Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław

Szachy
Ludzie rozmawiający przy biurku

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, pomagamy wrocławskim firmom budować widoczność w sieci oraz zdobywać klientów w całej Polsce i Europie.

Jak promować firmę we Wrocławiu w 2020?

Wrocław to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w Polsce. Według danych GUS stopa bezrobocia w grudniu 2019 r. wynosiła tutaj 4,6% i spadała. Województwo dolnośląskie to doskonałe miejsce dla biznesu, czego potwierdzeniem są dane pochodzące z GUS. Wskazują, że na koniec 2019 r. na Dolnym Śląsku funkcjonowało niemal 341 tys.  przedsiębiorstw.

Taka liczba firm, z których większość zlokalizowana jest w stolicy województwa – Wrocławiu, oznacza, że konkurencja na rynku jest równie duża. Wymaga to od zarządzających podjęcia zdecydowanych kroków w celu dotarcia do potencjalnych klientów zarówno z sektora B2C jak i B2B.

Opierając swoje działania na solidnych podstawach z zakresu sprzedaży i marketingu online rekomendujemy pozycjonowanie jako element skutecznego dotarcia do klientów.

Pozycjonowanie stron jako sposób na promocję dla firm z Wrocławia

Pozycjonowanie stron, zwłaszcza to, które opiera się na solidnie przygotowanej strategii, pozwala na zbudowanie stabilnego kanału sprzedaży usług.

Jakie korzyści daje wrocławskim firmom pozycjonowanie?

Firmy z Wrocławia powinny postawić na pozycjonowanie, ponieważ jest to jedna z ważniejszych metod promocji firmy. Daje realne i mierzalne rezultaty. Wraz z innymi formami promocyjnymi wzmacnia ogólny przekaz marketingowy.

Decydując się na pozycjonowanie, nie tylko skupisz się na większej widoczności w Google. Wymiernymi korzyściami będą również szybciej działająca i dostosowana do urządzeń mobilnych strona internetowa. Inny istotny element to podkreślenie obecności firmy w serwisach społecznościowych oraz zwiększenie publikacji prasowych na temat prowadzonej działalności.

Oferowana przez firmę Strategiczni.pl sp. z o.o. usługa pozycjonowania skierowana do wrocławskich firm to przede wszystkim drobiazgowa analiza konkurencji i serwisu oraz ciągłe ulepszanie prowadzonych działań. Wszystko to ma na celu wprowadzenie naszych klientów na najlepsze pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania oraz utrzymanie tych pozycji w dłuższym czasie.

Z czego składa się oferta pozycjonowania?

Podstawą naszych działań jest wykonanie dokładnego audytu serwisu, czyli skupiamy się na wszystkich szczegółach, które mogą wpłynąć na sposób wyświetlania się strony w wynikach organicznych.

Drugim, równie ważnym elementem jest dokładne zrozumienie branży, w jakiej działa Twój biznes. Wrocław pełen jest firm, które prowadzą świetne działania SEO (oraz działania marketingowe ogółem). Bardzo ważne jest dokładne zrozumienie, w jaki sposób dane firmy wspięły się na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Analiza konkurencji odpowie nam na ważne pytania i ukierunkuje kolejne działania związane z pozycjonowaniem. Przyglądanie się konkurencyjnym firmom i analiza serwisu są dla nas kluczowe przy wdrożeniu kolejnego elementu, jakim jest strategia. Odpowiednia strategia sprawia, że szybkie pozycjonowanie staje się możliwe.

Pozycjonowanie zawsze powinno odbywać się według planu, czyli wspomnianej wyżej strategii. Plan z kolei powinien być przygotowany na podstawie rzetelnych danych, pochodzących z profesjonalnych analiz. Dobry plan daje zielone światło dla wdrożenia zmian w serwisie, przygotowania angażujących treści i dalszej promocji.

Pozycjonowanie Wrocław – co warto pamiętać na koniec

Pozycjonowanie i Wrocław… To pierwsze jest naszym zdaniem jednym z najważniejszych składowych elementów sukcesu online. Jeżeli działasz we Wrocławiu, z pewnością dostrzegasz w tym mieście ciekawą perspektywę rozwoju dla swojego biznesu.

Działamy szeroko – skupiamy się na całościowym podejściu do widoczności strony klienta w wynikach wyszukiwania.

Case study

Mieliśmy przyjemność pracować

Wskazówki na start

Zobacz więcej wpisów

Skuteczne pozycjonowanie stron Wrocław

Znamy sposoby na skuteczne SEO. Zaufało nam już wiele firm z Wrocławia i teraz wspólnie budujemy ich widoczność na wielu rynkach.

Pozycjonowanie skierowane na Wrocław

Pozycjonowanie ukierunkowane na Wrocław to ogół działań prowadzących do poprawienia pozycji serwisu internetowego dla zapytań wprowadzanych przez klientów z Wrocławia. Masz firmę na Dolnym Śląsku i chcesz pozyskać klientów z Wrocławia i okolic? Pozycjonowanie skierowane na Wrocław daje Ci unikalną możliwość dotarcia właśnie do tych klientów. Decydując się na pozycjonowanie lokalne, masz unikalną szansę wyświetlania się wyżej na liście wyników wyszukiwania. To bardzo ważne, ponieważ badania wyraźnie wskazują, że większość użytkowników klika wyłącznie w te linki stron, które znajdują się w pierwszej trójce wyników wyszukiwania. W naszej branży znany jest żart – jeżeli chcesz coś dobrze schować, schowaj to na drugiej stronie wyników wyszukiwania 😊. Osiągnięcie wysokich pozycji w przypadku zapytań lokalnych potrafi zapewnić gigantyczny potencjał dla pozyskania nowych klientów. Widoczność na frazy takie jak „dentysta Wrocław”, „mechanik Wrocław” i inne oznacza dotarcie do kilku tysięcy potencjalnych klientów miesięcznie. Są to klienci, którzy szukają właśnie tego, co możesz im zaoferować i w mieście, w którym działasz. Czy nie o to Ci chodziło?

