Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych

Szachy
Ludzie rozmawiający przy biurku

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron www, pomagamy firmom budować widoczność strony w wynikach wyszukiwania oraz zdobywać klientów w całej Polsce i Europie.

Jak promować firmę w Internecie w 2021?

Wrocław to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w Polsce. Według danych GUS stopa bezrobocia w grudniu 2019 r. wynosiła tutaj 4,6% i wykazywała tendencję malejącą. Województwo dolnośląskie to doskonałe miejsce dla biznesu, czego potwierdzeniem są dane pochodzące z GUS. Wskazują, że na koniec 2019 r. na Dolnym Śląsku funkcjonowało niemal 341 tys. przedsiębiorstw.

Taka liczba firm, z których większość zlokalizowana jest w stolicy województwa – Wrocławiu, oznacza, że konkurencja na rynku jest równie duża. Wymaga to od zarządzających podjęcia zdecydowanych kroków w celu dotarcia do potencjalnych klientów zarówno z sektora B2C, jak i B2B.

Opierając swoje działania na solidnych podstawach z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego, rekomendujemy pozycjonowanie stron internetowych jako element skutecznego dotarcia do klientów, zintensyfikowania ruchu na stronie oraz zwiększenia widoczności w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron internetowych jako sposób na promocję dla firm z Wrocławia

Na czym polega pozycjonowanie? Efektywne pozycjonowanie stron, zwłaszcza to, które opiera się na solidnie przygotowanej strategii, pozwala na zbudowanie stabilnego kanału sprzedaży usług dla Twojego sklepu internetowego lub innych biznesów. Efekty sprawnego pozycjonowania stron www mogą sprawić, że Twoja witryna otrzyma pożądany ruch na stronie, wypracuje topową pozycję w wynikach wyszukiwania i stanie się widoczna w Google.

Jakie korzyści daje wrocławskim firmom pozycjonowanie witryny internetowej?

Najczęściej zadawane pytania dotyczą przede wszystkim możliwych efektów i korzyści, jakie można osiągnąć dzięki skutecznemu pozycjonowaniu stron. Firmy z Wrocławia powinny postawić na pozycjonowanie stron internetowych, ponieważ jest to jedna z ważniejszych metod promocji biznesu i sposób na satysfakcjonujące wyniki wyszukiwania w Google. Dzięki sprawnej optymalizacji SEO otrzymasz realne i mierzalne rezultaty. Pozycjonowanie wraz z innymi formami promocyjnymi to mocny filar marketingu internetowego, sprzyjający zwiększeniu ruchu na stronie i sprawiający, że potencjalni klienci zobaczą Twoją stronę na wyższych miejscach w wyszukiwarce.

Decydując się na pozycjonowanie strony, nie tylko skupisz się na większej widoczności i lepszej pozycji w Google. Wymierną korzyścią będzie również szybciej działająca i dostosowana do urządzeń mobilnych strona internetowa. Inny istotny element to podkreślenie obecności firmy w serwisach społecznościowych oraz zwiększenie publikacji prasowych na temat prowadzonej działalności, np. sklepu internetowego.

Oferowana przez firmę Strategiczni.pl sp. z o.o. usługa pozycjonowania stron internetowych skierowana do wrocławskich firm to przede wszystkim szczegółowy audyt SEO, drobiazgowa analiza konkurencji i serwisu oraz ciągłe ulepszanie prowadzonych działań. Wszystko to ma na celu wprowadzenie naszych klientów na najlepsze pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania oraz utrzymanie tych pozycji w dłuższym czasie.

Z czego składa się oferta pozycjonowania stron?

Jak wygląda proces pozycjonowania strony? Co wchodzi w skład tej oferty? To kolejne najczęściej zadawane pytania na temat rozległego obszaru pozycjonowania i marketingu internetowego. Podstawą naszych działań jest wykonanie dokładnego audytu SEO serwisu. Oznacza to, że rozpoczynając pozycjonowanie, skupiamy się drobiazgowo na wszystkich szczegółach, które mogą wpłynąć na sposób wyświetlania się strony www w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Niekiedy błędy pojawiają się już na samym początku, np. nietrafnie dobrane słowa kluczowe, nieodpowiednie zdefiniowanie swojej konkurencji czy rozmaite usterki techniczne związane bezpośrednio z tym, jak wygląda strona internetowa, które mogą być niezauważalne z punktu widzenia właściciela witryny. Nasza agencja przeprowadza szczegółową optymalizację on-site i off-site, która skutecznie wesprze proces pozycjonowania strony.

