How Can We Help?

Jak utworzyć konto na GoldenLine?

You are here:
< All Topics

Jeśli szukasz pracy, konto na GoldenLine będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Zastanawiasz się jak założyć swój profil zawodowy? Ten poradnik jest dla Ciebie!

goldenline - strona glowna

Krok 1. Wejdź na stronę GoldenLine i podaj swoje podstawowe dane: imię, nazwisko, adres e-mail oraz hasło i przejdź dalej.

Krok 2. Aplikacja przeprowadzi Cię przez cały proces: dodaj miejsce zamieszkania oraz aktualne doświadczenie zawodowe. Na koniec wpisz aktualne kompetencje oraz technologie i narzędzia, które znasz. Jeśli tego nie zrobisz w tym momencie, to istnieje możliwość uzupełnienia tych danych później. Zapisz wszystkie informacje. 

Krok 3. Na skrzynkę pocztową dostaniesz e-maila. Zajrzyj do niego i potwierdź zapis do GoldenLine. To konieczne, aby zakończyć rejestrację. Gdy to zrobisz, Twoje konto na GoldenLine będzie już dostępne. 

Teraz możesz korzystać z dostępnych kursów oraz przeglądać profile pracodawców. Warto zadbać także o zaktualizowanie swojego profilu:

  • dodaj zdjęcie profilowe
  • napisz swoje podsumowanie zawodowe
  • dodaj swoje zrealizowane projekty
  • określ swoje wykształcenie
  • dodaj języki, którymi się posługujesz
  • …oraz inne informacje takie jak hobby, organizacje, do których przynależysz czy szkolenia i kursy

Uzupełnienie swojego konta sprawi, że stanie się ono atrakcyjniejsze w oczach rekruterów i zwiększy szanse na zatrudnienie.

Was this article helpful?
0 out Of 5 Stars
5 Stars 0%
4 Stars 0%
3 Stars 0%
2 Stars 0%
1 Stars 0%
How can we improve this article?
Previous Jak usunąć konto na GoldenLine?
Table of Contents