Firma, która potrafi zrealizować skuteczne pozycjonowanie we Wrocławiu

Znalezienie odpowiedniej firmy, która będzie w stanie dostarczyć skuteczne rozwiązania może wydawać się trudne. Szczególnie jeżeli zwrócimy uwagę na to, jak wiele firm twierdzi, że potrafi zrealizować skuteczne pozycjonowanie. Jak zatem znaleźć firmę, która zadba o dobre pozycjonowanie naszej strony? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, na jakich pozycjach znajduje się strona danej firmy. Jeżeli ktoś potrafi dobrze wypozycjonować swoją stronę, to pewnie będzie w stanie pomóc także przy pozycjonowaniu innych.

Pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu

Nasza firma realizuje skuteczne pozycjonowanie stron dla firm we Wrocławiu. Podczas naszej długiej obecności na rynku udało nam się zdobyć konieczną wiedzę i doświadczenie. Dzisiaj wiemy, jak podchodzić do projektów SEO.

Tanie pozycjonowanie Wrocław – czy to w ogóle możliwe?

Zacznijmy od zastanowienia się, co to znaczy tanio? Wielu właścicieli stron popełnia błąd, myśląc, że wybierając tanią ofertę, otrzyma to samo, co w przypadku oferty dobrze wycenionej. SEO to nie tylko wynagrodzenie agencji, to również budżet na działania promocyjne takie jak: tworzenie i publikacja treści, pozyskiwanie odnośników oraz dbanie o dobrą widoczność serwisu. Co to oznacza? W zasadzie sprowadza się to do tego, że nie da się zrobić skutecznego SEO za przysłowiowe grosze, ponieważ oznacza to, że pewnym momencie część usługi nie zostanie należycie wykonana. Właściwe pytanie, jakie należy zadać, brzmi: „Czy stać Cię na tanie działanie SEO, które nie przynosi żadnych rezultatów?”. Nie sztuką jest zrezygnowanie z oferty pozycjonowania za 2000 złotych miesięcznie i wybranie „cudownej” oferty za 200 złotych miesięcznie z gwarancją pozycji, leadów oraz sukcesu w biznesie. Tylko co w przypadku, gdy po 10 miesiącach okaże się, że strona nawet nie drgnęła w wynikach wyszukiwania, gwarancja jest nic nie warta, a pozyskanie leadów to odległe marzenie? Czy wybór takiej oferty okazał się lepszym rozwiązaniem? Czy przedsiębiorca podejmujący taką decyzję może z czystym sumieniem powiedzieć, że dokonał właściwego wyboru? Jeżeli tak jak my uważasz, że nie – witaj w gronie świadomych klientów.

Pozycjonowanie nie musi być drogie i nie musi być tanie. Powinno natomiast być dobrze wycenione z jasno ustalonym zakresem prac oraz tym, co zostanie dostarczone w danym budżecie. To jest kluczowe! Budżet 250 złotych w skali miesiąca nie daje dużego pola manewru dla takich działań jak czas poświęcony na analizy, tworzenie i publikacja treści i budowanie odnośników. Oferty tak tanie zazwyczaj ograniczają się do wprowadzenia kilku zmian na stronie, monitorowania pozycji oraz czekania na… cud. Umowy tego typu nazywamy „fifty-fifty”, ponieważ albo się uda, albo się nie uda. 😊

Bądźmy jednak poważni. Jeżeli pozycjonowanie lokalne nastawione na Wrocław ma być skuteczne, musi być rzetelnie wycenione. Pozycjonowanie działa wtedy, kiedy może być poprawnie wykonane, a żeby mogło być odpowiednio wykonane, potrzebny jest budżet, który pokryje zarówno koszty pracy agencji jak i zewnętrznych działań.

Pozycjonowanie lokalne Wrocław – krótka charakterystyka usługi

Skuteczne pozycjonowanie lokalne we Wrocławiu składa się z kilku kluczowych elementów.

Tylko skuteczne rozwiązania

Szukasz rezultatów w procesie pozycjonowania? Masz już dość niezrozumiałych raportów oraz braku wyników? Chcesz zlecić pozycjonowanie firmie, która ma plan i dąży do jego pełnej realizacji? Postaw na firmę, która posiada doświadczenie nie tylko na polskim rynku.

Jesteśmy agencją SEO, która realizuje projekty dla klientów różnych branż. Z tym samym zaangażowaniem podchodzimy do pozycjonowania dużych sklepów internetowych i mniejszych firm, które chcą pozyskać klientów lokalnych. Dzięki takiemu podejściu posiadamy szeroką wiedzę o pozycjonowaniu.

Każdy projekt jest inny i każdy wymaga różnego nakładu pracy. Dlatego pozycjonowanie strony internetowej wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę cele naszych klientów. Koszt współpracy z naszą agencją rozpoczyna się od kwoty 500 zł.

Umowa, którą podpisują nasi klienci, jest bezterminowa. Przez cały okres jej trwania jesteśmy w stałym kontakcie z klientami i informujemy ich o efektach swoich działań. W przypadku rezygnacji z naszych usług zgodnie z umową okres wypowiedzenia trwa 1 miesiąc.

Tak, ponieważ wartościowy content to bardzo ważny element pozycjonowania. W naszym zespole są nie tylko specjaliści SEO, ale również doświadczeni copywriterzy. Tworzą wysokiej jakości treści optymalizacyjne (opisy produktów, opisy kategorii, artykuły sponsorowane, wpisy blogowe, itp.).

Tak! Strony, które już istnieją, optymalizujemy zgodnie ze standardami SEO. Gdy tworzymy nową stronę internetową, od początku zwracamy uwagę na jej aspekty techniczne, które mają wpływ na pozycjonowanie.