Drugim, równie ważnym elementem jest dokładne zrozumienie branży, w jakiej działa Twój biznes. Wrocław pełen jest firm, które prowadzą świetne działania SEO (oraz działania marketingowe ogółem). Bardzo ważne jest dokładne zrozumienie, w jaki sposób dane firmy wspięły się wysoko w wynikach wyszukiwania i przyczyniły się do polepszenia pozycji ich strony w wyszukiwarce Google. Analiza konkurencji odpowie nam na ważne pytania i ukierunkuje kolejne działania związane z pozycjonowaniem strony www. Przyglądanie się konkurencyjnym firmom i analiza adresu url są dla nas kluczowe przy wdrożeniu kolejnego elementu, jakim jest strategia. Odpowiednia strategia sprawia, że szybkie pozycjonowanie strony internetowej na trafne, konkurencyjne frazy kluczowe staje się możliwe.

Pozycjonowanie stron internetowych zawsze powinno odbywać się według planu, czyli wspomnianej wyżej strategii. Plan z kolei powinien być przygotowany na podstawie rzetelnych danych, które wskaże profesjonalny audyt SEO i pozostałe zaawansowane analizy. Dobry plan daje zielone światło dla wdrożenia zmian w serwisie, optymalizacji on-site i off-site, przygotowania angażujących treści na stronie w oparciu o najbardziej pożądane frazy kluczowe i dalszej promocji strony w Google.

Pozycjonowanie Wrocław – o czym warto pamiętać na koniec?

Pozycjonowanie strony www i Wrocław… To pierwsze jest naszym zdaniem jednym z najważniejszych składowych elementów sukcesu online. Jeżeli działasz we Wrocławiu, z pewnością dostrzegasz w tym mieście ciekawą perspektywę rozwoju dla swojego biznesu.

Działamy szeroko – skupiamy się na całościowym podejściu do widoczności strony klienta w wynikach wyszukiwania

Mieliśmy przyjemność pracować

Skuteczne pozycjonowanie stron Wrocław

Znamy sposoby na skuteczne SEO, wiemy, na czym polega pozycjonowanie stron i mamy metody na zwiększenie widoczności strony w Google. Zaufało nam już wiele firm z Wrocławia i teraz wspólnie budujemy ich widoczność na wielu rynkach. U nas możesz liczyć również na pozycjonowanie zagraniczne. Jeśli chcesz rozpocząć ekspansję swojego biznesu na arenę międzynarodową i przystosować Twoją stronę do specyfiki zagranicznego rynku, nasza agencja pomoże Ci zaistnieć na obcym gruncie i pojawić się wysoko w wynikach wyszukiwania w obcojęzycznych przeglądarkach.

Pozycjonowanie stron internetowych skierowane na Wrocław

Pozycjonowanie stron internetowych ukierunkowane na Wrocław to ogół działań prowadzących do poprawienia pozycji serwisu dla zapytań wprowadzanych przez klientów z Wrocławia. Masz firmę na Dolnym Śląsku i chcesz pozyskać klientów z Wrocławia i okolic? Pozycjonowanie strony internetowej skierowane na Wrocław daje Ci unikalną możliwość dotarcia właśnie do tych klientów. Decydując się na pozycjonowanie lokalne, masz unikalną szansę wyświetlania się wysoko w wynikach wyszukiwania. To bardzo ważne, ponieważ badania wyraźnie wskazują, że większość użytkowników klika wyłącznie w te linki stron, które znajdują się w pierwszej trójce wyników wyszukiwania. W naszej branży znany jest żart – jeżeli chcesz coś dobrze schować, schowaj to na drugiej stronie wyników wyszukiwania ?. Osiągnięcie wysokich pozycji w przypadku zapytań lokalnych potrafi zapewnić gigantyczny potencjał dla pozyskania nowych klientów. Odpowiedni dobór słów kluczowych i widoczność na słowa kluczowe takie jak „dentysta Wrocław”, „mechanik Wrocław” i inne oznacza dotarcie do kilku tysięcy potencjalnych klientów miesięcznie. Są to klienci, którzy szukają właśnie tego, co możesz im zaoferować i w mieście, w którym działasz. Czy nie o to Ci chodziło?

