SEO

usługa polegająca na zwiększaniu ruchu organicznego w serwisie

Ludzie pracujący przy komputerze.

SEO (z ang. Search Engine Optimization) to usługa polegająca na zwiększaniu ruchu organicznego w serwisie poprzez wzrost jego widoczności. Oczywiste jest, że dążymy do wzrostu określonych fraz w wyszukiwarkach internetowych. Dzisiaj jednak osiągnięcie satysfakcjonujących efektów wymaga bardziej złożonych działań niż kilka lat temu.

Benefity

 1. Wysokie pozycje Google

  Twój serwis będzie częściej wyświetlał się na wysokich pozycjach w Google i przyciągnie większy ruch.

 2. Zaawansowana analityka

  Za pomocą analityki dowiesz się, czego szukają i potrzebują Twoi klienci.

  Strategiczni optymalizacja PLA
 3. Lepsza widoczność

  Twój serwis stanie się bardziej widoczny w lokalnych wynikach wyszukiwania.

  Strategiczni zespół SEO

Jak to działa?

 1. Analiza wstępna

  Chcemy poznać Twój biznes. Interesuje nas oferta, model biznesowy firmy oraz działania najbliższych konkurentów. Na podstawie tych informacji określamy założenia strategiczne.

 2. Optymalizacja

  Strategię przekładamy na listę działań, które mają doprowadzić nas do celu. Najczęściej poprawiamy strukturę strony oraz jej treść, ale to nie wszystko!

 3. Techniczne SEO

  Zaglądamy głębiej w strukturę serwisu, analizujemy zachowania robota indeksującego. To pozwala nam osiągnąć przewagę nad konkurencją dzięki maksymalnemu wykorzystaniu potencjału, jaki daje nam Google.

 4. Wdrożenie zmian

  Pomagamy przy wdrażaniu zaleceń z audytu optymalizacyjnego, na bieżąco służymy pomocą oraz wsparciem.

 5. Content marketing

  Niezależnie od wdrożenia optymalizacji, rozpoczynamy działania skupione na wzmocnieniu siły domeny. Budowanie silnej reputacji domeny wykracza poza proste dodawanie linków. Na tym etapie tworzymy atrakcyjne treści, które będą wyszukiwane przez klientów.

 6. Budowanie i zarządzanie odnośnikami

  Działania off-page są dla nas równie istotne co on-page, dlatego skrupulatnie pozyskujemy wysokiej jakości linki prowadzące do serwisu.

 7. Monitoring

  Podczas trwania współpracy serwis jest podpięty do specjalistycznych narzędzi, które codziennie informują o postępach prac i aktualnym stanie serwisu.

Sposób rozliczenia/modele

SEO jest złożoną usługą, w ramach której realizowane są różne działania, dlatego przyjmujemy uproszczony model rozliczenia w postaci abonamentu. Wysokość abonamentu jest ustalana indywidualnie.

Zakres działań SEO

SEO Techniczne

Strategię przekładamy na listę działań, które mają doprowadzić nas do celu. Najczęściej poprawiamy strukturę strony oraz jej treść, ale to nie wszystko!

Analiza i zarządzanie profilem linków

Dokładnie analizujemy profil linków i zarządzamy nim, aby był optymalny dla stron.

Administracja i doradztwo w zakresie rozwoju strony

Pomagamy uporządkować stronę internetową i zaplanować jej dalszy rozwój, a jeśli tego wymaga sytuacja, przebudowujemy ją, aby była bardziej skuteczna.

SEO międzynarodowe

Dbamy o widoczność firmy klienta na rynkach międzynarodowych. Pomagaliśmy polskich firmom promować się na rynkach US, UK, DACH oraz w Skandynawii.

SEO w Google Maps

Wspieramy firmy w docieraniu do większej liczby lokalnych klientów. Budujemy przewagę na rynku lokalnym dzięki pozycjonowaniu w mapach Google.

Content Marketing

Tworzymy treści, które są angażujące dla użytkowników i przyciągają ruch organiczny.

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście! Uważamy, że transparentność to podstawa długofalowej współpracy. Dlatego po każdym miesiącu przesyłamy szczegółowy raport wykonanych prac wraz z omówieniem oraz przedstawieniem dalszych planów. Każdy raport jest następnie omawiany z klientem podczas rozmowy telefonicznej. Zależy nam na tym, aby nasi klienci rozumieli pracę, jaką dla nich wykonujemy.