Pozycjonowanie to proces długoterminowy. Na jego efekty trzeba troszkę poczekać. Pierwsze pozytywne zmiany w wynikach wyszukiwania Google można zauważyć po kilku tygodniach.

Skuteczne pozycjonowanie stron

Strategiczni.pl to agencja, która mieści się w centrum Wrocławia. Jeżeli trafiłeś tutaj szukając „pozycjonowanie„, to wiesz już, że dobrze znamy się na naszym zawodzie. Dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej historii pozycjonowania stron, konsulting z naszą firmą w zakresie SEO daje Twojej stronie silną przewagę konkurencyjną w wynikach wyszukiwarki. Bierzemy pod lupę optymalizację na Twojej stronie, strategię pozyskiwania linków i badamy Twoją konkurencję, żeby stworzyć dopasowany pakiet SEO do Twojego budżetu i potrzeb.

SEO to nie tylko nauka. To sztuka. Łącząc ekspertyzę algorytmów, wybuchowe treści i skuteczne linki, pozycjonujemy marki tam, gdzie ich miejsce w naturalnych wynikach wyszukiwarki. Jednocześnie stawiają na ich utrzymanie tam.

 

Skuteczne pozycjonowanie stron

Strategiczni.pl to agencja, która mieści się w centrum Wrocławia. Jeżeli trafiłeś tutaj szukając „pozycjonowanie„, to wiesz już, że dobrze znamy się na naszym zawodzie. Dzięki naszemu doświadczeniu i bogatej historii pozycjonowania stron, konsulting z naszą firmą w zakresie SEO daje Twojej stronie silną przewagę konkurencyjną w wynikach wyszukiwarki. Bierzemy pod lupę optymalizację na Twojej stronie, strategię pozyskiwania linków i badamy Twoją konkurencję, żeby stworzyć dopasowany pakiet SEO do Twojego budżetu i potrzeb.

SEO to nie tylko nauka. To sztuka. Łącząc ekspertyzę algorytmów, wybuchowe treści i skuteczne linki, pozycjonujemy marki tam, gdzie ich miejsce w naturalnych wynikach wyszukiwarki. Jednocześnie stawiają na ich utrzymanie tam.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, podchodzimy do tego kompleksowo. Pracujemy razem, aby stworzyć zdroworozsądkową strategię, pomagamy Ci zrozumieć konkurencję i pokażemy, które słowa kluczowe są najbardziej istotne do osiągnięcia sukcesu.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, podchodzimy do tego kompleksowo. Pracujemy razem, aby stworzyć zdroworozsądkową strategię, pomagamy Ci zrozumieć konkurencję i pokażemy, które słowa kluczowe są najbardziej istotne do osiągnięcia sukcesu.
Chcesz mieć więcej klientów dzięki promocji w Internecie?

To nic trudnego, możemy zaproponować Ci trzy rodzaje działań, które doprowadzą do Twojego serwisu więcej użytkowników – czyli potencjalnych klientów.

Posiadamy odpowiednie rozwiązanie w każdym przypadku.Trzon naszej działalności stanowią usługi, które najlepiej rozumiemy, znamy i w których posiadamy największe doświadczenie. Są one idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą osiągnąć większą sprzedaż online.

Chcę dotrzeć do nowych klientów

W tym wypadku polecamy pozycjonowanie – które sprawi, że przyciągniesz więcej klientów dzięki wyszukiwarce. Dodatkowo warto wykorzystać potencjał reklamy w wyszukiwarce w celu sprowadzenia do serwisu osób szukających konkretnych rozwiązań bądź należących do danej grupy docelowej. Reklama na Facebooku to ostatni element układanki, które sprawi, że wykorzystasz potencjał tego największego serwisu społecznościowego.

Chcę zwiększyć sprzedaż

Nic prostszego! Postaw na skuteczne pozycjonowanie – zwłaszcza pozycjonowanie sklepu internetowego. W celu osiągnięcia świetnego ROI warto skupić się na odpowiedniej kampanii AdWords całość warto wzmocnić o działania sprzedażowe prowadzone za pośrednictwem Facebook Ads.

Zależy mi na zbudowaniu silnej marki

W porządku! Zacznijmy od stworzenia silnego serwisu, który będzie odwiedzany przez użytkowników. W tym celu dodajmy tam świetną treść, która będzie przyciągać użytkowników oraz poprawi widoczność serwisu w wyszukiwarkach. Dodaj do tego odpowiednie pozycjonowanie, pozwalające zbudować dobry zasięg dzięki wyszukiwarce. Następnie postaw na kampanie wizerunkową w serwisach w których znajdziesz użytkowników pochodzących z Twojej grupy docelowej. Na końcu wykorzystaj potęgę Facebooka do zbudowania odpowiednich zasięgów – docieraj do użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą.

Chcę w optymalny sposób promować się online

To świetnie! Każda z oferowanych przez nas usług pozwala na skalowanie odpowiednie do posiadanego budżetu. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje potrzeby a my omówimy co możemy dla Ciebie zrobić.

Rozwój strategii SEO: Nie jesteś pewien co potrzebujesz, ale masz budżet na pozycjonowanie? Pomożemy zdefiniować indywidualną ocenę potrzeb oraz długoterminową strategię sukcesu marketingu wyszukiwania.
Wytyczne implementacji: Masz w głowie wyraźny kierunek pozycjonowania strony, ale potrzebujesz pomocy we wprowadzaniu Twoich pomysłów w życie, tak, żeby nie stracić w rankingach Google? Nakierujemy co możesz poprawić na swojej stronie i jak wspólnie możemy wdrożyć Twoje pomysły.