Firma, która potrafi zrealizować efektywne pozycjonowanie we Wrocławiu

Znalezienie odpowiedniej firmy, która będzie w stanie dostarczyć skuteczne rozwiązania, może wydawać się trudne. Szczególnie jeżeli zwrócimy uwagę na to, jak wiele firm twierdzi, że potrafi zrealizować przynoszące efekty pozycjonowanie. Jak zatem znaleźć firmę, która zadba o dobre pozycjonowanie naszej strony i jej wysokie indeksowanie przez roboty Google? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, na jakich pozycjach znajduje się strona danej firmy. Jeżeli ktoś potrafi dobrze wypozycjonować swoją witrynę na odpowiednie słowa kluczowe, to pewnie będzie w stanie pomóc także przy pozycjonowaniu innych stron internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu

Nasza firma realizuje skuteczne pozycjonowanie stron dla firm we Wrocławiu. Podczas naszej długiej obecności na rynku udało nam się zdobyć konieczną wiedzę i doświadczenie. Dzisiaj wiemy, jak podchodzić do projektów SEO.

Tanie pozycjonowanie Wrocław – czy to w ogóle możliwe?

To znów najczęściej zadawane pytanie. Zacznijmy od zastanowienia się, co to znaczy tanio? Wielu właścicieli stron popełnia błąd, myśląc, że wybierając tanią ofertę, otrzyma to samo, co w przypadku oferty dobrze wycenionej. SEO to nie tylko wynagrodzenie agencji. To również budżet na działania promocyjne takie jak: tworzenie i publikacja treści, pozyskiwanie odnośników oraz dbanie o dobrą widoczność strony w wynikach wyszukiwania. Co to oznacza? W zasadzie sprowadza się to do tego, że nie da się zrobić skutecznego SEO za przysłowiowe grosze, ponieważ oznacza to, że w pewnym momencie część usługi nie zostanie należycie wykonana i nie ma wówczas mowy o efektywnym pozycjonowaniu stron. Właściwe pytanie, jakie należy zadać, brzmi: „Czy stać Cię na tanie działanie SEO, które nie przynosi żadnych rezultatów?”. Nie sztuką jest zrezygnowanie z oferty pozycjonowania stron internetowych za 2000 złotych miesięcznie i wybranie „cudownej” oferty za 200 złotych miesięcznie z gwarancją pozycji, leadów oraz sukcesu w biznesie. Tylko co zrobić, gdy po 10 miesiącach współpracy okaże się, że strona nawet nie drgnęła w wynikach wyszukiwania, gwarancja jest nic nie warta, a pozyskanie leadów to odległe marzenie? Czy wybór takiej oferty okazał się lepszym rozwiązaniem dla strony internetowej? Czy przedsiębiorca podejmujący taką decyzję może z czystym sumieniem powiedzieć, że dokonał właściwego wyboru? Jeżeli tak jak my uważasz, że nie – witaj w gronie świadomych klientów.

Pozycjonowanie strony www nie musi być drogie i nie musi być tanie. Powinno natomiast być dobrze wycenione z jasno ustalonym zakresem prac oraz tym, co zostanie dostarczone w danym budżecie. To jest kluczowe! Budżet 250 złotych w skali miesiąca nie daje dużego pola manewru dla takich działań, jak czas poświęcony na analizy, tworzenie treści w oparciu o słowa kluczowe i ich publikacja oraz budowanie odnośników. Oferty tak tanie zazwyczaj ograniczają się do wprowadzenia kilku zmian na stronie, monitorowania pozycji w wynikach wyszukiwania oraz czekania na… cud. Umowy tego typu nazywamy „fifty-fifty”, ponieważ albo się uda, albo się nie uda. ?

Bądźmy jednak poważni. Jeżeli pozycjonowanie lokalne nastawione na Wrocław ma być skuteczne, musi być rzetelnie wycenione. Pozycjonowanie strony www działa wtedy, kiedy może być poprawnie wykonane. Do tego z kolei potrzebny jest odpowiedni budżet, który pokryje zarówno koszty pracy agencji, jak i zewnętrznych działań.

Pozycjonowanie lokalne Wrocław – krótka charakterystyka usługi

Efektywne pozycjonowanie lokalne we Wrocławiu składa się z kilku kluczowych elementów.

 • Dokładne poznanie intencji użytkowników z Wrocławia
 • Profesjonalny audyt SEO
 • Analiza serwisu klienta pod kątem optymalizacji i zapytań lokalnych
 • Wprowadzenie niezbędnych zmian w kodzie strony
 • Wprowadzenie niezbędnych zmian w treści strony
 • Analiza techniczna wraz z wdrożeniem poprawek
 • Analiza konkurencji
 • Analiza profilu linków (link building)
 • Opracowanie planu działania w perspektywie 12 miesięcy z ustaleniem kwartalnych KPI

Tylko skuteczne rozwiązania

Chcesz osiągać widoczne, satysfakcjonujące rezultaty dzięki procesowi pozycjonowania strony internetowej? Masz już dość niezrozumiałych raportów oraz braku zadowalających wyników? Chcesz zlecić pozycjonowanie firmie, która ma kompleksowy plan i skutecznie dąży do jego pełnej realizacji? Postaw na firmę, która posiada doświadczenie nie tylko na polskim rynku.

