przypadek. Zanim rozpoczniemy współpracę, analizujemy dokładnie specyfikę danego rynku, określając wymagany zakres działań oraz rekomendowany budżet.

Nie, oba kraje to dwie różne wyszukiwarki. Oznacza to, że każdy z tych rynków traktujemy jako osobną usługę. Sytuacja wygląda tak samo w przypadku wszystkich krajów anglojęzycznych. Czytaj więcej o tym jak wygląda nasze pozycjonowanie zagraniczne.

Kompleksowe rozwiązania SEO dla branży IT

Jako jedyna agencja SEO w Polsce specjalizujemy się w promocji firm z branży IT za pomocą SEO na rynkach zagranicznych. Skutecznie pozycjonujemy firmy IT, takie jak software house na rynkach UK oraz US.

Zwiększ widoczność Twojej firmy za granicą za pomocą SEO dla IT