Audyt SEO: W każdym audycie opracowujemy dogłębną analizę optymalizacji Twojej strony i lokalizujemy bezpośrednie obszary ulepszeń. Rozumiemy, że żadna strona ani branża nie są jednakowe, dlatego audyt może być tak dokładny lub ogólny jak potrzeba. Tak czy owak, Twój zespół będzie miał mnóstwo podstaw do działania.
Badanie i analiza słów kluczowych: Może się wydawać, że analiza słów kluczowych to najnudniejsza i wzbudzająca postrach dziedzina Search Marketingu, która przytłacza wielu pozycjonerów. My robimy całą brudną robotę tak, żebyś Ty mógł skoncentrować się na szerszej perspektywie. Analiza mocno wykracza poza Planer Słów Kluczowych Google, po przez analizę wielu czynników, w tym korzyści i trudność fraz, bierzemy pod uwagę również intencję wyszukiwania. Priorytetem zawsze są frazy najbardziej konwertujące i konkurencyjne, takie, które odczujesz w ilości wyświetleń oraz realizacji celów.

Analiza konkurencji: Czy Twoja strona walczy o pozycję łeb w łeb z konkurencją i potrzebujesz wiedzieć, co dokładnie robią i jak? Rozbijemy na czynniki pierwsze i działania na stronie oraz poza nią, ustalimy skąd czerpią ruch i z jakich potencjalnych usług korzystają.
Audyt profilu linków: Nie jesteś pewien czy agencja, z którą aktualnie współpracujesz działa na Twoją korzyść? Sprawdzimy niezależnie jakie działania zostały podjęte i czy nie grozi Twojej stronie filtr Google.

Pozyskiwanie linków: Potrzebujesz naturalne i wartościowe linki? Nie ustawiamy budowania linków na autopilocie. Wręcz przeciwnie, starannie dobieramy „chwyty marketingowe”, kontent i źródła z Twoją marką oraz długoterminowym sukcesie w myślach. Jeśli nie posiadasz odpowiednich treści do linkowania lub optymalizacji na stronie, będziemy pracować z Tobą, żeby wydobyć jakość Twojej strony zgodną z naszymi standardami budowy linków.

Wytyczne przeprojektowania strony: Czy Twoja strona działa w konkurencyjnej branży, potrzebujesz przebudować stronę, ale boisz się, że będzie miało to negatywny rezultat w pozycjach Google? Doradzimy co można zmienić na stronie i na co zwracać uwagę.
W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne – pozycjonowanie stron, skuteczne SEO, szczegółowy audyt SEO sklepu internetowego, analiza profili linków i wiele innych usług związanych bezpośrednio z pozycjonowaniem.

Nowoczesne pozycjonowanie to usługa przeznaczona dla właścicieli serwisów internetowych, którym zależy na zwiększeniu ruchu w serwisie, dotarciu do nowych klientów oraz zwiększeniu sprzedaży lub zapytań ofertowych. Poprzez właściwe pozycjonowanie serwis osiągnie lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, co przełoży się na większą ilość osób odwiedzających. Pozycjonowanie to przede wszystkim usługa dla firm, które świadome są potencjału jaki tkwi w kanale organic, ponieważ proces pozycjonowania nierzadko potrzebuje czasu oraz dużych nakładów pracy. Jednak odpowiednio prowadzone pozycjonowanie pozwoli na osiągnięcie zakładanych rezultatów.

Skuteczne pozycjonowanie jest możliwe, wystarczy odpowiedni partner SEO. Wybór właściwego partnera SEO w procesie pozycjonowania stron są jednym z najważniejszych elementów przekładających się na powodzenie całego przedsięwzięcia.

W jaki sposób można osiągnąć wysokie pozycje dzięki SEO?

Osiągnięcie wysokich pozycji możliwe jest dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu stron. Na całą usługę składają się wszystkie te elementy, które wymieniliśmy na początku tekstu. Należy pamiętać, że odpowiednia synergia wszystkich tych elementów jest niezbędna w celu skutecznego pozycjonowania.

Czy pozycjonowanie jest usługą dla mnie?

Jeżeli nie wiesz czy nasze usługi SEO będą odpowiednie dla Twojej firmy, odpowiedz sobie na następujące pytania:

Kompleksowe usługi SEO – znajdziesz je wszystkie w ofercie Strategiczni.pl

Pozycjonowanie

Nasza oferta pozycjonowania zakłada całościowe podejście do domeny w odróżnieniu od wielu innych agencji nie skupiamy się wyłącznie na niewielkim wycinku fraz. Uważamy, że pozycjonowanie na kilka fraz już dawno przeszło do lamusa. To co jest istotne w pozycjonowaniu, co stanowi istotę tych działań to ruch. Ruch organiczny czyli ilość osób odwiedzających dany serwis za pośrednictwem wyników wyszukiwania. To cały sens pozycjonowania. Jeżeli dzięki pozycjonowaniu Twój serwis odwiedza większa ilość osób, składa więcej zamówień lub wysyła więcej zapytań oznacza to, że usługa jest skuteczna. Dużym minusem dawnego pozycjonowania na frazy, jest fakt, że bardzo często podczas dobierania fraz dochodziło do sytuacji w której agencje proponowały klientowi frazy, które nie do końca mogły przyczynić się do zwiększenia ruchu w serwisie klienta.

Ustalono przykładowo listę dziesięciu fraz, 3 z nich były skrajnie trudne i jednocześnie atrakcyjne – te frazy nigdy nie były pozycjonowane. Reszta fraz to zazwyczaj dość specyficzne złożenia. Były to proste frazy, które nie wymagały dużych nakładów pracy – najczęściej wystarczała sama optymalizacja serwisu. Niestety, tego typu frazy nie były na tyle popularne aby ściągnąć wielu użytkowników. Nasze podejście jest zupełnie inne. Uważamy, że szerokie pozycjonowanie – bez ograniczenia w ilości pozycjonowanych fraz jest odpowiedzią na potrzeby klientów w 2017 roku. Nasze podejście do pozycjonowania zakłada szerokie podejście do całej domeny – pozycjonujemy tak, aby uzyskać szeroki efekt w postaci poprawy pozycji jak największej ilości słów kluczowych.Takie podejście sprawia, że serwis jest w stanie uzyskać większą ilość odwiedzin, ponieważ pojawia się na stale rosnącą ilość fraz w wynikach wyszukiwania.Pozycjonowanie w 2017 roku to czynność wymagająca wiedzy, cierpliwości oraz doświadczenia. Konkurencja online z każdym rokiem wzrasta, coraz więcej firm wchodzi ze swoją ofertą do sieci. Istniejące firmy koncentrują się coraz lepiej na prowadzonych działaniach – budując tym samym coraz mocniejszą pozycję. Z tego powodu warto postawić na współpracę z profesjonalistami, którzy wiedzą, co trzeba zrobić aby osiągnąć sukces w Internecie.