Jesteśmy agencją SEO, która realizuje projekty dla klientów różnych branż. Z tym samym zaangażowaniem podchodzimy do pozycjonowania dużych sklepów internetowych i mniejszych firm, które chcą pozyskać klientów lokalnych. Dzięki takiemu podejściu posiadamy szeroką wiedzę o pozycjonowaniu.

Każdy projekt jest inny i każdy wymaga różnego nakładu pracy. Dlatego pozycjonowanie strony internetowej wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę cele naszych klientów. Koszt współpracy z naszą agencją rozpoczyna się od kwoty 500 zł.

Umowa, którą podpisują nasi klienci, jest bezterminowa. Przez cały okres jej trwania jesteśmy w stałym kontakcie z klientami i informujemy ich o efektach swoich działań. W przypadku rezygnacji z naszych usług zgodnie z umową okres wypowiedzenia trwa 1 miesiąc.

Tak, ponieważ wartościowy content to bardzo ważny element pozycjonowania. W naszym zespole są nie tylko specjaliści SEO, ale również doświadczeni copywriterzy. Tworzą wysokiej jakości treści optymalizacyjne (opisy produktów, opisy kategorii, artykuły sponsorowane, wpisy blogowe, itp.).

Tak! Strony, które już istnieją, optymalizujemy zgodnie ze standardami SEO. Gdy tworzymy nową stronę internetową, od początku zwracamy uwagę na jej aspekty techniczne, które mają wpływ na pozycjonowanie.

Pozycjonowanie to proces długoterminowy. Na jego efekty trzeba troszkę poczekać. Pierwsze pozytywne zmiany w wynikach wyszukiwania Google można zauważyć po kilku tygodniach.

Skuteczne pozycjonowanie stron

Strategiczni.pl to agencja, która mieści się w centrum Wrocławia. Jeżeli trafiłeś na naszą stronę internetową, szukając „pozycjonowanie”, to wiesz już, że dobrze znamy się na naszym zawodzie. Dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej historii pozycjonowania stron, konsulting z naszą firmą w zakresie SEO daje Twojej stronie internetowej silną przewagę konkurencyjną w wynikach wyszukiwania. Bierzemy pod lupę optymalizację Twojej strony internetowej, strategię pozyskiwania linków i badamy Twoją konkurencję, żeby stworzyć pakiet SEO dopasowany do Twojego budżetu i potrzeb.

SEO to nie tylko nauka. To sztuka. Łącząc ekspertyzę algorytmów, wybuchowe treści i skuteczne linki, pozycjonujemy marki tam, gdzie ich miejsce w naturalnych wynikach wyszukiwarki. Jednocześnie pracujemy na utrzymującą się wysoką pozycję strony w tychże wynikach wyszukiwania, by osiągnięte efekty utrzymywały się długoterminowo.

 

Jeśli chodzi o pozycjonowanie strony www, podchodzimy do tego kompleksowo. Pracujemy razem, aby stworzyć zdroworozsądkową strategię. Pomagamy Ci zrozumieć konkurencję i pokazujemy, które słowa kluczowe są najbardziej istotne do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz, by Twoja strona generowała większy ruch i przyciągała więcej klientów na określone frazy kluczowe? Dzięki efektywnej promocji w Internecie możemy to zrobić. W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje działań, które doprowadzają więcej użytkowników (a tym samym potencjalnych klientów) do Twojego serwisu.

 • Chcesz, aby Twoja strona internetowa dotarła do nowych klientów?
 • Chcesz zwiększyć sprzedaż?
 • Zależy Ci na zbudowaniu silnej marki?
 • Chcesz wypromować swoją stronę internetową w sieci w optymalny sposób?

Posiadamy odpowiednie rozwiązanie w każdym przypadku. Trzon naszej działalności stanowią usługi, które najlepiej rozumiemy, znamy i w których posiadamy największe doświadczenie. Są one idealnym rozwiązaniem dla firm, chcących kierować większy ruch na swoją stronę internetową i osiągnąć większą sprzedaż.

Chcę dotrzeć do nowych klientów

Chcesz dotrzec do nowej grupy odbiorczej za pomocą wyszukiwarki Google? W tym wypadku polecamy pozycjonowanie strony internetowej, które sprawi, że przyciągniesz więcej klientów dzięki wyszukiwarce. Dodatkowo warto wykorzystać potencjał reklamy w wyszukiwarce w celu sprowadzenia do serwisu osób szukających konkretnych rozwiązań bądź należących do danej grupy docelowej. Reklama na Facebooku to ostatni element układanki, który sprawi, że wykorzystasz potencjał tego największego serwisu społecznościowego i poprawisz wyniki wyszukiwania.