Nie stosujemy technik Black Hat. Prowadzone przez nas działania są bezpieczne dla stron naszych klientów. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu pozycji utraconych przez działania Black Hat.

Oczywiście, każdy z naszych klientów posiada wyznaczonego opiekuna, który na bieżąco prowadzi klienta przez proces pozycjonowania.

Skuteczne pozycjonowanie stron

Strategiczni.pl to agencja, która mieści się w centrum Wrocławia. Jeżeli trafiłeś tutaj szukając „pozycjonowanie„, to wiesz już, że dobrze znamy się na naszym zawodzie. Dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej historii pozycjonowania stron, konsulting z naszą firmą w zakresie SEO daje Twojej stronie silną przewagę konkurencyjną w wynikach wyszukiwarki. Bierzemy pod lupę optymalizację na Twojej stronie, strategię pozyskiwania linków i badamy Twoją konkurencję, żeby stworzyć dopasowany pakiet SEO do Twojego budżetu i potrzeb.

SEO to nie tylko nauka. To sztuka. Łącząc ekspertyzę algorytmów, wybuchowe treści i skuteczne linki, pozycjonujemy marki tam, gdzie ich miejsce w naturalnych wynikach wyszukiwarki. Jednocześnie stawiają na ich utrzymanie tam.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, podchodzimy do tego kompleksowo. Pracujemy razem, aby stworzyć zdroworozsądkową strategię, pomagamy Ci zrozumieć konkurencję i pokażemy, które słowa kluczowe są najbardziej istotne do osiągnięcia sukcesu.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, podchodzimy do tego kompleksowo. Pracujemy razem, aby stworzyć zdroworozsądkową strategię, pomagamy Ci zrozumieć konkurencję i pokażemy, które słowa kluczowe są najbardziej istotne do osiągnięcia sukcesu.
Chcesz mieć więcej klientów dzięki promocji w Internecie?

To nic trudnego, możemy zaproponować Ci trzy rodzaje działań, które doprowadzą do Twojego serwisu więcej użytkowników – czyli potencjalnych klientów.

Posiadamy odpowiednie rozwiązanie w każdym przypadku.Trzon naszej działalności stanowią usługi, które najlepiej rozumiemy, znamy i w których posiadamy największe doświadczenie. Są one idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą osiągnąć większą sprzedaż online.

Chcę dotrzeć do nowych klientów

W tym wypadku polecamy pozycjonowanie – które sprawi, że przyciągniesz więcej klientów dzięki wyszukiwarce. Dodatkowo warto wykorzystać potencjał reklamy w wyszukiwarce w celu sprowadzenia do serwisu osób szukających konkretnych rozwiązań bądź należących do danej grupy docelowej. Reklama na Facebooku to ostatni element układanki, które sprawi, że wykorzystasz potencjał tego największego serwisu społecznościowego.

Chcę zwiększyć sprzedaż

Nic prostszego! Postaw na skuteczne pozycjonowanie – zwłaszcza pozycjonowanie sklepu internetowego. W celu osiągnięcia świetnego ROI warto skupić się na odpowiedniej kampanii AdWords całość warto wzmocnić o działania sprzedażowe prowadzone za pośrednictwem Facebook Ads.

Zależy mi na zbudowaniu silnej marki

W porządku! Zacznijmy od stworzenia silnego serwisu, który będzie odwiedzany przez użytkowników. W tym celu dodajmy tam świetną treść, która będzie przyciągać użytkowników oraz poprawi widoczność serwisu w wyszukiwarkach. Dodaj do tego odpowiednie pozycjonowanie, pozwalające zbudować dobry zasięg dzięki wyszukiwarce. Następnie postaw na kampanie wizerunkową w serwisach w których znajdziesz użytkowników pochodzących z Twojej grupy docelowej. Na końcu wykorzystaj potęgę Facebooka do zbudowania odpowiednich zasięgów – docieraj do użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą.

Chcę w optymalny sposób promować się online

To świetnie. Każda z oferowanych przez nas usług pozwala na skalowanie odpowiednie do posiadanego budżetu. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje potrzeby a my omówimy co możemy dla Ciebie zrobić.