Dlaczego SEO? Dlaczego warto zdecydować się na prowadzanie działań SEO

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (search engine optimization) to jeden z największych faktorów decydujących o pozycjonowaniu strony. Jeśli Twoja strona nie jest widoczna w Google, Twoja firma traci dużo pieniędzy. Bez widoczności w sieci praktycznie oddajesz pieniądze konkurencji. Żaden biznes nie może sobie na to pozwolić.

Strona musi być dobrze zoptymalizowana, żeby osiągnąć wyższe pozycje w wyszukiwarkach jak Google czy Bing. Dobrze zoptymalizowane strony prowadzą bezpośrednio do popularności contentu i produktów, innymi słowy do przychodów w Twojej firmie. Optymalizacja wymaga profesjonalisty lub konsultanta, który rozumie jak działa cały proces. Współpraca ze Strategiczni.pl – agencją SEO o skutecznym podejściu, to gwarancja dostępu do specjalisty, który nie tylko zoptymalizuje, ale zwiększy obecność Twojej firmy w sieci.
Agencja SEO zaoszczędzi Ci wiele czasu. Trudno jest zrozumieć wszystkie algorytmy, które odpowiadają za organiczne pozycje w wyszukiwarce Google. Ekspert od pozycjonowania potrzebuje tylko spojrzeć na zawartość Twojej strony, konkurencję i podjęte wcześniej działania, żeby zaproponować rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Coraz więcej ludzi wykorzystuje Google, żeby znaleźć odpowiedzi na pytania lub rozwiązania swoich problemów. Jeśli potrzebują malarza, mechanika czy odpowiedzi na życiowe pytania, wyszukiwarka internetowa staje się kopalnią wiedzy.
Ekspert SEO musi umieć rozpoznać słowa kluczowe, jakie wykorzystują potencjalni klienci do znalezienia konkretnych produktów czy usług. Każdy jednak wyszukuje inaczej, wykorzystując różne frazy i słowa. Pomijając kluczowe frazy, oddajesz klientów swojej konkurencji.
Mamy dostęp do wielu narzędzi analitycznych, które pomagają nam zrozumieć intencje, określić ilość wyszukiwań i podpatrzeć skąd konkurencja czerpie ruch.

Posiadając taką wiedzę, przedstawiamy twarde dane ile potencjalnych klientów, SEO może przynieść firmie, która podejmie z nami współpracę.
Twoja strona jest marketingową wizytówka Twojej firmy w Internecie. Potrzebujesz specjalisty Search Engine Optimization, żeby prowadził klientów prosto na Twoją stronę. Możesz mieć najlepiej wyglądającą stronę, ale nic nie znaczy, jeśli ludzie nie mogą jej znaleźć.

Opłacalność pozycjonowania, czy pozycjonowanie to dobry sposób na promocję marki?

Podejmując się współpracy z ekspertem SEO, otrzymujesz większy zwrot z inwestycji. Wiele firm wyrzuca tysiące złotych miesięcznie na reklamę w Internecie, licząc na to, że ktoś kliknie w reklamę graficzną. Dzięki SEO, sięgasz z targetowanej grupy docelowej, która aktywnie szuka Twojego biznesu. Nie musisz krzyżować palców, licząc na to, czy ktoś zobaczy Twoją reklamę. Specjalista ds. pozycjonowania zna najlepsze rozwiązania optymalizacyjne i poprawi ranking w wyszukiwarce w stosunkowo niedługim okresie. Możesz liczyć również na dodatkowe wsparcie marketingowe, które pomoże spieniężyć Twoją stronę. Doświadczenie zaoszczędzi Ci czas i pieniądze.
Jeśli budżet jest ograniczony, możesz rozważyć współpracę z agencją SEO na zasadzie kontraktu. Małymi krokami, będziemy optymalizować strona, po stronie. Pozwoli to zminimalizować koszty marketingu Twojej firmy. Posiadając stronę profesjonalnie z optymalizowaną wyróżnisz się na tle internetowej konkurencji. Nie ma znaczenia czy jesteś małym, czy średnim przedsiębiorcą.

Cennik pozycjonowania, ile tak na prawdę kosztuje pozycjonowanie?

Wycena usług SEO zależna jest od wielu czynników, dlatego za każdym razem przygotowywana jest indywidualnie pod kątem konkretnych oczekiwań klienta. Nie istnieje uniwersalny cennik pozycjonowania, ponieważ nie da się stworzyć jednej oferty dla wszystkich. Jeżeli chcesz poznać kompleksową wycenę – wypełnij formularz.

Jak znaleźć dobrą agencję SEO?

Jest wiele sposób na znalezienie pozycjonera. Najczęściej korzysta się z polecenia przyjaciół lub internetowych platform opiniotwórczych. Często jednak można się „nadziać” i nie jesteśmy w stanie sprawdzić historii i doświadczenia agencji. Wiele agencji, nawet te największe w Polsce, nie mają pojęcia jak prawidłowo zająć się SEO lub celowo tego nie robi. W rzeczywistości, wiele firm wyrządza więcej krzywdy niż pożytku. Stosując praktyki, niezgodne z kodem profesjonalistów, mogą doprowadzić do tego, że Twoja strona napotka się filtrem lub karą Google, co doprowadzi do zniknięcia z wyników organicznych i tym samym Twoja firma będzie nie do znalezienia w Internecie.
Dlatego postaw na pewną firmę SEO. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz na własnej skórze ile Twoja firma może zyskać!

Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie firmie Strategiczni.pl?

Odpowiedź może być tylko jedna: to zależy. Pozycjonowanie oparte o techniki, które już dawno przestały być skuteczne jest nieskuteczne, co więcej może nawet przysporzyć problemów domenie. Masowe dodawanie niskiej jakości odnośników, budowanie linków w oparciu o SPAM. Nieodpowiednia treść oraz ogólne niedbalstwo w działaniach nie przełoży się na poprawę pozycji niezależnie od tego jaki budżet zostanie przeznaczony. Jeżeli jednak prowadzimy działania w oparciu o nowoczesne podejście do SEO to można osiągnąć świetne rezultaty.

Posiadamy 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań SEO.

  1. Oferujemy uczciwe i zrozumiałe warunki współpracy.
  2. Przedstawiamy realne możliwości działania pod kątem każdego klienta.
  3. Nie stosujemy długoterminowych kontraktów.
  4. Nasza rzetelna praca jest najlepszą gwarancją długoterminowej współpracy.
  5. Działamy w oparciu o najlepsze narzędzia.
  6. Rzetelnie raportujemy prowadzone działania.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, podchodzimy do tego kompleksowo. Pracujemy razem, aby stworzyć zdroworozsądkową strategię, pomagamy Ci zrozumieć konkurencję i pokażemy, które słowa kluczowe są najbardziej istotne do osiągnięcia sukcesu.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, podchodzimy do tego kompleksowo. Pracujemy razem, aby stworzyć zdroworozsądkową strategię, pomagamy Ci zrozumieć konkurencję i pokażemy, które słowa kluczowe są najbardziej istotne do osiągnięcia sukcesu.
Chcesz mieć więcej klientów dzięki promocji w Internecie?

To nic trudnego, możemy zaproponować Ci trzy rodzaje działań, które doprowadzą do Twojego serwisu więcej użytkowników – czyli potencjalnych klientów.

Posiadamy odpowiednie rozwiązanie w każdym przypadku.Trzon naszej działalności stanowią usługi, które najlepiej rozumiemy, znamy i w których posiadamy największe doświadczenie. Są one idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą osiągnąć większą sprzedaż online.

Chcę dotrzeć do nowych klientów

W tym wypadku polecamy pozycjonowanie – które sprawi, że przyciągniesz więcej klientów dzięki wyszukiwarce. Dodatkowo warto wykorzystać potencjał reklamy w wyszukiwarce w celu sprowadzenia do serwisu osób szukających konkretnych rozwiązań bądź należących do danej grupy docelowej. Reklama na Facebooku to ostatni element układanki, które sprawi, że wykorzystasz potencjał tego największego serwisu społecznościowego.

Chcę zwiększyć sprzedaż

Nic prostszego! Postaw na skuteczne pozycjonowanie – zwłaszcza pozycjonowanie sklepu internetowego. W celu osiągnięcia świetnego ROI warto skupić się na odpowiedniej kampanii AdWords całość warto wzmocnić o działania sprzedażowe prowadzone za pośrednictwem Facebook Ads.

Zależy mi na zbudowaniu silnej marki

W porządku! Zacznijmy od stworzenia silnego serwisu, który będzie odwiedzany przez użytkowników. W tym celu dodajmy tam świetną treść, która będzie przyciągać użytkowników oraz poprawi widoczność serwisu w wyszukiwarkach. Dodaj do tego odpowiednie pozycjonowanie, pozwalające zbudować dobry zasięg dzięki wyszukiwarce. Następnie postaw na kampanie wizerunkową w serwisach w których znajdziesz użytkowników pochodzących z Twojej grupy docelowej. Na końcu wykorzystaj potęgę Facebooka do zbudowania odpowiednich zasięgów – docieraj do użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą.

Chcę w optymalny sposób promować się online

To świetnie. Każda z oferowanych przez nas usług pozwala na skalowanie odpowiednie do posiadanego budżetu. Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje potrzeby a my omówimy co możemy dla Ciebie zrobić.

Rozwój strategii SEO: Nie jesteś pewien co potrzebujesz, ale masz budżet na pozycjonowanie? Pomożemy zdefiniować indywidualną ocenę potrzeb oraz długoterminową strategię sukcesu marketingu wyszukiwania.
Wytyczne implementacji: Masz w głowie wyraźny kierunek pozycjonowania strony, ale potrzebujesz pomocy we wprowadzaniu Twoich pomysłów w życie, tak, żeby nie stracić w rankingach Google? Nakierujemy co możesz poprawić na swojej stronie i jak wspólnie możemy wdrożyć Twoje pomysły.

Audyt SEO: W każdym audycie opracowujemy dogłębną analizę optymalizacji Twojej strony i lokalizujemy bezpośrednie obszary ulepszeń. Rozumiemy, że żadna strona ani branża nie są jednakowe, dlatego audyt może być tak dokładny lub ogólny jak potrzeba. Tak czy owak, Twój zespół będzie miał mnóstwo podstaw do działania.
Badanie i analiza słów kluczowych: Może się wydawać, że analiza słów kluczowych to najnudniejsza i wzbudzająca postrach dziedzina Search Marketingu, która przytłacza wielu pozycjonerów. My robimy całą brudną robotę tak, żebyś Ty mógł skoncentrować się na szerszej perspektywie. Analiza mocno wykracza poza Planer Słów Kluczowych Google, po przez analizę wielu czynników, w tym korzyści i trudność fraz, bierzemy pod uwagę również intencję wyszukiwania. Priorytetem zawsze są frazy najbardziej konwertujące i konkurencyjne, takie, które odczujesz w ilości wyświetleń oraz realizacji celów.