Chcę zwiększyć sprzedaż

Nic prostszego! Postaw na skuteczne pozycjonowanie – zwłaszcza pozycjonowanie sklepu internetowego. W celu osiągnięcia świetnego ROI warto skupić się na odpowiedniej kampanii AdWords całość warto wzmocnić o działania sprzedażowe Nic prostszego! Postaw na skuteczne pozycjonowanie– zwłaszcza w przypadku e-commerce i pozycjonowania sklepu internetowego. W celu osiągnięcia świetnego ROI warto skupić się na odpowiedniej kampanii AdWords. Całość warto wzmocnić o działania sprzedażowe prowadzone za pośrednictwem Facebook Ads.

Zależy mi na zbudowaniu silnej marki

W porządku! Zacznijmy od stworzenia silnego serwisu, który będzie odwiedzany przez użytkowników. W tym celu dodajmy tam świetną treść, która będzie przyciągać użytkowników oraz poprawi widoczność serwisu w wyszukiwarkach. Dodaj do tego W porządku! Aby zwiększyć autorytet strony w wynikach wyszukiwania, zacznijmy od stworzenia silnego serwisu, który będzie odwiedzany przez użytkowników. W tym celu dodajmy tam świetną treść, która dzięki umiejętnemu wykorzystaniu słów kluczowych będzie przyciągać użytkowników oraz poprawi widoczność serwisu w wynikach wyszukiwania. Dodaj do tego odpowiednie pozycjonowanie, pozwalające zbudować dobry zasięg dzięki wyszukiwarce. Następnie postaw na kampanię wizerunkową w serwisach, w których znajdziesz użytkowników pochodzących z Twojej grupy docelowej. Na końcu wykorzystaj potęgę Facebooka do zbudowania odpowiednich zasięgów – docieraj do użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą i popraw wyniki wyszukiwania w Google.

Chcę w optymalny sposób promować się online

To świetnie! Każda z oferowanych przez nas usług pozwala na skalowanie odpowiednie do posiadanego budżetu. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje potrzeby, a my wytłumaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach pozycjonowania strony.

Rozwój strategii SEO: Nie jesteś pewien, czego potrzebujesz, ale masz budżet na pozycjonowanie strony? Pomożemy zdefiniować indywidualną ocenę potrzeb oraz długoterminową strategię sukcesu marketingu internetowego tak, by znacznie poprawić pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

Wytyczne implementacji: Masz w głowie wyraźny kierunek pozycjonowania strony, ale potrzebujesz pomocy we wprowadzaniu Twoich pomysłów w życie, tak, żeby nie stracić widoczności w wynikach wyszukiwania i w rankingach Google? Nakierujemy Cię na to, co możesz poprawić na swojej stronie i ustalimy, jak wspólnie możemy wdrożyć Twoje pomysły.

Audyt SEO: W każdym audycie opracowujemy dogłębną analizę optymalizacji SEO Twojej strony i lokalizujemy bezpośrednie obszary ulepszeń. Rozumiemy, że żadna strona ani branża nie są jednakowe, dlatego stawiamy na dokładny audyt SEO, który może znacząco przyczynić się do zmiany dotychczasowego punktu widzenia. Dzięki niemu Twój zespół będzie miał mnóstwo podstaw do działania na stronie internetowej.

Badanie i analiza słów kluczowych: Może się wydawać, że analiza słów kluczowych to najnudniejsza i wzbudzająca postrach dziedzina Search Marketingu, która przytłacza wielu pozycjonerów. My zajmujemy się kompleksowo całym procesem tak, żebyś Ty mógł skoncentrować się na szerszej perspektywie. Analiza mocno wykracza poza Planer Słów Kluczowych Google. Oprócz szczegółowej analizy wielu czynników, w tym korzyści i trudności poszczególnych fraz, bierzemy pod uwagę również intencję wyszukiwania. Priorytetem zawsze są frazy najbardziej konwertujące i konkurencyjne, takie, które odczujesz w ilości wyświetleń strony www oraz realizacji celów.

Analiza konkurencji: Czy Twoja strona wyrównanie walczy z konkurencją o pozycję w Google i potrzebujesz wiedzieć, co dokładnie robią i jak? Rozbijemy na czynniki pierwsze działania na stronie oraz poza nią, ustalimy skąd czerpią ruch na stronie i z jakich potencjalnych usług korzystają. To da nam cenną wiedzę do procesu optymalizacji SEO Twojej strony internetowej.