Rozwój strategii SEO: Nie jesteś pewien co potrzebujesz, ale masz budżet na pozycjonowanie? Pomożemy zdefiniować indywidualną ocenę potrzeb oraz długoterminową strategię sukcesu marketingu wyszukiwania.
Wytyczne implementacji: Masz w głowie wyraźny kierunek pozycjonowania strony, ale potrzebujesz pomocy we wprowadzaniu Twoich pomysłów w życie, tak, żeby nie stracić w rankingach Google? Nakierujemy co możesz poprawić na swojej stronie i jak wspólnie możemy wdrożyć Twoje pomysły.

Audyt SEO: W każdym audycie opracowujemy dogłębną analizę optymalizacji Twojej strony i lokalizujemy bezpośrednie obszary ulepszeń. Rozumiemy, że żadna strona ani branża nie są jednakowe, dlatego audyt może być tak dokładny lub ogólny jak potrzeba. Tak czy owak, Twój zespół będzie miał mnóstwo podstaw do działania.
Badanie i analiza słów kluczowych: Może się wydawać, że analiza słów kluczowych to najnudniejsza i wzbudzająca postrach dziedzina Search Marketingu, która przytłacza wielu pozycjonerów. My robimy całą brudną robotę tak, żebyś Ty mógł skoncentrować się na szerszej perspektywie. Analiza mocno wykracza poza Planer Słów Kluczowych Google, po przez analizę wielu czynników, w tym korzyści i trudność fraz, bierzemy pod uwagę również intencję wyszukiwania. Priorytetem zawsze są frazy najbardziej konwertujące i konkurencyjne, takie, które odczujesz w ilości wyświetleń oraz realizacji celów.

Analiza konkurencji: Czy Twoja strona walczy o pozycję łeb w łeb z konkurencją i potrzebujesz wiedzieć, co dokładnie robią i jak? Rozbijemy na czynniki pierwsze i działania na stronie oraz poza nią, ustalimy skąd czerpią ruch i z jakich potencjalnych usług korzystają.
Audyt profilu linków: Nie jesteś pewien czy agencja, z którą aktualnie współpracujesz działa na Twoją korzyść? Sprawdzimy niezależnie jakie działania zostały podjęte i czy nie grozi Twojej stronie filtr Google

.
Pozyskiwanie linków: Potrzebujesz naturalne i wartościowe linki? Nie ustawiamy budowania linków na autopilocie. Wręcz przeciwnie, starannie dobieramy „chwyty marketingowe”, kontent i źródła z Twoją marką oraz długoterminowym sukcesie w myślach. Jeśli nie posiadasz odpowiednich treści do linkowania lub optymalizacji na stronie, będziemy pracować z Tobą, żeby wydobyć jakość Twojej strony zgodną z naszymi standardami budowy linków.

Wytyczne przeprojektowania strony: Czy Twoja strona działa w konkurencyjnej branży, potrzebujesz przebudować stronę, ale boisz się, że będzie miało to negatywny rezultat w pozycjach Google? Doradzimy co można zmienić na stronie i na co zwracać uwagę.
W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne – pozycjonowanie stron, skuteczne SEO, szczegółowy audyt SEO sklepu internetowego, analiza profili linków i wiele innych usług związanych bezpośrednio z pozycjonowaniem.

Nowoczesne pozycjonowanie to usługa przeznaczona dla właścicieli serwisów internetowych, którym zależy na zwiększeniu ruchu w serwisie, dotarciu do nowych klientów oraz zwiększeniu sprzedaży lub zapytań ofertowych. Poprzez właściwe pozycjonowanie serwis osiągnie lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, co przełoży się na większą ilość osób odwiedzających. Pozycjonowanie to przede wszystkim usługa dla firm, które świadome są potencjału jaki tkwi w kanale organic, ponieważ proces pozycjonowania nierzadko potrzebuje czasu oraz dużych nakładów pracy. Jednak odpowiednio prowadzone pozycjonowanie pozwoli na osiągnięcie zakładanych rezultatów.

Skuteczne pozycjonowanie jest możliwe, wystarczy odpowiedni partner SEO. Wybór właściwego partnera SEO w procesie pozycjonowania stron są jednym z najważniejszych elementów przekładających się na powodzenie całego przedsięwzięcia.

W jaki sposób można osiągnąć wysokie pozycje dzięki SEO?

Osiągnięcie wysokich pozycji możliwe jest dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu stron. Na całą usługę składają się wszystkie te elementy, które wymieniliśmy na początku tekstu. Należy pamiętać, że odpowiednia synergia wszystkich tych elementów jest niezbędna w celu skutecznego pozycjonowania.

Czy pozycjonowanie jest usługą dla mnie?