Analiza konkurencji: Czy Twoja strona walczy o pozycję łeb w łeb z konkurencją i potrzebujesz wiedzieć, co dokładnie robią i jak? Rozbijemy na czynniki pierwsze i działania na stronie oraz poza nią, ustalimy skąd czerpią ruch i z jakich potencjalnych usług korzystają.
Audyt profilu linków: Nie jesteś pewien czy agencja, z którą aktualnie współpracujesz działa na Twoją korzyść? Sprawdzimy niezależnie jakie działania zostały podjęte i czy nie grozi Twojej stronie filtr Google.

Pozyskiwanie linków: Potrzebujesz naturalne i wartościowe linki? Nie ustawiamy budowania linków na autopilocie. Wręcz przeciwnie, starannie dobieramy „chwyty marketingowe”, kontent i źródła z Twoją marką oraz długoterminowym sukcesie w myślach. Jeśli nie posiadasz odpowiednich treści do linkowania lub optymalizacji na stronie, będziemy pracować z Tobą, żeby wydobyć jakość Twojej strony zgodną z naszymi standardami budowy linków.

Wytyczne przeprojektowania strony: Czy Twoja strona działa w konkurencyjnej branży, potrzebujesz przebudować stronę, ale boisz się, że będzie miało to negatywny rezultat w pozycjach Google? Doradzimy co można zmienić na stronie i na co zwracać uwagę.
W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne – pozycjonowanie stron, skuteczne SEO, szczegółowy audyt SEO sklepu internetowego, analiza profili linków i wiele innych usług związanych bezpośrednio z pozycjonowaniem.

Nowoczesne pozycjonowanie to usługa przeznaczona dla właścicieli serwisów internetowych, którym zależy na zwiększeniu ruchu w serwisie, dotarciu do nowych klientów oraz zwiększeniu sprzedaży lub zapytań ofertowych. Poprzez właściwe pozycjonowanie serwis osiągnie lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, co przełoży się na większą ilość osób odwiedzających. Pozycjonowanie to przede wszystkim usługa dla firm, które świadome są potencjału jaki tkwi w kanale organic, ponieważ proces pozycjonowania nierzadko potrzebuje czasu oraz dużych nakładów pracy. Jednak odpowiednio prowadzone pozycjonowanie pozwoli na osiągnięcie zakładanych rezultatów.

Skuteczne pozycjonowanie jest możliwe, wystarczy odpowiedni partner SEO. Wybór właściwego partnera SEO w procesie pozycjonowania stron są jednym z najważniejszych elementów przekładających się na powodzenie całego przedsięwzięcia.

W jaki sposób można osiągnąć wysokie pozycje dzięki SEO?

Osiągnięcie wysokich pozycji możliwe jest dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu stron. Na całą usługę składają się wszystkie te elementy, które wymieniliśmy na początku tekstu. Należy pamiętać, że odpowiednia synergia wszystkich tych elementów jest niezbędna w celu skutecznego pozycjonowania.

Czy pozycjonowanie jest usługą dla mnie?

Jeżeli nie wiesz czy nasze usługi SEO będą odpowiednie dla Twojej firmy, odpowiedz sobie na następujące pytania:

Kompleksowe usługi SEO – znajdziesz je wszystkie w ofercie Strategiczni.pl

Pozycjonowanie

Nasza oferta pozycjonowania zakłada całościowe podejście do domeny w odróżnieniu od wielu innych agencji nie skupiamy się wyłącznie na niewielkim wycinku fraz. Uważamy, że pozycjonowanie na kilka fraz już dawno przeszło do lamusa. To co jest istotne w pozycjonowaniu, co stanowi istotę tych działań to ruch. Ruch organiczny czyli ilość osób odwiedzających dany serwis za pośrednictwem wyników wyszukiwania. To cały sens pozycjonowania. Jeżeli dzięki pozycjonowaniu Twój serwis odwiedza większa ilość osób, składa więcej zamówień lub wysyła więcej zapytań oznacza to, że usługa jest skuteczna. Dużym minusem dawnego pozycjonowania na frazy, jest fakt, że bardzo często podczas dobierania fraz dochodziło do sytuacji w której agencje proponowały klientowi frazy, które nie do końca mogły przyczynić się do zwiększenia ruchu w serwisie klienta.

Ustalono przykładowo listę dziesięciu fraz, 3 z nich były skrajnie trudne i jednocześnie atrakcyjne – te frazy nigdy nie były pozycjonowane. Reszta fraz to zazwyczaj dość specyficzne złożenia. Były to proste frazy, które nie wymagały dużych nakładów pracy – najczęściej wystarczała sama optymalizacja serwisu. Niestety, tego typu frazy nie były na tyle popularne aby ściągnąć wielu użytkowników. Nasze podejście jest zupełnie inne. Uważamy, że szerokie pozycjonowanie – bez ograniczenia w ilości pozycjonowanych fraz jest odpowiedzią na potrzeby klientów w 2017 roku. Nasze podejście do pozycjonowania zakłada szerokie podejście do całej domeny – pozycjonujemy tak, aby uzyskać szeroki efekt w postaci poprawy pozycji jak największej ilości słów kluczowych.Takie podejście sprawia, że serwis jest w stanie uzyskać większą ilość odwiedzin, ponieważ pojawia się na stale rosnącą ilość fraz w wynikach wyszukiwania.Pozycjonowanie w 2017 roku to czynność wymagająca wiedzy, cierpliwości oraz doświadczenia. Konkurencja online z każdym rokiem wzrasta, coraz więcej firm wchodzi ze swoją ofertą do sieci. Istniejące firmy koncentrują się coraz lepiej na prowadzonych działaniach – budując tym samym coraz mocniejszą pozycję. Z tego powodu warto postawić na współpracę z profesjonalistami, którzy wiedzą, co trzeba zrobić aby osiągnąć sukces w Internecie.

Dlaczego SEO?