Audyt profilu linków: Nie jesteś pewien czy agencja, z którą aktualnie współpracujesz, działa na Twoją korzyść i dobrze zajmuje się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej? Sprawdzimy niezależnie, jakie działania zostały podjęte i czy nie grozi Twojej stronie filtr i roboty Google.

Link building i pozyskiwanie linków: Potrzebujesz naturalnych i wartościowych linków? Nie ustawiamy automatycznego budowania linków. Wręcz przeciwnie, link building to dla nas ważne zagadnienie, dlatego starannie dobieramy „chwyty marketingowe”, content i źródła, mając na uwadze długoterminowy sukces Twojej firmy. Jeśli nie posiadasz odpowiednich treści do linkowania lub optymalizacji na stronie, będziemy pracować z Tobą, żeby wydobyć jakość Twojej strony zgodną z naszymi standardami dotyczącymi budowy linków.

Wytyczne przeprojektowania strony: Czy Twoja strona działa w konkurencyjnej branży, potrzebujesz przebudować stronę, ale boisz się, że będzie miało to negatywny rezultat w pozycjach Google? Doradzimy, co można zmienić na stronie i na co zwracać uwagę.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne: pozycjonowanie stron, skuteczne SEO, szczegółowy audyt SEO sklepu internetowego, analizę profili linków i wiele innych usług związanych bezpośrednio z pozycjonowaniem strony internetowej.

Nowoczesne pozycjonowanie stron internetowych to usługa przeznaczona dla właścicieli serwisów internetowych, którzy chcą osiągać wysokie pozycje i którym zależy na zwiększeniu ruchu na stronie, dotarciu do nowych klientów oraz zwiększeniu sprzedaży lub zapytań ofertowych. Poprzez właściwe pozycjonowanie serwis osiągnie wyższe miejsca w wynikach wyszukiwania, co przełoży się na większą liczbę osób odwiedzających. Pozycjonowanie strony www to przede wszystkim usługa dla firm, które są świadome potencjału, jaki tkwi w kanale organic, ponieważ proces pozycjonowania nierzadko potrzebuje czasu oraz dużych nakładów pracy. Jednak odpowiednio prowadzone działania z zakresu pozycjonowania strony pozwolą na osiągnięcie zakładanych rezultatów.

Efetywne pozycjonowanie jest możliwe, wystarczy odpowiedni partner SEO. Wybór właściwego partnera SEO w procesie pozycjonowania stron jest jednym z najważniejszych elementów przekładających się na powodzenie całego przedsięwzięcia.

W jaki sposób można osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania dzięki SEO?

Osiągnięcie wysokich pozycji i lepszej widoczności strony w wynikach wyszukiwania możliwe jest dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu stron. Na całą usługę składają się wszystkie te elementy, które wymieniliśmy na początku tekstu. Należy pamiętać, że odpowiednia synergia wszystkich tych elementów jest niezbędna w procesie skutecznego pozycjonowania.

Czy pozycjonowanie jest usługą dla mnie?

Jeżeli nie wiesz, czy nasze usługi SEO będą odpowiednie dla Twojej firmy, odpowiedz sobie na następujące pytania:

 • Czy chcę mieć więcej odwiedzających na stronie?
 • Czy chcę, aby moja strona była zgodna z najnowszymi standardami?
 • Czy chcę zwiększyć sprzedać w serwisie?
 • Czy jestem zadowolony(a) z ilości zapytań w serwisie?
 • Czy jestem zadowolony(a) z mojej pozycji względem konkurencji?
 • Czy mój serwis osiągnął już wszystko?

Kompleksowe usługi SEO – znajdziesz je wszystkie w ofercie Strategiczni.pl

Pozycjonowanie stron internetowych

Nasza oferta pozycjonowania zakłada całościowe podejście do domeny. W odróżnieniu od wielu innych agencji nie skupiamy się wyłącznie na niewielkim wycinku fraz. Uważamy, że pozycjonowanie na kilka fraz już dawno przeszło do lamusa. To, co jest istotne w pozycjonowaniu, to ruch. To on stanowi istotę tych działań. Ruch organiczny, czyli ilość osób odwiedzających dany serwis za pośrednictwem wyników wyszukiwania, to cały sens pozycjonowania. Jeżeli pozycjonowanie przyczyniło się do tego, że Twój serwis odwiedza większa ilość osób, składa więcej zamówień lub wysyła więcej zapytań, oznacza to, że usługa jest skuteczna. Dużym minusem dawnego pozycjonowania na frazy jest fakt, że bardzo często podczas dobierania słów kluczowych dochodziło do sytuacji, w której agencje proponowały klientowi nieodpowiednie frazy, które nie do końca mogły przyczynić się do zwiększenia ruchu w serwisie klienta i jego widoczności w wynikach wyszukiwania.