Jeżeli nie wiesz czy nasze usługi SEO będą odpowiednie dla Twojej firmy, odpowiedz sobie na następujące pytania:

Kompleksowe usługi SEO – znajdziesz je wszystkie w ofercie Strategiczni.pl

Pozycjonowanie

Nasza oferta pozycjonowania zakłada całościowe podejście do domeny w odróżnieniu od wielu innych agencji nie skupiamy się wyłącznie na niewielkim wycinku fraz. Uważamy, że pozycjonowanie na kilka fraz już dawno przeszło do lamusa. To co jest istotne w pozycjonowaniu, co stanowi istotę tych działań to ruch. Ruch organiczny czyli ilość osób odwiedzających dany serwis za pośrednictwem wyników wyszukiwania. To cały sens pozycjonowania. Jeżeli dzięki pozycjonowaniu Twój serwis odwiedza większa ilość osób, składa więcej zamówień lub wysyła więcej zapytań oznacza to, że usługa jest skuteczna. Dużym minusem dawnego pozycjonowania na frazy, jest fakt, że bardzo często podczas dobierania fraz dochodziło do sytuacji w której agencje proponowały klientowi frazy, które nie do końca mogły przyczynić się do zwiększenia ruchu w serwisie klienta.

Ustalono przykładowo listę dziesięciu fraz, 3 z nich były skrajnie trudne i jednocześnie atrakcyjne – te frazy nigdy nie były pozycjonowane. Reszta fraz to zazwyczaj dość specyficzne złożenia. Były to proste frazy, które nie wymagały dużych nakładów pracy – najczęściej wystarczała sama optymalizacja serwisu. Niestety, tego typu frazy nie były na tyle popularne aby ściągnąć wielu użytkowników. Nasze podejście jest zupełnie inne. Uważamy, że szerokie pozycjonowanie – bez ograniczenia w ilości pozycjonowanych fraz jest odpowiedzią na potrzeby klientów w 2017 roku. Nasze podejście do pozycjonowania zakłada szerokie podejście do całej domeny – pozycjonujemy tak, aby uzyskać szeroki efekt w postaci poprawy pozycji jak największej ilości słów kluczowych.Takie podejście sprawia, że serwis jest w stanie uzyskać większą ilość odwiedzin, ponieważ pojawia się na stale rosnącą ilość fraz w wynikach wyszukiwania.Pozycjonowanie w 2017 roku to czynność wymagająca wiedzy, cierpliwości oraz doświadczenia. Konkurencja online z każdym rokiem wzrasta, coraz więcej firm wchodzi ze swoją ofertą do sieci. Istniejące firmy koncentrują się coraz lepiej na prowadzonych działaniach – budując tym samym coraz mocniejszą pozycję. Z tego powodu warto postawić na współpracę z profesjonalistami, którzy wiedzą, co trzeba zrobić aby osiągnąć sukces w Internecie.

Dlaczego SEO?

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (search engine optimization) to jeden z największych faktorów decydujących o pozycjonowaniu strony. Jeśli Twoja strona nie jest widoczna w Google, Twoja firma traci dużo pieniędzy. Bez widoczności w sieci praktycznie oddajesz pieniądze konkurencji. Żaden biznes nie może sobie na to pozwolić.

Strona musi być dobrze zoptymalizowana, żeby osiągnąć wyższe pozycje w wyszukiwarkach jak Google czy Bing. Dobrze zoptymalizowane strony prowadzą bezpośrednio do popularności contentu i produktów, innymi słowy do przychodów w Twojej firmie. Optymalizacja wymaga profesjonalisty lub konsultanta, który rozumie jak działa cały proces. Współpraca ze Strategiczni.pl – agencją SEO o skutecznym podejściu, to gwarancja dostępu do specjalisty, który nie tylko zoptymalizuje, ale zwiększy obecność Twojej firmy w sieci.
Agencja SEO zaoszczędzi Ci wiele czasu. Trudno jest zrozumieć wszystkie algorytmy, które odpowiadają za organiczne pozycje w wyszukiwarce Google. Ekspert od pozycjonowania potrzebuje tylko spojrzeć na zawartość Twojej strony, konkurencję i podjęte wcześniej działania, żeby zaproponować rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Coraz więcej ludzi wykorzystuje Google, żeby znaleźć odpowiedzi na pytania lub rozwiązania swoich problemów. Jeśli potrzebują malarza, mechanika czy odpowiedzi na życiowe pytania, wyszukiwarka internetowa staje się kopalnią wiedzy.
Ekspert SEO musi umieć rozpoznać słowa kluczowe, jakie wykorzystują potencjalni klienci do znalezienia konkretnych produktów czy usług. Każdy jednak wyszukuje inaczej, wykorzystując różne frazy i słowa. Pomijając kluczowe frazy, oddajesz klientów swojej konkurencji.
Mamy dostęp do wielu narzędzi analitycznych, które pomagają nam zrozumieć intencje, określić ilość wyszukiwań i podpatrzeć skąd konkurencja czerpie ruch.