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (search engine optimization) to jeden z największych faktorów decydujących o pozycjonowaniu strony. Jeśli Twoja strona nie jest widoczna w Google, Twoja firma traci dużo pieniędzy. Bez widoczności w sieci praktycznie oddajesz pieniądze konkurencji. Żaden biznes nie może sobie na to pozwolić.

Strona musi być dobrze zoptymalizowana, żeby osiągnąć wyższe pozycje w wyszukiwarkach jak Google czy Bing. Dobrze zoptymalizowane strony prowadzą bezpośrednio do popularności contentu i produktów, innymi słowy do przychodów w Twojej firmie. Optymalizacja wymaga profesjonalisty lub konsultanta, który rozumie jak działa cały proces. Współpraca ze Strategiczni.pl – agencją SEO o skutecznym podejściu, to gwarancja dostępu do specjalisty, który nie tylko zoptymalizuje, ale zwiększy obecność Twojej firmy w sieci.
Agencja SEO zaoszczędzi Ci wiele czasu. Trudno jest zrozumieć wszystkie algorytmy, które odpowiadają za organiczne pozycje w wyszukiwarce Google. Ekspert od pozycjonowania potrzebuje tylko spojrzeć na zawartość Twojej strony, konkurencję i podjęte wcześniej działania, żeby zaproponować rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Coraz więcej ludzi wykorzystuje Google, żeby znaleźć odpowiedzi na pytania lub rozwiązania swoich problemów. Jeśli potrzebują malarza, mechanika czy odpowiedzi na życiowe pytania, wyszukiwarka internetowa staje się kopalnią wiedzy.
Ekspert SEO musi umieć rozpoznać słowa kluczowe, jakie wykorzystują potencjalni klienci do znalezienia konkretnych produktów czy usług. Każdy jednak wyszukuje inaczej, wykorzystując różne frazy i słowa. Pomijając kluczowe frazy, oddajesz klientów swojej konkurencji.
Mamy dostęp do wielu narzędzi analitycznych, które pomagają nam zrozumieć intencje, określić ilość wyszukiwań i podpatrzeć skąd konkurencja czerpie ruch.

Posiadając taką wiedzę, przedstawiamy twarde dane ile potencjalnych klientów, SEO może przynieść firmie, która podejmie z nami współpracę.
Twoja strona jest marketingową wizytówka Twojej firmy w Internecie. Potrzebujesz specjalisty Search Engine Optimization, żeby prowadził klientów prosto na Twoją stronę. Możesz mieć najlepiej wyglądającą stronę, ale nic nie znaczy, jeśli ludzie nie mogą jej znaleźć.

Opłacalność pozycjonowania

Podejmując się współpracy z ekspertem SEO, otrzymujesz większy zwrot z inwestycji. Wiele firm wyrzuca tysiące złotych miesięcznie na reklamę w Internecie, licząc na to, że ktoś kliknie w reklamę graficzną. Dzięki SEO, sięgasz z targetowanej grupy docelowej, która aktywnie szuka Twojego biznesu. Nie musisz krzyżować palców, licząc na to, czy ktoś zobaczy Twoją reklamę. Specjalista ds. pozycjonowania zna najlepsze rozwiązania optymalizacyjne i poprawi ranking w wyszukiwarce w stosunkowo niedługim okresie. Możesz liczyć również na dodatkowe wsparcie marketingowe, które pomoże spieniężyć Twoją stronę. Doświadczenie zaoszczędzi Ci czas i pieniądze.
Jeśli budżet jest ograniczony, możesz rozważyć współpracę z agencją SEO na zasadzie kontraktu. Małymi krokami, będziemy optymalizować strona, po stronie. Pozwoli to zminimalizować koszty marketingu Twojej firmy. Posiadając stronę profesjonalnie z optymalizowaną wyróżnisz się na tle internetowej konkurencji. Nie ma znaczenia czy jesteś małym, czy średnim przedsiębiorcą.

Cennik pozycjonowania?

Wycena usług SEO zależna jest od wielu czynników, dlatego za każdym razem przygotowywana jest indywidualnie pod kątem konkretnych oczekiwań klienta. Nie istnieje uniwersalny cennik pozycjonowania, ponieważ nie da się stworzyć jednej oferty dla wszystkich. Jeżeli chcesz poznać kompleksową wycenę – wypełnij formularz.

Jak znaleźć dobrą agencję SEO?

Jest wiele sposób na znalezienie pozycjonera. Najczęściej korzysta się z polecenia przyjaciół lub internetowych platform opiniotwórczych. Często jednak można się „nadziać” i nie jesteśmy w stanie sprawdzić historii i doświadczenia agencji. Wiele agencji, nawet te największe w Polsce, nie mają pojęcia jak prawidłowo zająć się SEO lub celowo tego nie robi. W rzeczywistości, wiele firm wyrządza więcej krzywdy niż pożytku. Stosując praktyki, niezgodne z kodem profesjonalistów, mogą doprowadzić do tego, że Twoja strona napotka się filtrem lub karą Google, co doprowadzi do zniknięcia z wyników organicznych i tym samym Twoja firma będzie nie do znalezienia w Internecie.
Dlatego postaw na pewną firmę SEO. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz na własnej skórze ile Twoja firma może zyskać!

Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie firmie Strategiczni.pl?

Odpowiedź może być tylko jedna: to zależy. Pozycjonowanie oparte o techniki, które już dawno przestały być skuteczne jest nieskuteczne, co więcej może nawet przysporzyć problemów domenie. Masowe dodawanie niskiej jakości odnośników, budowanie linków w oparciu o SPAM. Nieodpowiednia treść oraz ogólne niedbalstwo w działaniach nie przełoży się na poprawę pozycji niezależnie od tego jaki budżet zostanie przeznaczony. Jeżeli jednak prowadzimy działania w oparciu o nowoczesne podejście do SEO to można osiągnąć świetne rezultaty.