Przyjrzyjmy się tej przykładowej sytuacji: ustalono listę dziesięciu słów kluczowych, trzy z nich były skrajnie trudne i jednocześnie atrakcyjne – te frazy nigdy nie były pozycjonowane. Reszta słów kluczowych to zazwyczaj dość specyficzne złożenia. Były to proste frazy, które nie wymagały dużych nakładów pracy – najczęściej wystarczała sama optymalizacja strony. Niestety, tego typu słowa kluczowe nie były na tyle popularne, aby dotrzeć do wielu użytkowników. Nasze podejście jest zupełnie inne. Uważamy, że szerokie pozycjonowanie stron www– bez ograniczenia w ilości pozycjonowanych słów kluczowych – jest odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych klientów. Nasze podejście do pozycjonowania zakłada szerokie spojrzenie na całą domenę – pozycjonujemy tak, aby uzyskać kompleksowy efekt w postaci poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania oraz jak największej ilości słów kluczowych. Takie podejście sprawia, że serwis jest w stanie uzyskać większą liczbę odwiedzin, ponieważ pojawia się na stale rosnącą ilość fraz w wynikach wyszukiwania Google. Dzisiejsze pozycjonowanie stron www to czynność wymagająca wiedzy, cierpliwości oraz doświadczenia. Konkurencja online z każdym rokiem wzrasta, coraz więcej firm wchodzi ze swoją ofertą do sieci. Istniejące firmy koncentrują się coraz lepiej na prowadzonych działaniach – budując tym samym coraz mocniejszą pozycję w wynikach wyszukiwania. Z tego powodu warto postawić na współpracę z profesjonalistami, którzy wiedzą, co trzeba zrobić, aby osiągnąć sukces w Internecie.

Dlaczego SEO? Dlaczego warto zdecydować się na prowadzanie działań SEO

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search Engine Optimization) to jeden z największych faktorów decydujących o pozycjonowaniu stron. Jeśli Twoja strona nie jest widoczna w wyszukiwarce Google, Twoja firma traci dużo pieniędzy. Bez widoczności strony w wynikach wyszukiwania praktycznie oddajesz pieniądze konkurencji. Żaden biznes nie może sobie na to pozwolić.

Strona musi być dobrze zoptymalizowana, żeby osiągnąć wyższe pozycje w wyszukiwarkach takich jak Google czy Bing. Dobrze zoptymalizowane strony prowadzą bezpośrednio do popularności contentu i produktów, czyli do przychodów w Twojej firmie. Optymalizacja wymaga profesjonalisty lub konsultanta, który rozumie sposób, w jaki działa cały proces pozycjonowania stron www. Współpraca ze Strategiczni.pl – agencją SEO o skutecznym podejściu, to gwarancja dostępu do specjalisty, który nie tylko zoptymalizuje witrynę, ale również zwiększy obecność Twojej firmy w sieci i poprawi jej widoczność w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na realny zysk finansowy.

Agencja SEO zaoszczędzi Ci wiele czasu. Trudno jest zrozumieć wszystkie algorytmy, które odpowiadają za organiczne pozycje w wyszukiwarce Google. Ekspert od pozycjonowania potrzebuje tylko spojrzeć na zawartość Twojej strony, konkurencje i podjęte wcześniej działania, żeby zaproponować rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Coraz więcej ludzi wykorzystuje Google, żeby znaleźć odpowiedzi na pytania lub rozwiązania swoich problemów. Jeśli potrzebują malarza, mechanika czy odpowiedzi na życiowe pytania, wyszukiwarka internetowa staje się kopalnią wiedzy.

Ekspert SEO musi umieć rozpoznać słowa kluczowe, jakie wykorzystują potencjalni klienci do znalezienia konkretnych produktów czy usług. Każdy jednak wyszukuje inaczej, wykorzystując różne frazy, dlatego słów kluczowych jest prawdziwy ogrom. Pomijając kluczowe frazy, oddajesz klientów swojej konkurencji.

Mamy dostęp do wielu narzędzi analitycznych (np. Google Search Console), które pomagają nam zrozumieć intencje, określić ilość wyszukiwań i podpatrzeć, skąd konkurencja czerpie ruch.