Posiadając taką wiedzę, przedstawiamy twarde dane ile potencjalnych klientów, SEO może przynieść firmie, która podejmie z nami współpracę.
Twoja strona jest marketingową wizytówka Twojej firmy w Internecie. Potrzebujesz specjalisty Search Engine Optimization, żeby prowadził klientów prosto na Twoją stronę. Możesz mieć najlepiej wyglądającą stronę, ale nic nie znaczy, jeśli ludzie nie mogą jej znaleźć.

Opłacalność pozycjonowania

Podejmując się współpracy z ekspertem SEO, otrzymujesz większy zwrot z inwestycji. Wiele firm wyrzuca tysiące złotych miesięcznie na reklamę w Internecie, licząc na to, że ktoś kliknie w reklamę graficzną. Dzięki SEO, sięgasz z targetowanej grupy docelowej, która aktywnie szuka Twojego biznesu. Nie musisz krzyżować palców, licząc na to, czy ktoś zobaczy Twoją reklamę. Specjalista ds. pozycjonowania zna najlepsze rozwiązania optymalizacyjne i poprawi ranking w wyszukiwarce w stosunkowo niedługim okresie. Możesz liczyć również na dodatkowe wsparcie marketingowe, które pomoże spieniężyć Twoją stronę. Doświadczenie zaoszczędzi Ci czas i pieniądze.
Jeśli budżet jest ograniczony, możesz rozważyć współpracę z agencją SEO na zasadzie kontraktu. Małymi krokami, będziemy optymalizować strona, po stronie. Pozwoli to zminimalizować koszty marketingu Twojej firmy. Posiadając stronę profesjonalnie z optymalizowaną wyróżnisz się na tle internetowej konkurencji. Nie ma znaczenia czy jesteś małym, czy średnim przedsiębiorcą.
Cennik pozycjonowania?
Wycena usług SEO zależna jest od wielu czynników, dlatego za każdym razem przygotowywana jest indywidualnie pod kątem konkretnych oczekiwań klienta. Nie istnieje uniwersalny cennik pozycjonowania, ponieważ nie da się stworzyć jednej oferty dla wszystkich. Jeżeli chcesz poznać kompleksową wycenę – wypełnij formularz.

Jak znaleźć dobrą agencję SEO?

Jest wiele sposób na znalezienie pozycjonera. Najczęściej korzysta się z polecenia przyjaciół lub internetowych platform opiniotwórczych. Często jednak można się „nadziać” i nie jesteśmy w stanie sprawdzić historii i doświadczenia agencji. Wiele agencji, nawet te największe w Polsce, nie mają pojęcia jak prawidłowo zająć się SEO lub celowo tego nie robi. W rzeczywistości, wiele firm wyrządza więcej krzywdy niż pożytku. Stosując praktyki, niezgodne z kodem profesjonalistów, mogą doprowadzić do tego, że Twoja strona napotka się filtrem lub karą Google, co doprowadzi do zniknięcia z wyników organicznych i tym samym Twoja firma będzie nie do znalezienia w Internecie.
Dlatego postaw na pewną firmę SEO. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz na własnej skórze ile Twoja firma może zyskać!

Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie firmie Strategiczni.pl?

Odpowiedź może być tylko jedna: to zależy. Pozycjonowanie oparte o techniki, które już dawno przestały być skuteczne jest nieskuteczne, co więcej może nawet przysporzyć problemów domenie. Masowe dodawanie niskiej jakości odnośników, budowanie linków w oparciu o SPAM. Nieodpowiednia treść oraz ogólne niedbalstwo w działaniach nie przełoży się na poprawę pozycji niezależnie od tego jaki budżet zostanie przeznaczony. Jeżeli jednak prowadzimy działania w oparciu o nowoczesne podejście do SEO to można osiągnąć świetne rezultaty.