SEO

to usługa polegająca na zwiększeniu ruchu organicznego w serwisie

Ludzie pracujący przy komputerze.

SEO (z ang. Search Engine Optimization) to usługa polegająca na zwiększaniu ruchu organicznego w serwisie poprzez wzrost jego widoczności. Oczywistym jest, że dążymy do wzrostu ilości fraz na wysokich pozycjach. Dzisiaj jednak osiągnięcie satysfakcjonujących efektów wymaga wymaga bardziej złożonych działań niż kilka lat temu.

Benefity

 1. Wysokie pozycje Google

  Twój serwis będzie częściej wyświetlać się na wysokich pozycjach w Google i przyciągnie większy ruch.

 2. Zaawansowana analityka

  Za pomocą analityki, dowiesz się czego szukają i potrzebują Twoi klienci.

  Ludzie pracujący przy komputerze.
 3. Lepsza widoczność

  Twój serwis stanie się lepiej widoczny lokalnych wynikach wyszukiwania.

  Ludzie pracujący przy komputerze.

Lista działań

W ramach działań SEO specjalizujemy się
w następujących obszarach.

 1. SEO Techniczne

  wykonujemy zaawansowane audyty techniczne stron, sprawdzamy najdrobniejsze szczegóły, które mogą mieć wpływ pozycję w Google.

 2. Administracja i doradztwo w zakresie rozwoju strony

  pomagamy uporządkować stronę i zaplanować jej dalszy rozwój, a jeśli tego wymaga sytuacja przebudować, aby była bardziej skuteczna.

 3. SEO w Google Maps

  pomagamy firmom docierać do większej liczby lokalnych klientów. Budujemy przewagę na rynku lokalnym dzięki pozycjonowaniu w mapach Google.

 4. Analiza i zarządzanie profilem linków

  dokładnie analizujemy profil linków i zarządzamy nim, aby był najbardziej optymalny dla stron.

 5. SEO międzynarodowe

  pomagamy zbudować widoczność na rynkach międzynarodowych. Pomagaliśmy polskich firmom promować się na rynkach US, UK, DACH oraz w Skandynawii.

 6. Content marketing

  tworzymy treści, które są angażujące dla użytkowników i przyciągają ruch organiczny.

Sposób rozliczenia/modele

Ponieważ SEO jest złożoną usługą w ramach, której realizowane są różne działania, przyjmujemy uproszczony model rozliczenia w postaci abonamentu. Wysokość abonamentu jest ustalana indywidualnie.

Jak to działa?

 1. Analiza wstępna.

  Chcemy poznać Twój biznes. Interesuje nas oferta, model biznesowy firmy oraz działania najbliższych konkurentów.`Na podstawie tego określamy założenia strategiczne.

 2. Optymalizacja

  Strategie przekładamy na listę działań, które mają doprowadzić nas do celu. Najczęściej poprawiamy strukturę strony oraz jej treść, to nie wszystko 🙂

 3. Techniczne SEO.

  Zaglądamy głębiej w strukturę serwisu, analizujemy zachowania robota indeksującego.To pozwala nam osiągnąć przewagę nad konkurencją dzięki maksymalnemu wykorzystaniu potencjału jaki daje nam Google.

 4. Wdrożenie zmian

  Pomagamy podczas wdrażania zaleceń z audytu optymalizacyjnego, na bieżąco służymy pomocą oraz wsparciem.

 5. Content marketing

  Niezależnie od wdrożenia optymalizacji, rozpoczynamy działania skupione na wzmocnieniu siły domeny. Budowanie silnej reputacji dla domeny, wykracza poza proste dodawanie linków. Na tym etapie tworzymy atrakcyjne treści, które będą wyszukiwane przez klientów.

 6. Budowanie i zarządzanie odnośnikami

  Działania off-page są dla nas równie istotne co on-page, dlatego skrupulatnie pozyskujemy wysokiej jakości linki prowadzące do serwisu.

 7. Monitoring

  Przez czas trwania współpracy serwis jest podpięty do specjalistycznych narzędzi, które codziennie informują o postępach prac i aktualnym stanie serwisu.

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, uważamy, że transparentność to podstawa długofalowej współpracy. Dlatego po każdym miesiącu przesyłamy szczegółowy raport wykonanych prac wraz z omówieniem oraz przedsatwieniem dalszych planów. Każdy raport jest następnie omawiany z klientem podczas rozmowy telefonicznej. Zależy nam na tym, aby nasi klienci rozumieli prace jaką dla nich wykonujemy.

Nie stosujemy technik Black Hat. Prowadzone przez nas działania są bezpieczne dla stron naszych klientów. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu pozycji utraconych przez działania Black Hat.

Oczywiście, każdy z naszych klientów posiada wyznaczonego opiekuna, który na bieżąco prowadzi klienta przez proces pozycjonowania.