Posiadając taką wiedzę, przedstawiamy twarde dane. Określamy, ilu potencjalnych klientów mogą przynieść działania SEO firmie, która podejmie z nami współpracę.

Twoja strona jest marketingową wizytówką Twojej firmy w Internecie. Potrzebujesz specjalisty SEO, żeby prowadził klientów prosto na Twoją stronę. Możesz mieć najlepiej wyglądającą stronę, która nie ma żadnego znaczenie, jeśli ludzie nie mogą jej znaleźć, a wyniki wyszukiwania nie odsyłają ich do Twojej witryny.

Opłacalność pozycjonowania stron www: czy pozycjonowanie strony to dobry sposób na promocję marki?

Podejmując się współpracy z ekspertem SEO, otrzymujesz większy zwrot z inwestycji. Wiele firm wyrzuca tysiące złotych miesięcznie na reklamę w Internecie, licząc na to, że ktoś kliknie w reklamę graficzną. Dzięki SEO możesz dotrzeć do targetowanej grupy docelowej, która aktywnie szuka Twojego biznesu. Nie musisz krzyżować palców, licząc na to, czy ktoś zobaczy Twoją reklamę. Specjalista ds. pozycjonowania stron www zna najlepsze rozwiązania optymalizacyjne i poprawi ranking w wyszukiwarce Google w stosunkowo niedługim okresie. Możesz liczyć również na dodatkowe wsparcie marketingowe, które pomoże spieniężyć Twoją stronę. Doświadczenie zaoszczędzi Ci czas i pieniądze.

Jeśli budżet jest ograniczony, możesz rozważyć współpracę z agencją SEO na zasadzie kontraktu. Małymi krokami będziemy optymalizować stronę. Pozwoli to zminimalizować koszty marketingu Twojej firmy. Mając profesjonalnie zoptymalizowaną stronę, wyróżnisz się na tle internetowej konkurencji. Nie ma znaczenia, czy jesteś małym, czy średnim przedsiębiorcą.

Cennik pozycjonowania: ile tak na prawdę kosztuje pozycjonowanie?

Wycena usług SEO zależna jest od wielu czynników, dlatego za każdym razem przygotowywana jest indywidualnie pod kątem konkretnych oczekiwań klienta. Nie istnieje uniwersalny cennik pozycjonowania, ponieważ nie da się stworzyć jednej oferty dla wszystkich. Jeżeli chcesz poznać kompleksową wycenę – wypełnij formularz.

Jak znaleźć dobrą agencję SEO?

Jest wiele sposób na znalezienie pozycjonera strony www. Najczęściej korzysta się z polecenia przyjaciół lub internetowych platform opiniotwórczych. Często jednak można się „nadziać” i nie jesteśmy w stanie sprawdzić historii i doświadczenia agencji. Wiele agencji, nawet te największe w Polsce, nie ma pojęcia, jak prawidłowo zająć się SEO (lub celowo tego nie robi). W rzeczywistości wiele firm wyrządza więcej krzywdy niż pożytku. Stosując praktyki, niezgodne z kodem profesjonalistów, mogą doprowadzić do tego, że Twoja strona spotka się z filtrem lub karą Google, co wyeliminuje organiczne wyniki wyszukiwania, przez co Twoja firma nie będzie widoczna w Internecie.

Dlatego postaw na pewną firmę SEO. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz na własnej skórze, ile Twoja firma może zyskać za sprawą umiejętnego pozycjonowania i optymalizacji SEO.

Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie strony www firmie Strategiczni.pl?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że seo pozycjonowanie stron internetowych oparte o techniki, które już dawno przestały być skuteczne, nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Co więcej, może nawet przysporzyć problemów domenie internetowej. Masowe dodawanie niskiej jakości odnośników, budowanie linków w oparciu o SPAM, nieodpowiednie, źle zoptymalizowane treści na stronie oraz ogólne niedbalstwo w działaniach nie przełoży się na poprawę pozycji, niezależnie od tego, jaki budżet zostanie przeznaczony na działania SEO. Jeżeli jednak prowadzimy strategię w oparciu o nowoczesne podejście do SEO, to daje możliwość osiągnęcia świetnych efektów.

Posiadamy 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań SEO.

 1. Oferujemy uczciwe i zrozumiałe warunki współpracy.
 2. Przedstawiamy realne możliwości działania pod kątem każdego klienta.
 3. Nie stosujemy długoterminowych kontraktów.
 4. Nasza rzetelna praca jest najlepszą gwarancją długoterminowej współpracy.
 5. Działamy w oparciu o najlepsze narzędzia.
 6. Rzetelnie raportujemy prowadzone działania SEO.