SEO

usługa polegająca na zwiększaniu ruchu organicznego w serwisie

Ludzie pracujący przy komputerze.

SEO (z ang. Search Engine Optimization) to usługa polegająca na zwiększaniu ruchu organicznego w serwisie poprzez wzrost jego widoczności. Oczywiste jest, że dążymy do wzrostu określonych fraz w wyszukiwarkach internetowych. Dzisiaj jednak osiągnięcie satysfakcjonujących efektów wymaga bardziej złożonych działań niż kilka lat temu.

Benefity

 1. Wysokie pozycje Google

  Twój serwis będzie częściej wyświetlał się na wysokich pozycjach w Google i przyciągnie większy ruch.

 2. Lepsza widoczność

  Twój serwis stanie się bardziej widoczny w lokalnych wynikach wyszukiwania.

  Strategiczni zespół SEO
 3. Zaawansowana analityka

  Za pomocą analityki dowiesz się, czego szukają i potrzebują Twoi klienci.

  Strategiczni optymalizacja PLA

Jak to działa?

 1. Analiza wstępna

  Chcemy poznać Twój biznes. Interesuje nas oferta, model biznesowy firmy oraz działania najbliższych konkurentów. Na podstawie tych informacji określamy założenia strategiczne.

 2. Optymalizacja

  Strategię przekładamy na listę działań, które mają doprowadzić nas do celu. Najczęściej poprawiamy strukturę strony oraz jej treść, ale to nie wszystko!

 3. Techniczne SEO

  Zaglądamy głębiej w strukturę serwisu, analizujemy zachowania robota indeksującego. To pozwala nam osiągnąć przewagę nad konkurencją dzięki maksymalnemu wykorzystaniu potencjału, jaki daje nam Google.

 4. Wdrożenie zmian

  Pomagamy przy wdrażaniu zaleceń z audytu optymalizacyjnego, na bieżąco służymy pomocą oraz wsparciem.

 5. Content marketing

  Niezależnie od wdrożenia optymalizacji, rozpoczynamy działania skupione na wzmocnieniu siły domeny. Budowanie silnej reputacji domeny wykracza poza proste dodawanie linków. Na tym etapie tworzymy atrakcyjne treści, które będą wyszukiwane przez klientów.

 6. Budowanie i zarządzanie odnośnikami

  Działania off-page są dla nas równie istotne co on-page, dlatego skrupulatnie pozyskujemy wysokiej jakości linki prowadzące do serwisu.

 7. Monitoring

  Podczas trwania współpracy serwis jest podpięty do specjalistycznych narzędzi, które codziennie informują o postępach prac i aktualnym stanie serwisu.

Sposób rozliczenia/modele

SEO jest złożoną usługą, w ramach której realizowane są różne działania, dlatego przyjmujemy uproszczony model rozliczenia w postaci abonamentu. Wysokość abonamentu jest ustalana indywidualnie.

Zakres działań SEO

SEO Techniczne

Strategię przekładamy na listę działań, które mają doprowadzić nas do celu. Najczęściej poprawiamy strukturę strony oraz jej treść, ale to nie wszystko!

Analiza i zarządzanie profilem linków

Dokładnie analizujemy profil linków i zarządzamy nim, aby był optymalny dla stron.

Administracja i doradztwo w zakresie rozwoju strony

Pomagamy uporządkować stronę internetową i zaplanować jej dalszy rozwój, a jeśli tego wymaga sytuacja, przebudowujemy ją, aby była bardziej skuteczna.

SEO międzynarodowe

Dbamy o widoczność firmy klienta na rynkach międzynarodowych. Pomagaliśmy polskich firmom promować się na rynkach US, UK, DACH oraz w Skandynawii.

SEO w Google Maps

Wspieramy firmy w docieraniu do większej liczby lokalnych klientów. Budujemy przewagę na rynku lokalnym dzięki pozycjonowaniu w mapach Google.

Content Marketing

Tworzymy treści, które są angażujące dla użytkowników i przyciągają ruch organiczny.

Najczęściej zadawane pytania

SEO to skrót, który pochodzi od angielskich słów Search Engine Optimization i tłumaczymy go jako optymalizacja dla wyszukiwarek. Jest to ogół czynności prowadzących do optymalizacji strony internetowej, aby na wskazane słowa kluczowe pojawiała się na jak najwyższych pozycjach w Google. Celem SEO jest zbudowanie lepszej widoczności strony internetowej i pozyskanie ruchu organicznego. Bardzo często pojęcie SEO jest utożsamiane z pozycjonowaniem. W rzeczywistości są to zupełnie odmienne terminy. SEO dotyczy optymalizacji struktury, kodu i treści na stronie internetowej. Natomiast pozycjonowanie to szerszy proces, w skład którego wchodzi właśnie SEO oraz inne działania takie jak – content marketing, link building i analityka internetowa.

Gdy w Twoim serwisie prowadzone są właściwe działania SEO, możesz liczyć na większą liczbę użytkowników odwiedzających stronę. Docierają oni do Twojego serwisu dzięki wyszukiwarce. Zwiększony ruch w witrynie oznacza, że Twój biznes ma większą rozpoznawalność w sieci, a użytkownicy są bardziej świadomi Twojej marki.

SEO to bardzo ważny element skutecznej promocji w internecie. Skuteczna optymalizacja strony może odpowiadać nawet za 60% ruchu w całym Twoim serwisie. Chyba nie chcesz rezygnować z takiego potencjału? Zaniedbywanie SEO to tak jakby otwierać sklep tylko na 3 godziny każdego dnia. Chcesz osiągać większe zyski i przyciągać klientów? Zadbaj o skuteczne SEO.

Każdy, komu zależy na rozwoju firmy. Nie jest tajemnicą, że wielu klientów jest obecnych w internecie. Dotarcie do nich umożliwia skuteczny marketing internetowy, którego częścią jest również SEO. Przyciągając klientów do swojej strony internetowej, przyciągasz ich także do swojej firmy oraz oferty.

Reklama w wyszukiwarce (PCC) przy odpowiednim ustawieniu kampanii przynosi szybkie rezultaty. Pojawia się ona samej górze wyników wyszukiwania. Trzeba pamiętać, że tego rodzaju działania są płatne. Mechanizm reklamy w wyszukiwarce opiera się na płatności za każde kliknięcie użytkownika w link sponsorowany. Natomiast SEO jest to promocja strony w organicznych, czyli bezpłatnych wynikach wyszukiwania i jest związana z optymalizacją strony. Na efekty SEO trzeba poczekać dłużej niż w przypadku reklam w wyszukiwarce.

Oczywiście! Uważamy, że transparentność to podstawa długofalowej współpracy. Dlatego po każdym miesiącu przesyłamy szczegółowy raport wykonanych prac wraz z omówieniem oraz przedstawieniem dalszych planów. Każdy raport jest następnie omawiany z klientem podczas rozmowy telefonicznej. Zależy nam na tym, aby nasi klienci rozumieli pracę, jaką dla nich wykonujemy.

Nie stosujemy technik Black Hat. Prowadzone przez nas działania są bezpieczne dla stron naszych klientów. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu pozycji utraconych przez działania Black Hat.

Oczywiście, każdy z naszych klientów posiada wyznaczonego opiekuna, który na bieżąco prowadzi klienta przez proces pozycjonowania.