SEO

usługa polegająca na zwiększaniu ruchu organicznego w serwisie

Ludzie pracujący przy komputerze.

SEO (z ang. Search Engine Optimization) to usługa polegająca na zwiększaniu ruchu organicznego w serwisie poprzez wzrost jego widoczności. Oczywiste jest, że dążymy do wzrostu określonych fraz w wyszukiwarkach internetowych. Dzisiaj jednak osiągnięcie satysfakcjonujących efektów wymaga bardziej złożonych działań niż kilka lat temu.

Benefity

 1. Wysokie pozycje Google

  Twój serwis będzie częściej wyświetlał się na wysokich pozycjach w Google i przyciągnie większy ruch.

 2. Lepsza widoczność

  Twój serwis stanie się bardziej widoczny w lokalnych wynikach wyszukiwania.

  Strategiczni zespół SEO
 3. Zaawansowana analityka

  Za pomocą analityki dowiesz się, czego szukają i potrzebują Twoi klienci.

  Strategiczni optymalizacja PLA

Jak to działa?

 1. Analiza wstępna

  Chcemy poznać Twój biznes. Interesuje nas oferta, model biznesowy firmy oraz działania najbliższych konkurentów. Na podstawie tych informacji określamy założenia strategiczne.

 2. Optymalizacja

  Strategię przekładamy na listę działań, które mają doprowadzić nas do celu. Najczęściej poprawiamy strukturę strony oraz jej treść, ale to nie wszystko!

 3. Techniczne SEO

  Zaglądamy głębiej w strukturę serwisu, analizujemy zachowania robota indeksującego. To pozwala nam osiągnąć przewagę nad konkurencją dzięki maksymalnemu wykorzystaniu potencjału, jaki daje nam Google.

 4. Wdrożenie zmian

  Pomagamy przy wdrażaniu zaleceń z audytu optymalizacyjnego, na bieżąco służymy pomocą oraz wsparciem.

 5. Content marketing

  Niezależnie od wdrożenia optymalizacji, rozpoczynamy działania skupione na wzmocnieniu siły domeny. Budowanie silnej reputacji domeny wykracza poza proste dodawanie linków. Na tym etapie tworzymy atrakcyjne treści, które będą wyszukiwane przez klientów.

 6. Budowanie i zarządzanie odnośnikami

  Działania off-page są dla nas równie istotne co on-page, dlatego skrupulatnie pozyskujemy wysokiej jakości linki prowadzące do serwisu.

 7. Monitoring

  Podczas trwania współpracy serwis jest podpięty do specjalistycznych narzędzi, które codziennie informują o postępach prac i aktualnym stanie serwisu.

Sposób rozliczenia/modele

SEO jest złożoną usługą, w ramach której realizowane są różne działania, dlatego przyjmujemy uproszczony model rozliczenia w postaci abonamentu. Wysokość abonamentu jest ustalana indywidualnie.

Zakres działań SEO

SEO Techniczne

Strategię przekładamy na listę działań, które mają doprowadzić nas do celu. Najczęściej poprawiamy strukturę strony oraz jej treść, ale to nie wszystko!

Analiza i zarządzanie profilem linków

Dokładnie analizujemy profil linków i zarządzamy nim, aby był optymalny dla stron.

Administracja i doradztwo w zakresie rozwoju strony

Pomagamy uporządkować stronę internetową i zaplanować jej dalszy rozwój, a jeśli tego wymaga sytuacja, przebudowujemy ją, aby była bardziej skuteczna.

SEO międzynarodowe

Dbamy o widoczność firmy klienta na rynkach międzynarodowych. Pomagaliśmy polskich firmom promować się na rynkach US, UK, DACH oraz w Skandynawii.

SEO w Google Maps

Wspieramy firmy w docieraniu do większej liczby lokalnych klientów. Budujemy przewagę na rynku lokalnym dzięki pozycjonowaniu w mapach Google.

Content Marketing

Tworzymy treści, które są angażujące dla użytkowników i przyciągają ruch organiczny.

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście! Uważamy, że transparentność to podstawa długofalowej współpracy. Dlatego po każdym miesiącu przesyłamy szczegółowy raport wykonanych prac wraz z omówieniem oraz przedstawieniem dalszych planów. Każdy raport jest następnie omawiany z klientem podczas rozmowy telefonicznej. Zależy nam na tym, aby nasi klienci rozumieli pracę, jaką dla nich wykonujemy.

Nie stosujemy technik Black Hat. Prowadzone przez nas działania są bezpieczne dla stron naszych klientów. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu pozycji utraconych przez działania Black Hat.

Oczywiście, każdy z naszych klientów posiada wyznaczonego opiekuna, który na bieżąco prowadzi klienta przez proces pozycjonowania.